Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

(11 opinii)

Celem naszego zespołu jest zapewnienie wszelkich możliwych rozwiązań w kreowaniu zdrowego, pięknego i atrakcyjnego uśmiechu. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi, zaawansowanej technologii i pa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

ul. Partyzantów 76

80-254 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Celem naszego zespołu jest zapewnienie wszelkich możliwych rozwiązań w kreowaniu zdrowego, pięknego i atrakcyjnego uśmiechu. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi, zaawansowanej technologii i pasji jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania naszych pacjentów. Sukces naszej kliniki zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, stosowaniu najnowocześniejszych i uznanych na świecie technik leczenia, przy zachowaniu przystępnych cen. Nasz uśmiech jest naszą wizytówką i kluczem do wysokiej samooceny, dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam wszystkich do przyłączenia się do grona zadowolonych pacjentów w Centrum Dentystycznym Projekt Uśmiech.

Nasz sprzęt

 • Expert DC design firmy Gendex
 • Laser stomatologiczny Picasso
 • X-SMART plus Denspley
 • Dwa unity stomatologiczne firmy CHIRANA oraz jeden firmy SIRONA.
 • Mikroskop SELIGA Optilion CSA
 • Tomograf CS 8100 3D firmy CARESTREAM
więcej

Zabiegi

 • Protetyka
 • Szynowanie zębów
 • Wybielanie zębów
 • Piaskowanie
 • Skaling
 • Fluoryzacja
 • Plastyka w obrębie jamy ustnej
 • Podnoszenie zatoki szczękowej
 • Naprawa protez
 • Wszczepianie implantów
 • Ekstrakcje zębów
 • Lecznie kanałowe
 • Kiretaż ( czyszczenie kieszonek zębowych )
 • Hemisekcja
więcej

Badania

 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja

Choroby

 • Próchnica
 • Choroby przyzębia
 • Paradontoza
 • Choroby dziąseł
 • Afty
 • Braki uzębienia
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda konsultacja protetyczna

  Polecam Panią Dr. Paulinę Koberde.
  Bardzo profesionalna, doktor z ogromną wiedzą stomatologiczna i protetyczna.
  Bardzo miła!
  Nadbudowała mi ząb, nikt nie zauważa różnicy z moimi naturalnymi.
  Jestem bardzo zadowolona!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda Inny

  Pełen profesjonalizm. Prawdziwy fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam na sto procent!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda chirurgia stomatologiczna

  Dr. Maciej Koberda pomógł mi odzyskać uśmiech!
  Miałam ogromne problemy z zębami, kilka było do usunięcia.
  Dr. Koberda usunął mi zęby ze znieczuleniem miejscowym, obyło się bez bólu.
  Następnie wszczepił 6 implantów, jestem 6 miesięcy po zabiegu, wszystko wygoiło się bez żadnych problemów.
  Czułam że jestem zaopiekowana i bezpieczna choć zabieg usunięcia i wszczepienia implantów w kość wcale do łatwych nie należy.
  Pan doktor wszystko mi wytłumaczył i rozwiał niepokój.
  Bardzo polecam Pana Dr. M. Koberdę, nawet z przypadkach beznadziejnych jak mój.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda konsultacja chirurgiczna

  Najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu. Wciąż nie mogę uwierzyć, że lekarz może podejść z tak ogromną obojętnością do pacjenta i jego cierpienia. Gdzie etyka lekarska? Przyszłam z problemem długotrwałego bólu twarzy. Nie zostałam nawet poproszona, aby, jak w innych gabinetach, normalnie usiąść i opisać problem, lekarz od razu wskazał fotel dentystyczny (po co? aby pogłębić stres? ), a sam stał nade mną. Po wysłuchaniu - długa cisza. Żadnego zapytania, badania palpacyjnego, pogłębienia wywiadu, chęci pomocy. Sama zaproponowałam pantomogram. Następnie sama zasugerowałam problem ze stawem żuchowowo - skroniowym, chociaż nie do mnie należy szukanie przyczyny bólu, skoro przyszłam i zapłaciłam za poradę. Nie jestem jedną z osób, które same się leczą i diagnozują przez neta. Ze strony lekarza - żadnego zainteresowania, żadnej propozycji diagnostyki. Bąknięcie o rehabilitacji - bez diagnozy, bez zlecenia zdjęć rtg, usg, ewentualnie rezonansu stawu itp. Rehabilitant przecież nie ma do tego uprawnień. Zakomunikowałam, że jestem w złym stanie psychicznym z powodu silnego, długiego, lekoodpornego bólu, prosiłam o doradzenie leku. Cisza. Powiedziałam do widzenia. Na sam koniec wizyty obojętnie rzucona uwaga o neurologu. Nie chciało mi się nawet komentować, że neurolog już mnie badał, skierował na diagnostykę (rezonans głowy), zrobiłam ją i w efekcie neurolog zalecił konsultację u chirurga twarzowego - szczękowego. Nadmienię, że 2 lata temu byłam już u lekarza takiej specjalizacji - w Warszawie. Otrzymałam szczegółowe badanie, wsparcie, diagnostykę i pomoc w leczeniu bólu. Potraktowano mnie jak pacjenta, który ma swoje prawa, nie jak intruza. Bardzo żałuję wizyty u dr Koberdy i wydanych pieniędzy, oraz mimo cierpienia boję się pójść do innego trójmiejskiego lekarza po tym, jak mnie potraktowano. Bardzo serdecznie odradzam tego medyka. PS. Jedyne, co otrzymałam na wizycie to rzekome "leczenie" dziury po niedawnej ekstrakcji, która doskonale się goi i nie daje żadnych objawów bólowych. Lekarz próbował też sugerować kolejne wizyty w następnych dniach celem dalszego zaopatrzenia niebolesnego, zdrowo gojącego się dziąsła. Nie skorzystałam, a najbliższe dni pokazały, że byłyby zbędne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda konsultacja implantologiczna

  Gdzie wielu dentystów mówiło mi, że muszę usunąć zęba bo jest martwy i nie nadaje się do odbudowy oraz wstawić implant to doktor po szczegółowym zapoznaniu się ze sprawą powiedział, że ten ząb jest warty dalszego leczenia i ratowania go... za co bardzo dziękuję, bo już byłam przygotowana na implant, a obeszło się bez niego i cóż ząb uratowany :) profesjonalizm w 100%


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan doktor usunął mi trzy zęby, których musiałem się pozbyć przed przeszczepem szpiku, będąc podczas leczenia chemioterapią. Żaden inny stomatolog nie chciał się tego podjąć. Mistrz w swoim fachu.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Igor Foltyn

  Do doktora Igora Foltyna trafiłam na konsultacje jesienią zeszłego roku. Został mi on polecony przez innych zadowolonych pacjentów. Od razu wiedziałam, że to prawie jakbym wygrała w toto lotka. Wspaniały specjalista, przyjął mnie szybko i od razu przedstawił sytuację i możliwości co można w moim przypadku zrobić i jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Od razu przedstawił też wstępny kosztorys, więc mogłam się przygotować na leczenie psychicznie i finansowo. Na wszystko się zgodziłam, ponieważ wiedziałam, że po wielu latach parodontozy jedynym wyjściem było usunięcie prawie wszystkich zębów. Sam zabieg był wykonany bardzo profesjonalnie, w znieczuleniu i praktycznie od razu po usunięciu zębów zostały wstawione protezy. Były wykonane tak dobrze, że nie wymagały żadnych poprawek. Na koniec okazało się, że zapłaciłam nawet mniej niż wynosił wstępny kosztorys, także mile się zaskoczyłam. Jestem bardzo zadowolona i polecam.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda ekstrakcja zęba

  Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Pan Doktor usunął mi dwie dolne ósemki. Mimo, iż jedna z nich była problemowa, wizyty wspominam bardzo dobrze i cieszę się że trafiłam na takiego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Kozłowski usuwanie i oprotezowanie

  Fantastyczny człowiek - bezstresowo i bezboleśnie usunął 4 zęby odrazu oprotezował poraz pierwszy czułam się we właściwych rękach - i naprawdę proszę uwierzcie mi poraz pierwszy w życiu mogę się bez skrępowania uśmiechać - doktorze bardzo dziękuję


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Koberda

  Doktor Koberda usunął mi w ciągu 1,5 roku wszystkie ósemki. Sprawnie, bezproblemowo i w świetnej atmosferze. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania