Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatne Centrum Stomatologiczne - Maciej Kozłowski

Spokojna 23

56-400 , Oleśnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bilski Inny

  Pan doktor to fachowiec ! Od początku wizyty widać pewność w tym co robi i doświadczenie. Mam 100% zaufanie do Pana doktora. Życzyłabym sobie, aby każdy stomatolog taki był.
  Wyrywana zatrzymana ósemka szybko i sprawnie, bez bólu ! Polecam z całego serca Pana Piotra.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bilski Inny

  Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta - jestem strachliwa i nie toleruję bólu a Pan doktor uspokoił mnie, wszystko wyjaśniał, dopilnował żeby znieczulenie zadziałało - a zęby miałam problematyczny (zapalenie okostnej przyszóstce i siódemce, splątane korzenie), trochę czekałam bo najpierw doktor włączył antybiotyk na 2 tygodnie i wytłumaczył co robić i czym leczyć do kolejnej wizyty. Oczywiście przed podjęciem leczenia pełne zdjęcie jamy ustnej. Ekstrakcja sprawnie i szybko, pełne zrozumienie do moich odczuć. Na wizytę (na fundusz zresztą), czekałam zaledwie 2 dni. Polecam z czystym sumieniem.


  E
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bilski Inny

  Ekstrakcja czterech ósemek. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, odpowiada na pytania związane z zabiegiem, wszystko wytłumaczy i przekazał informacje związane z powikłaniami które mogą się pojawić po usunięciu. Od usunięcia pierwszej ósemki znikł strach przed kolejnym zabiegiem, wiedziałam że jestem w dobrych rękach;) Pełen profezjonalizm, podejście do pacjenta i atmosfera oceniam na celujący z plusem:)) Pan Doktor służy pomocą gdyby coś się działo po usunięciu. Mogę polecić z całego serca Pana Doktora sympatyczny człowiek i lekarz z powołania;)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bilski

  Pan doktor z powołania!
  Przesympatyczny,konkretny.
  Wizyta z niepełnosprawnym nastolatkiem, usuwanie i leczenie zębów w narkozie ogólnej.
  Szczerze polecam.
  Mama Artura C.


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dagmara Slami

  Dziś właśnie zakończyłam leczenie u Pani doktor i z żalem musiałam się pożegnać, bo już mam piękny zdrowy uśmiech! Podejście do pacjenta rewelacyjne, zawsze z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. A co najważniejsze efekty leczenia rewelacyjne :-) gdy teraz oglądam swoje zdjęcia z czasów przed leczeniem jestem w ogromnym szoku jak bardzo zmienił się mój uśmiech po 2 latach leczenia :-D jednym słowem Fachowiec w swojej dziedzinie. Gorąco polecam wszystkim Panią doktor Dagmarę!!! Najlepsza!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania