Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Grupowa Lekarzy Stomatologów Poradnia Stomatologiczna

Terebelska 57/65

21-500 , Biała Podlaska , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Macech

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Bardzo rzeczowy lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy,krok po kroku.Młody i bardzo kompetenty.Troskliwy o pacjenta,interesuje się dalszym leczeniem.Rzadko spotyka się takich lekarzy,ktorzy mają czas na pacjenta i działają "taśmowo".Polecam bardzo.

  • Wspaniały lekarz,. miły i rzeczowy w kontakcie, znajduje czas na dokładne wytłumaczenie choroby i jej przyczyny. Pierwszy raz spotkałam taką sytuację,że lekarz oprócz wizyty w gabinecie utrzymuje kontakt telefoniczny z pacjentem celem doinformowania i ustalania dalszych procesów leczenia.Byłam u kilku lekarzy aby zdiagnozować przyczynę złego stanu zdrowia i niestety bez efektu nawet nie otrzymałam skierowania podstawowe badania krwi Robiłam badanie DOPPLERA ale nie skierowano mnie na zabieg tylko szpikowano lekami i to tak trwało i trało miesiącami bez efektów poprawy .Wystarczyła jedna wizyta u Doktora Macecha i przyczyna jest znana. Do doktora Macecha trafiłam na leczenie zatkanych tętnic kończyn dolnych bo myślałam,że to jest główną przyczyną mojej niesprawności fizycznej w nogach i ogólnego osłabienia i wyczerpania organizmu.Dr Macech szybko podjął decyzję wykonania zabiegu koronografii, po wcześniejszym skierowaniu mnie na tomograf.W szpitalu przed zabiegiem zlecił inne badania między innymi morfologii krwii i okazało się,że mam bardzo silną anemię i to było główną przyczyną mojego tragicznego stanu zdrowia. Szybko zlecił transfuzję krwi po której od razu poczułam się lepiej. Gdybym jeszcze przeciągnęła w czasie kilka miesięcy szukając ratunku u innych lekarzy to już i transfuzja by nie pomogła. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam,że tylko jemu zawdzięczam,że wyszłam z choroby i stanęłam na nogi za co p.doktorowi MCECHOWI SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.


 • Paweł Chwaluk

  Internista,

  • S
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Bardzo dobry empatyczny lekarz, świetny specjalista.
   Opiekował się moim bratem. Podczas leczenia robił wszystko aby brat ponownie mógł chodzić. Był bardzo cierpliwy, miły.
   Podczas rozmów fachowo, ze szczegółami opowiadał o genezie choroby mojego brata. Wskazywał możliwości dalszego leczenia i opieki, celnie określał rokowania.
   Pan dr Chwaluk jest człowiekiem, któremu wybitnie zależy na pacjencie za co mu serdecznie dziękuję.


 • Mirosława Barbara Sosińska

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej PodlaskiejUsługa: skierowanie z SOR

   Pani doktor zainteresowała się moim przypadkiem. Proponowała dalszą kontynuację leczenia. Interesowała się stanem zdrowia i wyjaśniała wyniki badań. Serdecznie i przyjaźnie udzielała odpowiedzi moje wątpliwości. Optymistycznie przedstawiała proces dalszego leczenia.

  • S

   Pani Doktor potrafi bardzo trafnie postawić diagnozę i ma podejście do wszystkich pacjentów, nawet tych, którzy na początku nie za bardzo chcą współpracować, tak jak ja.Wedlug mnie jest super specjalistą oraz przemilym czlowiekiem.Umie sluchac pacjenta,doradzic,pocieszyc!W kazdej chwili mozna zadzwonic w razie jakiejs szybkiej konsultacjii.Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z neurologicznymi schorzeniami i za pośrednictwem portalu serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.


Powiązane wyszukiwania