Poradnia Rodzinna przy ul. Sportowej

(22 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Rodzinna przy ul. Sportowej

Sportowa 1

43-430 , Skoczów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik Inny

  Niesamowity Lekarz i Człowiek - pod każdym względem.
  Warto przejechać wiele kilometrów na wizytę...
  Troska o pacjenta w każdym calu, uprzejmość na najwyższym poziomie... długo można wymieniać.
  A atmosfera w placówce niezwykle przyjazna. Polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik

  Pan Adam to lekarz, który pozostał człowiekiem!

  Do Pana Adama trafiliśmy po pierwszym poronieniu. Po pierwszej bardzo długiej wizycie wiedzieliśmy, że możemy w każdej decyzji Panu Adamowi zaufać. Pan Doktor zlecał kolejne badania i dobierał leczenie. To lekarz dla którego każda drobnostka jest ważna i woli sprawdzić każde przypuszczenie niż coś przeoczyć uspokajając przy tym pacjenta. To lekarz, który odpisuje na maile z prędkością światła, a gdy wymaga tego sytuacja dzwoni (nawet by zapytać jak się pacjent czuje, gdy przychodzi gorszy moment). To lekarz, który jest dla innych.
  To lekarz, który nie tylko pomaga medyczne, ale również duchowo, emocjonalnie.
  Człowiek, lekarz, psycholog, terapeuta w jednej osobie.

  Obiecałam sobie, że to wszystko napisze jak będę trzymać Dziecko w rękach. Tak właśnie jest.

  Oby więcej takich ludzi na tym świecie!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik starania o dziecko

  Staraliśmy się z mężem o dziecko ponad dwa lata, byłam u wielu lekarzy ginekologów, ale nikt nie był w stanie pomóc.
  Po dokładnie 6-ciu wizytach u Pana dr Kuźnika udało się. Przeprowadzał zawsze szczegółowy wywiad, dokładnie badał, nic na szybko. Dobrał odpowiednie leki oraz suplementy i udało się.
  Jesteśmy z mężem bardzo z Doktora zadowoleni, mimo, że nie jest ginekologiem okazał się lepszy niż niejeden ginekolog.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik niepłodność

  Pan doktor Kużnik jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam w całym moim życiu.Człowiek cierpliwy,uprzejmy,bardzo skromny z dużą wiedzą medyczną. Leczyliśmy się z mężem z niepłodności ponad 7 lat u różnych specjalistów,w tamtym roku dowiedzieliśmy się że nie ma szans na naturalne poczęcie w naszym przypadku.Nie poddaliśmy się i tak trafiliśmy na pana doktora Adama.Finał jest taki że po 3 wizytach i dobraniu odpowiednich leków dowiedziałam się że jestem w ciąży.Także polecam każdemu tego lekarza z całego serca.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik Niepłodność

  Nie wiem czy pan Kuźnik nam ostatecznie pomoże, ale... Pierwsza wizyta trwała 4h(!) To niespotykane! Bardzo szczegółowy wywiad, wszystko spisane (kilka stron A4), mnóstwo badań na miejscu, dużo różnych zaleceń... Człowiek bardzo miły, kulturalny i cierpliwy. Można pytać o różne rzeczy bez obaw, że się zdenerwuje, jak to często bywa u lekarzy. Człowiek z dużą wiedzą jak na lekarza rodzinnego. Prawdziwy lekarz z powołania. Życzyłbym sobie tylko takich lekarzy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik niepłodność

  Wspaniały lekarz, najlepszy na jakiego trafiłam a byłam u naprawdę wielu. Bardzo mądry, z ogromną wiedzą, w dodatku dobry, cierpliwy człowiek.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik nieplodnosc

  Bardzo dobry lekarz, najlepszy na jakiego trafilam (szkoda,ze tak pozno), bardzo dokładny lekarz z powołania, dzięki Panu Doktorowi mamy teraz półroczna coreczke, na którą czekaliśmy prawie cztery lata, a po wnikliwych badaniach, lekach i trafnej diagnozie Pana Doktora, w przeciagu 4 miesięcy byłam w ciazy. Szkoda, ze mało takich lekarzy...


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik

  Lekarz jakiego trzeba szukać ze świecą, aż dziwne że w dzisiejszych czasach takie osobistości jeszcze istnieją! To najlepszy, najbardziej fachowy, uczciwy, skrupulatny, budzący zaufanie, mądry, miły, kulturalny, patrzący na organizm holistycznie, cierpliwy, po prostu godny polecenia z całego serca :) Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy, również specjalistów i wiem co mówię. Wiem, że jestem w najlepszych rękach!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik nieplodność

  W przeciągu kilku lat byłam u różnych ginekologów i ani jeden z nich nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi co doktor Adam Kuźnik. Lekarz z powołania! Szczerze polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Kuźnik

  Najcudowniejszy lekarz jakiego spotkałam w całym swoim życiu. Wnikliwy, szczegółowy, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. Potrafi słuchać, zleca wiele badań i szuka przyczyn naszego problemu. A przede wszystkim zawsze jest miły i uśmiechnięty, odpowiada cierpliwie nawet na pytania zadawane po raz setny. Dzięki niemu mamy dziś prawie już dwuletnią córeczkę. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, czy zna się na rzeczy, bo nie jest ginekologiem, to potwierdzam w 100%, że zna się lepiej niż niejeden z nich, a zwiedziłam tych gabinetów bardzo wiele, łącznie z kliniką leczenia niepłodności. Oby więcej było takich lekarzy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz