Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

PROMEDPOL Centrum Medyczne

Wojska Polskiego 59

18-400 , Łomża , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Minda

  Ortopeda, Chirurg,

  • D

   W dniu 28.04.2010 byłem u szanownego Pana doktora i tak jak Aleksandra09 przepisał mi Ketonal i Naproxen. Porażka!!! Mam spuchnięte kolano i torbiel pod kolanem wielkości kurzego jaja. Pan Doktor nawet nie spojrzał na moje USG, przez całą wizytę rozmawiał przez telefon. Nie zadał mi ani jednego pytania. Po mojej interwencji, stwierdził że nie chce mi zaszkodzić!!! A przyjeżdża z Łomży do Grajewa. Na co idą nasze składki!!!

  • A

   Ludzie to wy chyba nie wiecie kto to jest dobry lekarz.Akurat wiem co mówie bo dzięki jak sądzicie\"dobremu\"lekarzowi, mam teraz ogromne kłopoty ze zdrowiem.W Łomży nikt w tym szpitalu nie nadaje do niczego.Nie potrafią postawic diagnozy i jeszcze nigdzie nie odeślą do innego bo jak zwykle uwazają ze nic nikomu nie dolega tylko pacjent sobie wymyslil to ze go boli.Wypiszą ketonal i mysla ze po sprawie.Dzięki ich wspaniałym umiejętnościom nie moge wrócic do pełnej sprawności.Nie wiedzą chyba nawet co to jest splot pewnie o tym jeszcze nigdzie nie czytali...!!!!!!!Nigdy tam nie idzcie Ludzie jesli wam zalezy na zdrowiu.Nie polecam!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Noll

  Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ K A D MEDICA DARIUSZ NOLLUsługa: wizyta pokontrolna po leczeniu szpitalnym

   Jestem pacjentem po zawale i musze regularnie odwiedzać Kardiologa.Pan Doktor Noll to bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz z bardzo dużą wiedzą. Wszystko dokładnie wyjaśnił i teraz wiem już jak mam dalej postepować. Bardzo polecam tego Kardiologa, Dziękuje doktorze!


 • Tadeusz Trywiański

  Chirurg, Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

   Bylam na wizycie w luxmed. Lekarz zaangażowany ludzki tłumaczący,co rzadko sie zdarza. Nie ładujący lekow bez potrzeby. Mój problem nie byl poważny wiec nie wymagał nie wiadomo czego. Ale jeden z bardziej empatycznych i ludzkich lekarzy do jakiego trafiłam

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Swietny lekarz! Sympatyczny i życzliwy człowiek. Słucha uważnie, zadaje pytania i chetnie i dokladnie wszystko tłumaczy. Nie stosuje niepotrzebnie silnych lekow. To była bardzo udana wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania