Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med w Radomiu

Ortopedia, Fizjoterapia

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med w Radomiu

  Witolda 7/1, Śródmieście

  26-600, Radom, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Karaś

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, lek.

  • J

   Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Lekarz przy pierwszej wizycie (na nfz) tylko rzucił okiem na nogę i odesłał mnie na rentgen. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził, że nic nie widać i dał skierowanie na USG. Po prywatnym badaniu usg stwierdził, że nie widać, aby cokolwiek złego działo się z kolanem i dał do zrozumienia, że sobie coś ubzdurałem, ale dał kolejne skierowanie na USG (na którym też nic nie zobaczył). Po upływie paru miesięcy, gdy chciałem wrócić do rekreacyjnego uprawiania sportu notorycznie, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinno się to zdarzyć "skręcałem" kolano. Poszedłem prywatnie do innego lekarza, który tylko poruszał moją nogą i stwierdził całkowite przerwanie ciągłości więzadła krzyżowego i dla pewności odesłał na badanie rezonansem magnetycznym, które to potwierdziło. Pan Karaś w moim odczuciu zlekceważył mnie jako pacjenta, absolutnie nie polecam.

  • B

   powiem tak bylem u niego w Mediconie.. totalna olewka z jego strony, nawet mi nie przebadał kolana tylko spojrzał i wysłał na badanie USG. Przy kolejnej wizycie po badaniu tak samo bez żadnego sprawdzania. Totalny lekceważenie pacjenta. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Kudas

  Ortopeda,

  • P
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

   Bardzo dobry specjalista. Cierpliwy opanowany z bardzo miłym podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy bez pośpiechu i wyższości. Co jest rzadkością ostatnio wśród lekarzy , u
   których miałam okazję się leczyć.

  • P

   Nie polecam tego lekarza.Mam 17 lat po trzech dniach od artroskopii kolana zapewniał, że już niedługo będę biegać, grać i wykonywać wszystkie zajęcia. Zszył mi więzadła przez co doznałam przykurczu kolana. Nie zalecił żadnych ćwiczeń, rehabilitacji. Bardzo żałuję, że trafiłam właśnie na takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dariusz Szewczyk

  Ortopeda,

  • A

   Robił mi artroskopie kolana 10 lat temu , stwierdził uszkodzenie więzadeł , które niestety trzeba było rekonstruować. Po rekonstrukcji jestem już 9 lat i naprawdę było Ok do momentu uszkodzeń łękotki , która również doktor ,, naprawiał ,, artroskopowo . Naprawdę polecam . Jest zabiegany to fakt ... ale przy tej ilości pacjentów, zabiegów w szpitalu to naprawdę nie można się dziwić, a jedynie podziwiać jak dużo trzeba poświecić .

  • K
   Lokalizacja: ALAMED w GrójcuUsługa: rekonstrukcja ACL

   Świetny lekarz dla ktorego medycyna to służba a nie tylko praca. Świetnie zna się na swoim fachu i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu