Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Provita w Więcborku

Powstańców Wielkopolskich 2a

89-410 , Więcbork , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz Inny

  Lekarz bardzo ematyczny, ze szczegółami wyjaśnił leczenie, które było bardzo skuteczne i był podczas badania bardzo delikatny. Na pewno wrócę i polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz Inny

  Lekarz był dla mnie bardzo niemiły podczas wizyty. Pozwalał sobie na mówienie do mnie "per Ty" . W związku z infekcją, na moją prośbę o zrobienie wymazu odpowiedział "to sama sobie zrób". Skutek był taki, że leczenie prostej infekcji (już u innego lekarza) trwało o wiele dłużej niż mogłoby trwać. Nie polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz Inny

  Prowadzi mi moją kolejną ciąże i jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Jedynak Inny

  Doktor użył u mnie miejscowo cytotec na szyjkę macicy w celu wywołania porodu. Dopiero po fakcie dowiedziałam się, że stanowiło to dla mnie i mojego dziecka ryzyko i tego leku się w tym celu już nie używa. Na pewno już więcej nie skorzystam z usług tego lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz

  Poszlam do Pana Doktora z podejrzeniem ciazy. Wizyta trwala 2 minuty, w trakcie ktorych Pan Doktor nawet na mnie nie spojrzal, mowil o mnie w trzeciej osobie. Przylozyl glowice USG na raptem 5 sekund i powiedzial "Niech sie zglosi na wizyte za 2-3 tygodnie", bo na razie to sie jeszcze wszystko z ciaza stac moze. Badania na tym etapie uznal za niepotrzebne. Juz wiecej do Pana Doktora nie poszlam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Jedynak

  dzieki Panu Doktorowi oswoilam sie z krepujacymi wizytami u ginekologa. Zawsze uprzejmy, szarmancki, kompetenty, poswieca tyle czasu ile trzeba. Podczas badania tak zajmuje czas, ze badanie mija jak mgnienie oka. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumiła Drogoś - Mierzejewska

  Najlepsza Pani Doktor na świecie! Kompetentna, sympatyczna, kocha dzieci. Nigdy nie odmawia pomocy - lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołaniem. Jestem mamą skrajnej wcześniaczki i często przydarzają się nam różne problemy ze zdrowiem, na które nie każdy lekarz pomoże, a na Panią Doktor zawsze możemy liczyć i zawsze jest wszystko ok. Bardzo polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Jedynak

  Świetny lekarz, zawsze chętnie wysłucha, podniesie na duchu. Mimo, że może się wydawać iż swoim podejściem nie jest dobrym lekarzem, ale on bardzo dobrze wie co robi. Nie straszy pacjentów, jeśli pacjent powinien o czymś ważnym wiedzieć to nie wzleka z udzielaniem informacji. Ma pozytywne nastawienie do pacjenta, raczej nie natrafisz na jego zły humor. Prowadził moje trzy ciążę i nie zmieniłabym go na innego lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Bronowicz

  Do Pana Doktora uczęszczam na wizyty od roku i jestem zadowolona, jest uprzejmy, a podczas badania delikatny, zawsze odpowiada na pytania i stara się rozwiewać wątpliwości pacjentki. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Jedynak

  Nie polecam tego lekarza, bo nie jestem pewna jego kompetencji. Odbierał mój poród. Kiedy leżałam jeszcze na sali, ignorował zupełnie, kiedy go wołałam. Tylko spacerował sobie po korytarzu i udawał, że nie słyszy. Podczas badania stwierdził, że poród będzie pośladkowy i jakież było jego zdziwienie, kiedy się okazało, że widać główkę... Co prawda nie był lekarzem prowadzącym moją ciążę, ale jak zaczęłam rodzić (skrajnego wcześniaka, po 25 Hbd), nie zlecił mi podania leków steroidowych, które mogły wspomóc płuca mojej córeczki. Później dowiedziałam się, że podanie tych leków to standard. Nic dodać, nic ująć. Tylko omijać takich lekarzy


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz