Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób żył we wszystkich stadiach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych - począwszy od pajączków, poprzez żyły siatkowate po duże żylaki, a także najba... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Flebologiczna dr Borecka-Sobczak

Partyzantów 27

80-254 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Flebologiczna dr Borecka-Sobczak

Aleja Józefa Piłsudskiego 11

20-011 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób żył we wszystkich stadiach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych - począwszy od pajączków, poprzez żyły siatkowate po duże żylaki, a także najbardziej zaawansowane stadium, jakim są owrzodzenia goleni.

Zaletą naszej Poradni jest to, że diagnostyka i kwalifikacja do zabiegów oraz zabiegi wykonuje jeden lekarz. Nie ma potrzeby wykonywania USG i konsultacji w różnych miejscach. Diagnostykę USG color doppler żył wykonujemy na nowoczesnym aparacie USG Philips HD6.

W Poradni są gabinety diagnostyczno-zabiegowe i w pełni wyposażona sala zabiegowa, przestronna poczekalnia z recepcją i zapleczem socjalnym.

Zabiegi

 • Skleroterapia hemoroidów
 • Drenaż limfatyczny
 • Skleroterapia
 • Echoskleroterapia
 • EVRF
 • Operacja żyły odstrzałkowej w znieczuleniu miejscowym
 • Operacja żyły odpiszczelowej dodatkowej
 • Operacja podwiązania niewydolnych perforatorów
 • Wycinanie drobnych zmian skórnych
 • Przepuklina pachwinowa
więcej

Badania

 • USG Doppler
 • Konsultacja flebologiczna lub internistyczna
 • Konsultacja chirurga naczyniowego
 • Konsultacja hematologiczna
 • Badanie proktologiczne
 • Konsultacje endokrynologiczne
 • Konsultacje ortopedyczne
 • Konsultacja fizjoterapeutyczna
więcej

Choroby

 • Przewlekła niewydolność żylna
 • zakrzepica żylna
 • żylaki
 • owrzodzenia podudzi
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Pejganowicz Konsultacja proktologiczna + badanie (anoskopia , rektoskopia )

  Przesympatyczny, kompetentny i niezwykle empatyczny człowiek o wielkim sercu. Skromny fachowiec, słowny i pełen ciepła. Polecam z całego serca. Wizyty, wykonane zabiegi i opieka po zabiegach na najwyższym poziomie. Wybór tego lekarza był jedną z najlepszych życiowych decyzji.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Pejganowicz badania proktologiczne

  Polecam. Pan Doktor w dokładny sposób określił mój problem. Zaproponował dodatkowe badania i zalecił leczenie zachowawcze. Dowiedziałem się również o możliwości leczenia zabiegowego.Jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borecka-Sobczak konsultacja flebologiczna

  Ogromne podziękowania dla Pani doktor Joanny Boreckiej-Sobczak za wyleczenie nóg mojej mamie
  ( miała dziury w nogach, z których sączyła się ropa, leczona w POZ przez 8 lat). Dzięki zastosowanemu leczeniu przez Panią dr Borecką-Sobczak mama wyleczyła nogi w około 7 miesięcy. Wdzięczna córka i pacjentka.Dziękujemy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Molski konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Drugi raz na wizytę do Pana doktora bym nie poszła. Dla mnie absolutnie przekreśla lekarza flebologa fakt, że przy badaniu tętnic kończyn dolnych w szczególności u kobiet nie sprawdza żył miednicy. Przy takim badaniu wręcz obowiązkowe jest sprawdzenie tętnic miednicy! Problem bolących nóg z USG kończyn dolnych może wyjść prawidłowo, a tak naprawdę problem może być w tętnicy miednicy.

  dr n. med. Michał Molski

  Miała Pani możliwość porozmawiania ze mną na ten temat podczas wizyty z pewnością bym wjaśnił dlaczego badanie przebiegało w ten sposób. Nie rozróżnia Pani żył od tętnic więc i zapewne nie jest Pani świadoma, że hemodynamikę przepływu w żyłach biodrowych można wykonać podczas badania żył w pachwinie. W przypadku obecności zaburzeń przepływu w żyle udowej i biodrowej zewnętrznej wykonuję badanie przezbrzuszne, a w wybranych przypadkach angio-MR lub angio-TK. W trakcie Pani badania wykonałem ocenę hemodynamiki przepływu w badaniu przez pachwinę i nie stwierdziłem nieprawidłowości. Jestem specjalistą chirurgii naczyniowej od 15 lat a flebologią zajmuję się od 20 lat. Jestem jednym z niewielu lekarzy w Polsce zajmujących się leczeniem zabiegowym ( a w tym również diagnostyką usg ) zaburzeń żylnych miednicy i dlatego każdego pacjenta oceniam pod kątem możliwych niedrożności i istotnych zwężeń żył biodrowych. Życzę dużo zdrowia


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Molski konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Prawdziwy specjalista jestem pod ogromnym wrażeniem zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat pana doktora. Szybko ocenił stan mojego schorzenia i zaproponował odpowiednie leczenie .Doktor jest bardzo dobrze nastawiony do pacjenta ,nawet pomógł mi się ubrać co nie zdarza się prawie wcale .Bardzo dziękuję.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Molski konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Dowiedziałam się kilka dla mnie nowych i ciekawych rzeczy, lekarz był miły, najważniejszą dla mnie rzecz dało się załatwić na miejscu.

  dr n. med. Michał Molski

  Dziękuję za opinię


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Maciej Sędzicki konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor szybko odnalzał przyczynę bólu.
  Zastosował odpowiedne leczenie.
  Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Maciej Sędzicki USG ortopedyczne z konsultacją

  Mialam problem z kolanem. Konkretnienie I zwięźle doktor podszedł do tematu, mam nadzieję że problem nie będzie się powtarzał. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Krupiński konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Serdecznie polecam Pana Doktora, badanie żył jak i tętnic przebiegło z ogromną starannością i dokładnością, Doktor postawił trafną diagnozę, czułam się zaopiekowana i zdecydowanie mogę stwierdzić, ze Doktor mi pomógł. Profesjonalna opieka i chęć pomocy są w gabinecie Pana Doktora gwarantowane, szczerze polecam!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borecka-Sobczak skleroterapia

  W październiku 2020 roku miałem zabieg na żylaki lewej nogi metodą Skleroterapii w Poradni, wykonany przez specjalistę Pani Joannę. Natychmiast po zabiegu samodzielnie dojechałem do domu. Zabieg był prowadzony bez znieczulenia!! Po trzech miesiącach przestał mi dokuczać ból w nodze. Również dodam, że po zabiegu żylaków nie widać, oczekiwany efekt się spełnił w całości! Z całego serca polecam Poradnię, szczególnie doktora Pani Joannę. Fachowe podejście do problemu oraz przyjemny personel. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania