Praktyka Lekarska Puls

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarska Puls

Kazimierza Wielkiego 11

59-800 , Lubań , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Regina Semaniuk

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • L

   Pani doktor nie wie nawet jak czytać wyniki badań, osobie która zmarła na raka wmawiała inną chorobę i zawsze twierdziła że wyniki są bardzo dobre, nawet lepsze niż jej! Odradzam tą panią, uciekajcie z jej przychodni, bo czasem może już być za późno.

  • S

   "Pani Doktor" wyraźnie nie wie co za leki przepisuje swoim pacjentom! Już kilkoktotnie "Pani Doktor" stwierdzała u mnie "wirusy", czy "bakterie", nie potrafiąc, lub nie chcąc określić co mi dolega!!!! Idąc do Niej z gorączką, okropnymi bólami głowy i kaszlem przepisywała mi bardzo ciekawe leki! Na przykład na kaszel i gorączkę jest bardzo dobry lek( według Niej) alliofil- na którego ulotce można wyczytać, że stosuje się go uwaga: "w profilaktyce miażdzycy jako środek obniżający poziom lipidów we krwi". Ciekawe co ma miażdzyca do zapalenia oskrzeli- które stwierdził u mnie inny lekarz.
   Pani doktor przepisuje przeróżne leki -"wynalazki", swoim pacjentom, szkoda tylko, że one nie pomagają w leczeniu choroby tylko w zapełnianiu Jej portfela przez firmy farmaceutyczne, które jej płacą za przepisywanie ludziom takich bzdetów!
   Szczerze odradzam i zachęcam do uważnego czytania ulotek!!!!!


 • Maria Tekieli

  Pediatra,

  • D

   Bardzo miły oraz sympatyczny lekarz! Osoba ta jest bardzo kompetentna, dzięki czemu posiada szeroki zakres wiedzy medycznej! Moje zdanie o Pani Marii jest jak najbardziej pozytywne, gdyż już nie raz, pomogła mi ona i mam nadzieję, że dalej będzie pomagać! GORĄCO POLECAM!


 • Bożena Mierzwa

  Neurolog,

  • Od lat pozostaję pod opieką Pani doktor . Pełna empatii , czasami zmęczona ilością przyjętych pacjentów ,a mimo to życzliwa .Zawsze profesjonalna ,fachowa,szczera w rozmowie .

  • P

   Ta Pani Doktor na pewno nie należy do osób miłych, życzliwych ani serdecznych. Ja będąc na wizycie z powodu silnych bólów kręgosłupa zostałem najpierw bardzo chłodno i niemiło potraktowane przez Panie siedzące w rejstracjii a następnie wizyta u Pani doktor, po ogólnikowym badaniu oraz kilku aroganckich odpowiedziach na moje pytania dotyczące dalszego leczenia, skończyła się wydatkiem 80zł bez żadnej konkretnej diagnozy ani skierowania na dodatkowe badania. Zdecydowanie odradzam wizyty u takich lekarzy wszystkim chorym i cierpiącym ból. U tej Pani pomocy nie uzyskacie!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu