Powiatowe Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy

(88 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Powiatowe Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy

Marii Skłodowskiej -Curie 23

46-200 , Kluczbork , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Róża Bruzi-Bużowicz Inny

  Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam. Bardzo miło nastawiona do pacjentów, można naprawdę czuć się swobodnie. Również nasze dzieci uwielbiają Panią Dr. Badanie jak i diagnoza są bardzo profesjonalne i szczegółowo omawiane. Pani Róża do każdego podchodzi indywidualnie szukając jak najlepszego rozwiązania, prawdziwy lekarz, lekarz z powołania :) Naprawdę polecam !


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Róża Bruzi-Bużowicz Inny

  Polecam , wspaniały lekarz, bardzo dobry człowiek. Super fachowiec.
  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze stawia dobra diagnozę.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Misiak Inny

  Nie znam innego takiego lekarza, który osobiście odbiera telefony od pacjentów, a jeśli nie może rozmawiać- oddzwania, udziela stosownych informacji. Klasa sama w sobie.
  Mam pozytywne odczucia zarówno jeśli chodzi o kontakt z doktorem w gabinecie, jak i w szpitalu. Fachowość, profesjonalizm, miła atmosfera. Prawidłowo przeprowadzony zabieg. Polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Tomanek Inny

  W czasie urlopu w Polsce nasz roczny synek się rozchorował. Ponieważ żaden gabinet nie chciał nas przyjąć, byliśmy zmuszeni udać się na prywatną wizytę do pani dr Lidii Tomanek. Nasz syn miał wysoka gorączkę, był bardzo słaby i miał zaczerwienione gardełko. Pani doktor osłuchała go po czym zajrzała do pampersa. Sprawdziła worek mosznowy a następnie bardzo szybko i na siłę ściągnęła napletek. Mój syn mocno zapłakał. W domu po obejrzeniu syna miał pęknięcia na napletku... dlaczego to zrobiła!? Napletek u takich maluszków otwiera się zazwyczaj do 2 roku życia albo nawet później. Poza tym pani doktor zasypała mnie zaleceniami żywieniowymi małych dzieci, które nijak się mają do metod współczesnych. Metody których używa pani doktor były może stosowane w zamierzchłej przeszłości, ale teraz nikt już tak nie postępuje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Misiak otwarta rana jamy ustnej i wargi,

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty z synem u Pana doktora, bardzo ciepłe podejście do syna z przegryziona warga która trzeba było szyć. Konkretny sympatyczny lekarz wzór do naśladowania dla innych lekarzy,oby takich było więcej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Misiak krzywa przegroda, problemy z oddychaniem

  Przegroda nosowa operowana w dniu 18.03.2019 przez pana doktora M.Misiaka. Znieczulenie miejscowe, czas oczekiwania ok. 3 m-ce, zabieg bezbolesny, trwał około 30 min ale mi wydawało się że trwał 5 min :) Dzień po zabiegu ściągnięcie opatrunku i zero śladu jakiejkolwiek ingerencji chirurga. Pan dr Misiak pełen profesjonalizm, jestem pełen uznania i wdzięczności za przeprowadzony zabieg - mistrz w swoim fachu! Nawet nie myślałem, że aż tak źle oddychałem - różnica po zabiegu jest kolosalna. Polecam !!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Misiak Inny

  Świetny, konkretny lekarz. Wszystko tłumaczy, jest delikatny i troszczy się o pacjenta :)
  Dzięki niemu wrócił mi głos, rozpoznał się co mi jest, gdzie inny laryngolog stwierdził, że struny głosowe zacisnęły mi się z nerwów... Bardzo czesto chorowałam na gardło, a gdy zaniemówiłam, trwało to 3 tygodnia (za pierwszym razem), Pan doktor mnie wyleczył, miałam ostre zapalenie tchawicy, którego inny laryngolog wcale nie zauważył. Struny głosowe zacisnęły się gdyż był to ich mechanizm obronny. Mam usunięte również migdały ze skierowania Pana doktora :) Polecam również oddział laryngologiczny w Kluczborku ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz