Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med w Radomiu

Ortopedia, Fizjoterapia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med w Radomiu

  Osiedlowa 9

  26-600, Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szewczyk

  Ortopeda,

  • KK

   Wspaniały specjalista jak najwięcej takich lekarzy! Przeprowadził u mnie rekonstrukcję ACL wszystko super! Pozdrawiam serdecznie Kasia

  • Wyśmienity lekarz, super człowiek. Pełen profesjonalizm. Najlepszy specjalista w Radomiu. Gorąco Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marek Karaś

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, lek.

  • JO

   Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Lekarz przy pierwszej wizycie (na nfz) tylko rzucił okiem na nogę i odesłał mnie na rentgen. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził, że nic nie widać i dał skierowanie na USG. Po prywatnym badaniu usg stwierdził, że nie widać, aby cokolwiek złego działo się z kolanem i dał do zrozumienia, że sobie coś ubzdurałem, ale dał kolejne skierowanie na USG (na którym też nic nie zobaczył). Po upływie paru miesięcy, gdy chciałem wrócić do rekreacyjnego uprawiania sportu notorycznie, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinno się to zdarzyć "skręcałem" kolano. Poszedłem prywatnie do innego lekarza, który tylko poruszał moją nogą i stwierdził całkowite przerwanie ciągłości więzadła krzyżowego i dla pewności odesłał na badanie rezonansem magnetycznym, które to potwierdziło. Pan Karaś w moim odczuciu zlekceważył mnie jako pacjenta, absolutnie nie polecam.

  • powiem tak bylem u niego w Mediconie.. totalna olewka z jego strony, nawet mi nie przebadał kolana tylko spojrzał i wysłał na badanie USG. Przy kolejnej wizycie po badaniu tak samo bez żadnego sprawdzania. Totalny lekceważenie pacjenta. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Kudas

  Ortopeda,

  • PC

   Nie polecam tego lekarza.Mam 17 lat po trzech dniach od artroskopii kolana zapewniał, że już niedługo będę biegać, grać i wykonywać wszystkie zajęcia. Zszył mi więzadła przez co doznałam przykurczu kolana. Nie zalecił żadnych ćwiczeń, rehabilitacji. Bardzo żałuję, że trafiłam właśnie na takiego lekarza.

  • DK

   Absolutnie nie polecam tego lekarza. Po rekonstrukcji ACL pojawiały się różne powikłania. Z każdą wizytą lekarz zapewniał, że kolano bardzo dobrze się goi i potrzeba czasu. Po roku poszedłem do innego specjalisty, który odrazu stwierdził, że więzadła są rozciągnięte. Rezonans magnetyczny potwierdził moje obawy o tym, że operacja nie przyniosła żadnych skutków i potrzebna jest kolejna rekonstrukcja. Strata czasu, nerwów, pieniędzy i zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu