Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym Integracja

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym Integracja

II Armii 30/40

65-001 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabella Ewa Zarzycka Inny

  bardzo sympatyczna Pani, trafnie wskazała diagnozę, doradziła co dalej mam zrobić, wysłuchała wszystko, co miałem do powiedzenia, serdecznie polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabella Ewa Zarzycka Inny

  Czekałem w poczekalni w przerażeniu, pociłem się z tego strachu, nie rozumiałem dlaczego słaniam się każdego dnia w szkole, na podwórku czy podczas każdej relacji z dobrymi ludźmi. Czekałem na pomoc, a otrzymywałem od pani Zarzyckiej podejrzliwość, brak wiary w to co mówię, bagatelizowanie mojego lęku i napadów jąkania, uśmiech podszyty kpiną, rady na poziomie "głowa do góry", żadnych pytań, które mogły namierzyć źródło problemu, a moje próby samodzielnego poruszenia tematu, opowiedzenia o sobie, kończyły się " i co? Myśli pan, że przez to tak panu źle?" Po czym dodawała z tym swoim uśmiechem osoby "ponad": " niech pan nie przesadza". Dwa lata walki i niezrozumienia, dwa lata musialem udawać, że mi lepiej przed panią pani Izabello i przed sobą, po czym tąpnęło i wielokrotnie od tamtej pory do dziś, podnosiłem się i podnoszę byle jak, bo nie otrzymałem pomocy ani od pani ani od nikogo, bo zburzyła pani resztki mojej wątłej wiary w to, że jest ktokolwiek, kto zechce ze mną porozmawiać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabella Ewa Zarzycka konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor z powołania. Sympayczna, warta zaufania i pełna empatii. Jedyny lekarz, który znalazł rozwiązanie moich problemów, szkoda, że nie trafiłam do jej gabinetu szybciej, Pani doktor godna polecenia. Justyna


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Woźniak problemy zdrowotne

  Leczę się u Pana Doktora 5 lat początek był trudny ponieważ nie zdecydowałem się na pobyt na oddziale ale wkońcu to nastąpiło i Pan Woźniak dobrał leki. Skuteczność jest potwierdzona długością leczenia w Zielonej Górze byłem u 6 psychiatrów i uważam Dr Woźniaka za najlepszego specjalistę. Może wydawać się powściągliwy ale słucha i dobiera właściwą terapie. Sprawił moje życie godniejszym!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania