Pracownia Kardiologii Inwazyjnej Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Dr Wł. Biegańskiego

(36 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Pracownia Kardiologii Inwazyjnej Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Dr Wł. Biegańskiego

  Kniaziewicza 1/5, Bałuty

  91-347, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Trzos

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja, EKG

   Pani dr bardzo komunikatywnie rozpoczęła swoją diagnozę moich dolegliwości. Przedstawiła mi rzeczowo jakim zagrożeniem życia jest mój obecny stan zdrowia

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba serca

   Wspaniały lekarz !!!!! Będąc jeszcze lekarzem w przychodni rejonowej W Łodzi na ul. Piotrkowskiej 102 odkryła u mnie wadę serca gdzie inni lekarze nie mieli o tym nawet pojęcia . Było to na początku lat 80-tych. Dzięki Pani Ewie Trzos zawdzięczam , że żyję do dnia dzisiejszego ( mam 56 lat ) . Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam

   Witold Wodziński

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Krawczyk

  Psycholog,

  • G

   Witam, Pani Psycholog nr 1 w Łodzi, pomogła w 100% w stanach zaburzeń psychosomatycznych, bardzo profesjonalne podejście, super osoba, miałem porównanie z innym psychoterapeutom i szkoda że tak późno trafiłem do Pani Magdaleny...szukałem lekarzy, klinik,brałem leki - niepotrzebnie. W Łodzi nie ma lepszego specjalisty. POLECAM !


 • KATARZYNA PAPROTNA

  Internista, dr n. med.

  • P

   Wspaniała pani doktor, konkretna a przy tym (co niespotykane) uprzejma i życzliwa.
   Zajęła się mną kiedy inni tylko rozkładali ręce. Szybko postawiła diagnozę i wdrożyła leczenie. To prawdziwy lekarz z powołania i niezwykle mądry człowiek. POLECAM!


 • Ewa Maria Wądołowska

  Fizjoterapeuta,

  • W

   O tej Pani można wyrazić się jedynie w samych superlatywach. Jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie, jest bardzo pomocna w każdej sytuacji. Śmiało można stwierdzić , że jest lekarzem z powołania. Oprócz szerokiej wiedzy teoretyczno - praktycznej , nie tylko z zakresu , rehabilitacji ale również ogólnej wiedzy medycznej, Pani Ewa jest osobą bardzo miłą i nader sympatyczną ,co niestety nie jest zbyt często spotykane wśród "braci lekarskiej". Jestem bardzo szczęśliwy mogąc wyrazić swoją opinię o Pani Wądołowskiej. Witek Koziróg


 • Anetta Izabela Bartczak

  Internista,

  • W

   Gorąco polecam! Lekarz o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu. Z troską i zaangażowaniem zajmuje się każdym chorym. Me przypadłości zdrowotne spowodowały, że spotykam się z Panią Doktor dość często od kilku lat, wielokrotnie ratowała moje życie, nigdy nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych problemów. Zespół w którym przyszło P. Doktor pracować jest, przy jej osobistym olbrzymim wkładzie zaprzeczeniem złych opinii pokutujących w społeczeństwie o służbie zdrowia. Zawsze znajdzie czas dla chorego. DZIĘKUJĘ !!!!!!


 • Ewa Mrozowska - Peruga

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • I

   Pani doktor jest wyjątkowej klasy specjalistą obdarzoną dodatkowo niesamowitym wyczuciem i umiejętnością analizy wywiadu lekarskiego. Jej przenikliwość i ogromna wiedza już 2 krotnie zapobiegły sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia - po prostu uratowały życie mojemu mężowi.
   Na dodatek to sympatyczna i bardzo kulturalna osoba. Polecam Panią doktor z całą odpowiedzialnością i przyjemnością.

  • G

   Dr Mrozowska-Peruga, podobnie jak jej mąż, jest świetnym kardiologiem. Posiada bardzo rozległą wiedzę medyczną, co znajduje swoje odbicie w trafnych diagnozach i idelanym dobieraniu leków. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Radosław Kręcki

  Kardiolog, Internista, dr hab. n. med.

  • S

   Dla mnie bardzo dobry. Życzliwy, stara się pacjentowi pomóc. Leczę się u Pana Doktora kilka lat i polecam.
   Zadowolony pacjent.


 • Zbigniew Deroń

  Internista, dr n. med.

  • Z

   Lekarz kompletnie nie kompetentny i mający żadnego podejścia do pacjenta.
   Nastawiony na zarobek. W szpitalu dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi stworzył klikę która bez niego nie podejmuje żadnych decyzji, wszystko zależy od dobrego humoru doktora.
   Pacjentów przyjmuje poza kolejnością według jego uznania. Przychodząc do doktora do przychodni przygotujcie się że możecie czekać na swoją kolej nawet pół dnia. Traktuje pacjentów jak bydło. Przychodząc do niego odczuwa się że przychodzi się po łaskę do Pana doktora. Przyjmując prywatnie traktuje ludzi tak samo (ma zbyt wysokie mniemanie o sobie) Płacąc prywatnie za wizytę 120zł poświęcił mi 10min jego "cennego czasu", mówiąc "jest Pan jeszcze młody, jeszcze kilka lat Pan pożyje...

  • Witam miałam wątpliwą przyjemność spotkania z tym lekarzem. Dostałam skierowanie od neurologa do szpitala w związku z neuroboreliozą. Zgłosiłam się na izbę przyjęć gdzie inny lekarz polecił mi zgłosić się na pierwsze piętro do Pana dr Deronia. Nie wyjaśnił mi w jakim celu, więc skierowałam się do Pana dr Deronia sądząc, iż jest to standardowa procedura szpitala zmierzająca do ustalenia przyjęcia na oddział. Pojawił się Pan dr Deroń , więc poinformowałam go , iż zostałam skierowana z izby przyjęć do niego , czekając na dalsze instrukcje. Pan dr Deroń ogromnie wzburzony zapytał mnie w jakim celu lekarz mnie przysłał , odpowiedziałam zgodnie z prawdą , iż nie wiem być może na konsultację? Pan dr oburzony odpowiedział, że konsultacji nie przeprowadza i nikt z izby przyjęć do niego nie dzwonił (chyba powinien to ewentualnie wyjaśnić z lekarzem z izby przyjęć a nie ze mną!). Na koniec powiedział mi żebym sobie usiadła bo on jest bardzo zajęty i nie ma czasu (było około godziny 11:30) i jest do 17:00 więc jest sporo czasu! Czekałam zaskoczona jego niegrzecznym zachowaniem do godziny 13:00 po czym doszłam do wniosku, że nie będę czekała być może do 17:00 tylko po to by Pan dr być może zechciał zapoznać się z moim przypadkiem i umówił ze mną termin przyjęcia, a być może nie zechce i odeśle mnie z kwitkiem. Wyszłam zniesmaczona zachowaniem reprezentanta polskiej służby zdrowia i przeświadczeniem , iż zgłoszę sprawę do derekcji szpitala ministerstwa zdrowia i rzecznika prasowego szpitala uprzedzając, iż nie wykluczam przekazania tej bulwersującej sprawy do mediów. Nie polecam tego lekarza możliwe, że to fachowiec o sporej wiedzy merytorycznej , ale stosunek do pacjentów w założeniu ludzi chorych jest poniżej krytyki. Być może pacjentów z prywatnej praktyki traktuje inaczej ?

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Barbara Felisiak

  Dermatolog, lek.

  • K

   Skrupulatna i zwięzła przez to może się wydawać oschła ale za to jest dobrym lekarzem. Wyleczyła trądzik,rozpoznała alergię i skierowała do specjalistów. Na potrzebne badania i zabiegi kieruje bez problemu.

  • K

   Dzisiaj miałam względną przyjemność wizyty u Pani Dr. Felisiak. Przyszłam do niej z problemem dużego wypadania włosów i zmian skórnych, co nie jest normalne w wieku 26 lat i rewelacyjnego stanu zdrowia. Pani doktor przyjęła pierwszego pacjenta z 20 minutowym opóźnieniem. Mnie osobiście zadała dosłownie dwa pytania i na tym skończył się jej wywiad lekarski. Diagnozę zasugerowałam Pani sama, bo Pani Felisiak nie była nawet zainteresowana szczegółami mojego przypadku. Ponadto, nawet NIE OBEJRZAŁA mojej skóry głowy, włosów i zmian skórnych. Nie wyobrażam sobie jak DERMATOLOG może nie obejrzeć z bliska pacjentowi skóry i zmian skórnych. Wizyta fatalna, okropne wrażenie, Pani Dr. niemiła. Kolejnej wizyty na pewno nie odbędę! NIE POLECAM NIKOMU!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bożena Kroc

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Pracownia Kardiologii Inwazyjnej Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Dr Wł. BiegańskiegoUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Chodzę z synkiem do Pani doktor od dłuższego czasu. Jest konkretna miła, przepisuje leki które od razu pomagają.
   Pani doktor u mojego syna stwierdziła chorobę zakaźna , gdzie inni lekarze specjaliści wmawiali mi że to atopowe zapalenie skóry i nic się nie da zrobić z tym. Pani doktor przepisała maści robione i leki które po niecałym tygodniu zginęły. Po wyleczeniu choroby zakaźnej pani doktor dała skierowanie do alergologa na badania :)
   Obecnie ja sama się lecze u Pani doktor i jestem zadowolona.
   Polecam

  • A

   Stanowczo nie polecam. Pani doktor przez ułamek sekundy rzuciła tylko okiem na stan skóry dziecka, przepisała maści (które jak się okazało jeszcze stan skóry pogorszyły)oraz bardzo silny steryd i.... wręczyła nam wydrukowaną kartkę z "instrukcją" jak należy pielęgnować skórę przy takim schorzeniu- z której wynikało, że powinniśmy zamknąć dziecko w szklanej kuli żeby nie miało kontaktu ze światem zewnętrznym. Praktycznie zero kontaktu słownego. Dodatkowo nie kryła pretensji , że 3 miesięczne dziecko podczas wizyty w jej gabinecie się rozpłakało (płacz trwał tylko chwilę, podczas wpinania do fotelika). Nie miła, nie zainteresowana spostrzeżeniami rodziców, w naszym przypadku nieskuteczna.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu