PRODENTA clinic

PRODENTA clinic

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Od 14. lat leczymy zęby mieszkańcom Gliwic. W kwietniu otworzyliśmy Prodenta clinic w Katowicach. Mamy nadzieję, że nasza obecność w Katowicach przyczyni się do popularyzowania częstszych wizyt u dentysty. Nasza oferta jest przyjazna cenowo dla Pacjenta. Prodenta clinic została stworzona przez dr Bartosza Nowaka specjalizującego się w zakresie stomatologii estetycznej i w rozległych rehabilitacjach zgryzu. Powstała też dzięki zaangażowaniu innych doświadczonych lekarzy stomatologów – specjalistów w leczeniu kanałowym, protetyce czy implantologii. Prodenta clinic otwiera nowy rozdział w prywatnej stomatologii w Katowicach.

Skupiamy się na ratowaniu i leczeniu naturalnych zębów. Specjalizujemy się w mikroskopowym leczeniu kanałowym oraz implantologii. Leczymy zęby bezboleśnie i w miłej atmosferze. W Prodenta clinic w Katowicach jako wystrój wnętrza posłużyły prace młodych polskich artystów grafików i fotografików. Mimo zastosowania ekskluzywnych materiałów, wnętrza są ponadczasowo eleganckie i przyjazne Pacjentowi. W poczekalni została wydzielona specjalna przestrzeń dla najmłodszych Pacjentów.

Czy wiesz dlaczego każdego dnia, coraz więcej Pacjentów jest z nami?

• Leczymy zęby bezboleśnie, stosujemy system The Wand
• Ratujemy każdy ząb, specjalizujemy się w leczeniu kanałowym
• Od 14. lat wszczepiamy implanty zębowe
• Nasz oferta jest jasna i dostępna dla każdego
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

PRODENTA clinic
Księcia Józefa Poniatowskiego 14, 40-055 Katowice
PRODENTA clinic logo
PRODENTA clinic
Orlickiego 1, 44-100 Gliwice
PRODENTA clinic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła konsultacja ortodontyczna

  Lekarz cudotwórca! W niecały rok mam nowy, piękny uśmiech, a to wszystko przez skuteczne leczenie aparatem ortodontycznym. Na każdej wizycie kontrolnej miałam analizowane postępy, szczegółowe wyjaśnienia co postąpiło, jak postąpi do następnej wizyty podczas jakiego działania, co robić żeby temu pomóc, jak dbać - ogólnie rewelacja. Bardzo polecam - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła Inny

  Doktor Patryk szczegółowo przedstawił plusy i minusy leczenie ortodontycznego aparatem stałym oraz nakładkami, dzięki czemu łatwiej było mi podjąć decyzję jaki aparat wybrać. Każda wizyta kontrolna u doktora musi być dopięta na ostatni guzik co odpowiada jemu zaangażowaniu oraz trosce o prawidłowe leczenie ortodontyczne.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła konsultacja ortodontyczna

  Lekarz dokładnie tlumaczy co i jak będzie robione, atmosfera jest komfortowa i bezstresowo. Jeśli coś nawet nie poszło po myśli to od razubylo załatwiane od ręki.
  Bardzo polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła konsultacja ortodontyczna

  Bardzo polecam! Trafiliśmy do doktora z polecenia znajomych. Zdecydowaliśmy się na leczenie nakładkami dla córki zamiast „drutów”. Leczenie poszło szybko. Córka w ogóle nie mówiła by coś ją w trakcie bolało. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z pomocy doktora jak i efektów leczenia

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła konsultacja ortodontyczna

  Gorąco polecam leczenie u Doktora. Przyjemna atmosfera podczas wizyt. Lekarz z dużą wiedzą. Na wszystkie moje pytania( a było ich bardzo dużo) uzyskałam odpowiedź i co najważniejsze w zrozumiały dla mnie sposób. Zależało mi na czasie i małej widoczności aparatu. Zdecydowałam się na leczenie nakładkowe i jestem mega zadowolona z efektów. Szybko, bezbolesnie! Polecam

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła Inny

  U Pana doktora leczę się już od lat stomatologicznie jak i korzystam z jego usług z zakresu medycyny estetycznej. Pan doktor zawsze ma podejście profesjonalne ale również rozładowuje atmosferę uśmiechem i trafionymi żartami co sprawia, że stres związany z wizytą zdecydowanie maleje. Co do medycyny estetycznej to potrafi doradzić w sposób taki by nie przesadzić i nie wyglądać karykaturalnie a ładnie, estetycznie i faktycznie młodziej. W 100% polecam Pana doktora!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Hassan Dariusz Steif leczenie kanałowe

  Nie znam lepszego stomatologa w naszym kraju. Wyjątkowy profesjonalizm i znakomite podejście do pacjenta. Z całego serca polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła Inny

  Bardzo polecam opiekę stomatogiczną Pana Patryka. Lekarz jest dokładny, cierpliwy, empatyczny i profesjonalny; odpowiada na każde pytanie. Szczerze rekomenduję pracę Pana Patryka.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patryk Syguła Inny

  Po wielu latach panicznego strachu na samą myśl o wizycie w gabinecie znalazłam lekarza, który swoim totalnie pozytywnym nastawieniem przekonał mnie do przełamania niechęci związanej z dbaniem o zęby. To lekarz, którego interesuje przyczyna stanu uzębienia jaki zastał u pacjenta. Nie dość, że profesjonalnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i obawy pacjenta, jest delikatny, to jeszcze szuka idealnego dla pacjenta rozwiązania jego problemu i liczy się z jego opinią. Z pełnym przekonaniem polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Hassan Dariusz Steif leczenie endodontyczne

  Bardzo miły,profesjonalny,dokładny,lekarz z powołania. Podchodzi do pacjenta indywidualnie,z empatią i dużą dozą cierpliwości. Polecam każdemu tego specjalistę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania