Poradnie Specjalistyczne w Zakopanem

(70 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnie Specjalistyczne w Zakopanem

Makuszyńskiego 1

34-500 , Zakopane , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Brzewski

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY DR MED. PAWEŁ BRZEWSKI

   Świetny, profesjonalny lekarz, który na zawsze uporał się z uporczywą dolegliwością raz na zawsze. Polecam serdecznie i gorąco.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo szybko zdobył sympatię mojego 9-letniego dziecka i rozwiązał profesjonalnie problem, z którym przyszliśmy.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Marek Brzewski

  Dermatolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny.

   Po wielu próbach chodzenia od jednego do drugiego dermatologa z bezskutkowym leczeniem, w końcu z polecenia trafiłam do Pana Marka.Uważam go za bardzo kompetentnego i doświadczonego lekarza.Po wielu latach borykania się z problemem trądziku, w końcu się go pozbyłam.Do tego Pan doktor jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem.Szczerze polecam.

  • W

   Lekarz sugerował, że choroba z którą przyszłam może być nie tą. Zostało już to wcześniej zdiagnozowano przez innego lekarza. Potrzebowałam rady, jak z nią postępować. Faktem jest to, że nie przyszłam w zaawansowanym stadium choroby, ale uważam, że lekarz z doświadczeniem powinien ją rozpoznać. Miałam do doktora jeszcze jedno pytanie, ponieważ po ospie zostało mi dużo zmian na skórze, potrzebowałam rady lub recepty, czym smarować skórę, by złagodzić zmiany.....w zasadzie niepotrzebnie wydane pieniądze. Myślę, że farmaceuta był by może bardziej wylewki proponując kilka rozwiązań, a nie posuwają jedną ulotkę do poczytania. Idę o pomoc do apteki :/

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania