Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych

Matejki 1

66-200, Świebodzin, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Hakało

  Stomatolog,

  • U

   Pełen profesjonalizm, miłe traktowanie pacjenta, fachowe doradztwo. Polecam panią doktor:)Plomby założone przez nią służą długie lata.

  • J

   Leczyłam zęby ja i moja małoletnia córka ,która bała się nawet wejść do gabinetu .Pani Hakało w bardzo profesjonalny sposób przełamała strach dziecka ,i dziękuje jej za to bardzo serdecznie .Były wizyty prywatne i na kasę chorych ,za każdym razem byłyśmy traktowane tak samo .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ireneusz Sidorowicz

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo niezadowolona z wizyty i badania. Nosze soczewki i przyszlam aby lekarz dobral mi szkla do okularow. Wystawil recepte na zle szkla. Zle okreslil wade. Recepta na - 2.75 a powinna byc - 3.5. Okulary zrobione i okazuje sie ze pieniadze wyrzucone w bloto. Całkowicie nie polecam. Nie mily i bardzo się śpieszy

  • G

   Od 25lat jestem krótkowidzem i regularnie badałem i leczyłem wzrok u wielu okulistów. To najlepszy specjalista, do którego dotąd trafiłem: bardzo dobrze dobiera korekcję (żadnych zawrotów i bóli głowy, dobra ostrość), zapalenie też mi sprawnie wyleczył. Dobrał mi też soczewki kontaktowe, których wcale nie czuję przy noszeniu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jolanta Popławska

  Alergolog, Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: NZOZ s.c. - Praktyka Zespołu Lekarzy RodzinnychUsługa: Inny

   Pani dr wiecznie doszukuje się alergii u moich dzieci. Dzięki czemu moje 3 tyg dziecko trafiło do szpitala ( dr stwierdziła alergię na mleko matki) A dziecko najzwyczajniej w świecie miała zapalenie górnych dróg oddechowych. Na wizycie sugerowalam zararzenie się od starszej to uslyszlam mama odstaw wiele rzeczy że swojego menu będzie ok. Szczerze odradzam po wyjściu ze szpitala zmiana lekarza.

  • A

   Zdecydowanie odradzam. Jeżeli jesteście do niej zapisani, to proponuję zmianę lekarza. Dla pani doktor każdy pacjent wyolbrzymia, wymyśla sobie choroby. Lekarka nigdy nie wysłucha. Będąc u niej w gabinecie człowiek czuje się jak intruz i wychodzi bez udzielonej pomocy. O żadnym skierowaniu nie ma mowy, jest to dla pani doktor wielkim problemem. Obraża pacjenta, potrafi powiedzieć, że ma coś z głową. Poszła na medycynę chyba tylko dla pieniędzy i podziwu. Sądzę, że lekarzem trzeba być z powołania, a pani Popławska zdecydowanie nim nie jest.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu