O nas

Jesteśmy najstarszą specjalistyczną poradnią stomatologiczną w Lublinie, działającą nieprzerwanie od 27 lat w niezmienionej formule organizacyjno-prawnej. Nasi specjaliści w tym czasie udzielili kilkuset tysięcy świadczeń we wszystkich działach stomatologii. Poradnia Stomatologiczna Multimed to odpowiedź na potrzeby pacjentów pragnących korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, oczekujących usług stomatologicznych, będących wynikiem wiedzy, doświadczenia, kompetencji, staranności oraz kultury zawodowej pracowników. Działamy od 1991 roku i jesteśmy dumni, że stworzyliśmy zespół specjalistów stomatologów, którzy dążą do doskonałości przez wykonywanie procedur zgodnych z zaleceniami polskich i zagranicznych organizacji stomatologicznych. Każdy zgłaszający się pacjent do Naszej Poradni dentystycznej jest w razie potrzeby konsultowany przez naszych specjalistów z zakresu: periodontologii, endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Odziemczyk Inny

  Wszystko meega, Pani Doktor bardzo zaangażowana i chętna do rozmowy - wiele kwestii wytłumaczyła i rzeczowo odpowiedziała na każde z moich pytań, czy wątpliwości. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Robak-Syska Inny

  Powodem wizyty była parodontoza i '' rozchodzące się" jedynki. Po pierwszej wizycie po ok 5dniach wróciły na miejsce. Leczenie trwa parę lat, a efekty się utrzymują. W moim przypadku zabiegi są ze znieczuleniem (bolesnym) ale warto pocierpieć raz na pół roku. Uznanie i wdzęczność dla Pani doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Robak-Syska Inny

  Pani doktor absolutnie wie , co robi . Bardzo się cieszę że do Niej trafiłam . Super lekarz , wielki profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie. Polecam z całego serca


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Odziemczyk Inny

  Pani stomatolog bardzo zaangażowana podczas wizyty. Szczegółowo mówi o tym co musi być zrobione. W czasie zabiegu czułem się bardzo komfortowo.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Odziemczyk Inny

  Chodzę do Pani doktor na wizyty regularnie więc mogę z czystym sumieniem polecić. Zawsze miłe i profesjonalne podejście. Polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Robak-Syska Inny

  Lekarz z dużym doświadczeniem, angażujący się w problem pacjenta. Szybka, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo pozytywnie wspominam wizyte w gabinecie.


  E
  Profil zweryfikowany
  Poradnia Medyczna Multimed Inny

  Pani Doktor to prawdziwy anioł. Chodzę do niej już ponad 8 lat i nigdy się nie zawiodłam. Jest bardzo delikatna, skuteczna, wizyta zawsze przebiega w miłej i serdecznej atmosferze. Myślę, że gdyby każdy lekarz stomatolog miał takie podejście do pacjenta to ludzie nie obawialiby się tak wizyt u dentysty.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Odziemczyk Inny

  Pani doktor dba o pacjenta, mówi co należy zrobić żeby w przyszłości nie było potrzeby leczyć zaawansowanej sytuacji. Dokłada starań i zapobiega pojawieniu problemu, a więc i bardzo kosztownemu leczeniu dla pacjenta. Polecam z całego serca


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Odziemczyk Inny

  Polecam Panią stomatolog. Bardzo cierpliwa i tłumacząca wszystko pod kątem wizyty. Rzadko się zdarza takie podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aneta Filipiuk - Hetman Inny

  Pani Doktor to fantastyczny specjalista. Wszystko wytłumaczy i dokładnie wyjaśni przebieg leczenia. Bardzo rzadko pisze opinie w internecie ale podejście i praca jaką wykonała przy moich zębach Pani Doktor zdecydowanie zasługuje na podzielenie się bardzo pozytywnym wrażeniem. Mialam robione leczenie kanałowe w 2017 i ubytki w 2 zębach w 2021. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor to nie tylko super fachowiec ale też bardzo ciepła i miła osoba wprowadzającą bardzo pozytywną atmosferę w gabinecie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Fabryczna 11/5, 20-301 Lublin Pokaż w Google Maps
Nowy Świat 38, 20-418 Lublin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania