Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Jolanta Stanosz-Sankowska

(38 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Jolanta Stanosz-Sankowska

Jabłoniowa 24B/C

75-679 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Wasilewska

  Chirurg, Neurolog Dziecięcy,

  • G

   Pani doktor leczy moją córkę od prawie 10 lat. Anka ma epilepsję, autyzm, porażenie mózgowe i opóźnienie w rozwoju ( umiarkowane). Przeszliśmy przez CZD, Szczecin i mogę powiedzieć jedno - doktor Wasilewska jest najlepsza. Obecnie U córki po 9 latach wróciła padaczka. Wasilewska to przewidziała, ostrzegała - CZD zbagatelizowało. Teraz próbujemy wyprowadzić małą. Oddanie , cierpliwość, dużo serca i dialog z rodzicem - za to ją cenimy. Polecamy każdemu.

  • G

   Super lekarz,miła i sympatyczna,wytłumaczy problem i stara się dojść do sedna sprawy.polecam ,wizyta kosztuje 100 zł nie trzeba długo czekać.
   Dziękujemy P.Beatko


 • Agata Szołdra-Seiler

  Laryngolog,

  • Pani Doktor przepisuje leki homeopatyczne oparte na czystym placebo. Jeżeli nie wiecie czym jest homeopatia wystarczy poszukac w google. Zapłaciłem 30zł za 50 tabletek z cukrem (zorientowałem się dopiero po zakupie). Wizyta kosztuje 100zł a zamiast prawdziwego lekarstwa dostajemy cukierki za 30zł. Dodatkowo Pani Doktor wspomniała, że tym specyfikiem leczy również małe dzieci "z dużą skutecznością", co jest niegodne prawdziwego lekarza. Rada Naczelnej Izby Lekarskiej uznała praktykowanie homeopatii przez lekarzy i lekarzy dentystów za błąd w sztuce lekarskiej, a przepisywanie przez nich preparatów homeopatycznych za nieetyczne i niegodne profesji medycznej.

  • K

   Pani Doktor postawiła mi właściwą diagnozę. A wcześniej borykałam się z problemem. Leczenie było skuteczne. Polecam, bardzo dobry specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lidia Krysztoforska

  Dermatolog, lek.

  • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu Pani doktor. Polecam tą fantastyczną kobietę. Leczyłam się z grzybicy ok 10 lat i nic... stan się pogarszał. A u Pani dr na pierwszej wizycie... zlecenie kompletu badań w tym mykologicznego (jak się od P. dr dowiedziałam bez tego badania nie podejmuje się leczenia bo będzie bezsensowne - wcześniejsi lekarze nawet o tym nie wspomnieli i tylko kazali uzbroić się w cierpliwość!!) Na drugiej wizycie po zobaczeniu wyników dobrała leki które "o dziwo" zaczęły działać.Pozdrawiam P. Dr i polecam serdecznie.

  • S

   Dr Krzysztoforska bardzo fachowa, rzeczowa, kompetentna jak dla mnie mistrzynią w swoim fachu. Leczyłam córkę (4latka) na grzybicę u różnych lekarzy stan się pogarszał zaczęły wypadać włoski. Na pierwszej wizycie dr zleciła badania ( co w/g poprzednich lekarzy było zbędne. Faszerowali moje maleństwo na oślep lekami! ). Gdy wiedziała już jaki grzyb męczy mój skarb, dobrała leki tak, że w 6 TYGODNI!! było po kłopocie.oceniam Panią Dr bardzo bobrze jako lekarza i jako człowieka, co uważam jest bardzo ważne,a niestety nie zawsze idzie w parze.


 • Małgorzata Kowalska

  Internista, Reumatolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • G

   Bardzo miła i spokojna Pani Doktor, potrafi pomóc i doradzić.
   Dba o swoich pacjentów jak trzeba to i zadzwoni.
   Oby więcej takich lekarzy .

  • D

   Doskonały i kompetentny lekarz . Opinię wystawiam po dłuższym kontakcie z Panią Doktor. Niezwykle życzliwa, empatyczna i cierpliwa, oraz z ogromną kulturą i spokojem, czego brak naszym lekarzom pracującym w ramach NFZ. Doskonałe podejście do pacjenta, młodzi lekarze powinni czerpać wzór z takich osób.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zbigniew Sankowski

  Alergolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim .
   Pan doktor jest bardzo szczegółowy. Działa Z ogromną uwagą na pacjenta. Gorąco polecam .ten lekarz jest po prostu wyjątkowy.

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

   Zdecydowanie polecam dr Sankowskiego. Leczył mnie jako dziecko i teraz jako już dorosłą osobę. Bardzo dobrze dobiera leki - w krótkim czasie jest odczuwalna poprawa samopoczucia. Dobre podejście do pacjenta to kolejny plus. Rzeczowy, konkretny bardzo miły człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu