Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Promed

Miła 5

97-500 , Radomsko , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Łabęcki Inny

  Przesympatyczny lekarz. Super specjalista. Zabieg zupełnie bezbolesny. Zero stresu. Miła, przyjazna atmosfera. Dziękuję

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Szczepocka Inny

  Myślę, że tak doświadczona Pani Doktor nie potrzebuje już promocji. Dlatego ta opinia jest raczej podziękowaniem. To cudowny lekarz. Przede wszystkim wykazuje się dużą empatią, ogromną cierpliwością, uważnie wysłucha i cierpliwie stara się wytłumaczyć. Poświęca czas i uwagę, dzięki temu wywiad jest kompletny i rzetelny. Nie udaje „alfy i omegi”, jeśli sama nie wyleczy, kieruje do specjalisty. Nigdy nie zdarzyło mi się by zbagatelizowała problem, choć jestem już pod opieką Pani Doktor ponad 17 lat dorosłego życia i nie jestem łatwym przypadkiem do leczenia. Niezwykle komunikatywna, zawsze stara się wyjaśnić pacjentowi rozwiewając jego wątpliwości. Do tego wyjątkowo serdeczna i ciepła. Według mnie idealny lekarz pierwszego kontaktu z cechami człowieczeństwa – w tym dobrym tego słowa znaczeniu. Myślę, że to po pierwsze bardzo dobry człowiek a po drugie lekarz z pasją, który kocha to co robi – i to się po prostu czuje. Życzmy sobie wyłącznie takich. Serdecznie dziękuję Pani Doktor za wszystko. Z wyrazami szacunku.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Bilski Inny

  Z doktorem mam doczynienia od kilku lat. Człowiek empatyczny, potrafiący dostrzec starania pacjenta, podnoszący na duchu.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Szczepocka Inny

  Bardzo miła Pani doktor. Podczas każdej wizyty przeprowadza wnikliwy wywiad oraz bada pacjenta. W razie pytań chętnie służy pomocą i radą. Zawsze miła i uśmiechnięta. Polecam wszystkim.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania