Informacje o placówce

Gabinety

Provita w Więcborku

Powstańców Wielkopolskich 2a

89-410 , Więcbork , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • Najlepsza Pani Doktor na świecie! Kompetentna, sympatyczna, kocha dzieci. Nigdy nie odmawia pomocy - lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołaniem. Jestem mamą skrajnej wcześniaczki i często przydarzają się nam różne problemy ze zdrowiem, na które nie każdy lekarz pomoże, a na Panią Doktor zawsze możemy liczyć i zawsze jest wszystko ok. Bardzo polecam!


 • Justyna Janik-Mesjasz

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bywałam już u paru ginekogow-endokrynologow, ale z Pani Justyny jestem najbardziej zadowolona. Mam zespół policystycznych jajników. Wcześniejszy lekarz powiedział mi że będę miała później wielki problem z zajściem w ciążę, a miałam 17lat wizyty były krótkie mało konkretn, mało wiedziałam o swoim stanie i warte prawie 200zł. Pani Justyna wszystko wyjaśniła, zleciła badania, uświadomiła mi że jeżeli będę chciała będę mogła mieć dzieci leczenie po prostu by inaczej wyglądało. Jestem zadowolona z wizyt, komunikacji i z zapisanych leków które regulują mi miesiączki.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w ChojnicachUsługa: Problemy z tarczycą

   Doktor Janik-Mesjasz, pomimo mojej prośby, nie wyjaśniła mi dlaczego przepisuje poszczególne leki i podwyższa dawkę hormonu. Gdy zapytałam o powód zwiększenia dawki hormonu, odpowiedziała, że mam jej zaufać i ona jest moim lekarzem, a ja tylko pacjentem. Ona wie, co robi i po co - a ja nie. Podczas następnej wizyty opowiedziałam o silnych bólach głowy i innych niepokojących objawach, które pojawiły się po zwiększeniu dawki hormonu. Spytałam raz jeszcze, dlaczego dawka została zwiększona i zgłosiłam, że nie czuję się dobrze, przyjmując wyznaczone leki w takich dawkach. Doktor Mesjasz odpowiedziała, że nie mam pojęcia o swojej chorobie. Poprosiłam więc, aby udzieliła mi informacji. Niechętnie zaczęła scrollować na komputerze historię mojej choroby i rzucać we mnie pojedynczymi hasełkami, które nie pomogły mi niczego zrozumieć. Pani doktor zlekceważyła moje objawy, oskarżyła mnie o nadmierne i niepotrzebne obserwowanie mojego organizmu. Musiałam zmienić endokrynologa.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Jedynak

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Provita w WięcborkuUsługa: Inny

   Doktor użył u mnie miejscowo cytotec na szyjkę macicy w celu wywołania porodu. Dopiero po fakcie dowiedziałam się, że stanowiło to dla mnie i mojego dziecka ryzyko i tego leku się w tym celu już nie używa. Na pewno już więcej nie skorzystam z usług tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   dzieki Panu Doktorowi oswoilam sie z krepujacymi wizytami u ginekologa. Zawsze uprzejmy, szarmancki, kompetenty, poswieca tyle czasu ile trzeba. Podczas badania tak zajmuje czas, ze badanie mija jak mgnienie oka. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Jarosław Bronowicz

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Szpital i przychodnia w Nakle nad NoteciąUsługa: Inny

   Prowadzi mi moją kolejną ciąże i jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Poszlam do Pana Doktora z podejrzeniem ciazy. Wizyta trwala 2 minuty, w trakcie ktorych Pan Doktor nawet na mnie nie spojrzal, mowil o mnie w trzeciej osobie. Przylozyl glowice USG na raptem 5 sekund i powiedzial "Niech sie zglosi na wizyte za 2-3 tygodnie", bo na razie to sie jeszcze wszystko z ciaza stac moze. Badania na tym etapie uznal za niepotrzebne. Juz wiecej do Pana Doktora nie poszlam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu