O nas

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Nasze nietuzinkowe i indywidualne podejście do pacjenta jest sercem naszej marki. Oferujemy kompleksową terapię schorzeń dermatologicznych wraz z tzw. post-treatment czyli działaniami po zakończeniu leczenia. Jesteśmy fascynatami medycyny estetycznej i anti-aging. Robimy rzeczy, w które wierzymy, a Twoje unikalne potrzeby są dla nas osią napędową.

Mieścimy się w ścisłym centrum Warszawy w zabytkowej neobarokowej kamienicy niegdyś należącej do sióstr Tołwińskich, w której prowadziły żeński Zakład Naukowy. Budynek został zaprojektowany przez ich wuja Mikołaja Tołwińskiego, znanego wówczas architekta warszawskiego. W trakcie wojny kamienica uległa częściowemu spaleniu by dopiero w 2015 roku odzyskać swą świetlność.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wideodermoskop
 • Trichoskop
 • Laser CO2
 • Radiofrekwencja mikroigłowa
 • Laser naczyniowy
 • Aqua Pure
 • Endermologia LPG Alliance
 • Geneo
 • Laser tulowy
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (192)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz (Sochacka) laserowe usuwanie rozstępów

  Kolejny profesjonalnie przeprowadzony zabieg w miłej atmosferze. Szczegółowe zalecenia oraz kilka wskazówek ogólnych. Szczerze polecam

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Jończyk blefaroplastyka

  W kwietniu 2023 roku poddałam się korekcie powiek górnych u pani doktor Justyny Jończyk.
  Bardzo profesjonalna i empatyczna pani doktor.
  Od pierwszej wizyty do ostatniej bardzo dobrze się czułam, zostałam profesjonalnie potraktowana i informowana. Zabieg wykonany w bardzo miłej atmosferze a co dla mnie najważniejsze szef zrobiony fantastycznie prawie niewidoczne. Po ośmiu miesiącach po zabiegu jestem bardzo zadowolona i polecam tak profesjonalnego lekarza.

  dr n. med. Justyna Jończyk

  Dziękuję bardzo!

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Justyna Jończyk blefaroplastyka

  Małe zainteresowanie problemem, aż dziwne, bo przecież operacja nie za darmo. Duplikowanie płatnych wizyt. Pomysł na korektę był ciekawy finalnie ale potem lekceważenie wiadomości po wizycie. Nie skorzystałam zatem, bo oczekuję jednak jakiegoś zaangażowania.

  dr n. med. Justyna Jończyk

  Dzień dobry. Bardzo mi przykro, że odczuła Pani małe zaangażowanie z mojej strony. Staram się być dostępna i odpowiadać wszystkim pacjentom. Od wielu miesięcy jestem jednak na urlopie macierzyńskim, w związku z czym pozostawiłam kontakt z pacjentami rejestracji Kliniki. Przykro mi, że nie została Pani poinformowana o sytuacji. Pozdrawiam.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Jończyk chirurgiczne usunięcie zmiany

  Fantastyczna pani doktor. Wycinała mi kilka zmian skórnych. Wszystko bezboleśnie, szybko, profesjonalnie, punktualnie. Szwy piękne, goją się bezproblemowo. Bardzo empatyczna, kontaktowa, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie wyjaśnia, potrafi rozładować atmosferę i napięcie. Polecam serdecznie każdemu.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Woźniak-Rito konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia

  Pani doktor empatyczna, zaangażowana, dokładna i profesjonalna. Podniosłą alarm co do zmiany skórnej i miała (niestety) rację, ale dzięki temu, można było szybko zareagować. Przy czym bardzo sympatyczna i komunikatywna. Miła atmosfera. Polecam


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Woźniak-Rito konsultacja wenerologiczna

  Właśnie wróciłem po krioterapii miejsca intymnego z powodu kłykcin, mimo stresu Pani Anna rzeczowo i szybko uporała się z tematem, podczas zabiegu cały stres minął :) Komunikatywna, wytłumaczy, przemiła Pani Doktor, mam nadzieję, że terapia pomoże, choć oczywiście przy tej przypadłości może być różnie, jeśli będzie trzeba to pójdę jeszcze raz, ale już bez stresu:) Pozdrawiam Panią i dziękuję.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Woźniak-Rito Konsultacja dermatologiczna

  Bardzo fachowe podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista. Miłą atmosfera w samym ośrodku, polecam.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Waśkiel - Burnat konsultacja dermatologiczna + trichoskopia

  Przede wszystkim pani doktor jest zaangażowana i widać, że zależy jej na rzetelnym przedstawieniu sytuacji. Zgłosiłem się z łysieniem plackowatym i uporczywym łupieżem, trafiłem od innego lekarza, który nie bardzo był nastawiony na słuchanie i przepisał mi na łysienie plackowate jakieś placebo o marginalnym działaniu. Perspektywy i leczenie pani doktor szczegółowo omówiła. Może zabrzmi to jak ściema, ale mam wrażenie, że leczenie łysienia plackowatego zaczęło działać niemal z dnia na dzień. Dodatkowo pani doktor jest bardzo kontaktowa i ma duże poczucie humoru. W każdym razie, z wizyty jestem bardzo zadowolony.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Leszek Blicharz konsultacja dermatologiczna

  Doktor Blicharz jest bardzo dobrym lekarzem. Czuję że moje problemy skórne zostały w końcu kompleksowo zaopiekowane. Indywidualne i rzetelne podejście do pacjenta, wszystko szczegółowo wyjaśnione i opisane, a wdrożone leczenie przynosi oczekiwane skutki. Polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Jończyk chirurgiczne usunięcie zmiany

  Zabieg usunięcia zmian skórnych wywołanych przez tzw. trądzik różowaty przeprowadzony w znakomitej atmosferze i relacji pacjent - lekarz. Nie zawsze spotykam takich lekarzy, polecam wszystkim potrzebującym.

  dr n. med. Justyna Jończyk

  Dziękuję bardzo Panie Januszu!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania