Primadent Stomatologia

Primadent Stomatologia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

PrimaDent działa od 1995 roku, stale oferując profesjonalne usługi dentystyczne dzieciom i dorosłym. Założycielką naszego gabinetu jest lek. stom. Anna Dąbrowska, która razem z córką lek.dent. Agnieszką Ciesielską oraz całym zespołem dbają o rodzinną atmosferę w PrimaDent oraz o komfort naszych pacjentów.

Nasz gabinet na przestrzeni lat zmieniał swoją lokalizację. Obecnie możecie nas znaleźć w Skórzewie przy ul. Poznańskiej 115 i w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 130.

Stawiamy na sprawdzone techniki oraz metody leczenia, nowoczesny sprzęt i materiały. Stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy zaoferować swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Nasz gabinet został w pełni dostosowany do potrzeb wszystkich pacjentów, gwarantując najlepszą opiekę, indywidualne podejście i najwyższą jakość leczenia zębów i dbania o piękny, zdrowy uśmiech. Każdy nasz stomatolog posiada, oprócz wiedzy i doświadczenia, wiele ukończonych kursów i szkoleń, a także niezbędne kwalifikacje, aby pomagać pacjentom, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

Każdy specjalista z PrimaDent ma na uwadze komfort pacjentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób odczuwa lęk przed wizytą stomatologiczną. Staramy się obalić wszelkie mity i pokazać każdemu, zarówno dziecku, jak również osobie dorosłej, że wizyta może być przyjemna, miła i bezstresowa. Dla nas każdy pacjent jest ważny i robimy wszystko, by każdy czuł się w pełni zaopiekowany.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej
https://www.primadent-stomatolog.pl
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Mikroskop
 • Radiowizjografia (RVG)
 • Znieczulenie komputerowe
 • Narzędzia do wypełnienia kanałów gutaperką na ciepło
 • Endodoncja maszynowa
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Primadent Stomatologia
Poznańska 115, 60-185 Skórzewo
Primadent Stomatologia logo
Zobacz więcej
Primadent Stomatologia
Dąbrowskiego 130, 60-576 Poznań
Primadent Stomatologia logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Ciesielska Badanie stomatologiczne

  Jak to mówią z zagranicy w pierwszej kolejności wraca się zobaczyć ze swoim stomatologiem, a dopiero później z całą resztą.
  Wizyta u Pani Stomatolog nie była koniecznością, a wielką przyjemnością. Bardzo dziękuję za bezbolesne naprawienie moich zębów i do zobaczenia następnym razem

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Inga Dawicka leczenie próchnicy

  wizyta przebiegła pomyślnie. Jestem zadowolony z konsultacji

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Inga Dawicka leczenie próchnicy

  Najprzyjemniejsza wizyta u stomatologa na której byłam. Pani Iga jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i przy tym niezwykle sympatyczna :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Ciesielska Inny

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i jest to najlepszy stomatolog, u którego się leczyłam. Pani doktor jest empatyczna, traktuje pacjenta z ogromną wyrozumiałością. Pani doktor wnikliwie przeprowadzila wstępne badanie i omowila że mną program leczenia. Dba o komfort pacjenta, sprawność zabiegu i szczegółowe omówienie wszystkich procedur. Wszystko odbyło się bez bólu i strachu, a także nad wyraz dokładnie, za co jestem szczególnie wdzięczna. Dzięki Pani doktor mam piękne i zdrowe zęby. Dziękuję!

  lek. dent. Agnieszka Ciesielska

  Uprzejmie dziękuję :) do zobaczenia!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Inga Dawicka doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Bardzo polecam! Pani Inga jest zaangażowanym lekarzem, rezultat leczenia przerósł moje oczekiwania :) dodatkowo Pani doktor wyjaśniła jak używać nici dentystycznej, super podejście do pacjenta. Doktor zawsze uśmiechnięta, co najważniejsze mająca ogromną wiedzę mimo tak młodego wieku, polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Ciesielska kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia

  Pełna empatii i profesjonalna pomoc. Wszystkie zabiegi przebiegają bezboleśnie - także polecam każdemu kto boi się wizyt i unika dentysty bo "będzie bolało".
  Pani doktor jest bardzo troskliwa i dba o komfort pacjenta, wyjaśnia co się dzieje podczas zabiegu oraz planuje od razu całość leczenia.

  lek. dent. Agnieszka Ciesielska

  Bardzo dziękuję. Do zobaczenia w gabinecie :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Agnieszka Ciesielska doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Pełen profesjonalizm Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do pacjenta! Czuć wiedzę i zaangażowanie Pani Doktor. Podczas wizyty zlikwidowano mój problem w zębie oraz został ustalony dalszy plan terapii. Panie na recepcji bardzo miłe. Polecam do zobaczenia

  lek. dent. Agnieszka Ciesielska

  Uprzejmie dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania