Pomorska Klinika Terapeutyczna

(73 opinie)

Nasz ośrodek współpracuje z różnymi specjalistami takimi jak: psycholodzy, terapeuci, lekarze czy pedagodzy - którzy przyjmują pacjentów w części gabinetowej ośrodka. Równocześnie w dalszej części ośr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorska Klinika Terapeutyczna

Ul. Kosynierów 27

84-230 , Rumia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz ośrodek współpracuje z różnymi specjalistami takimi jak: psycholodzy, terapeuci, lekarze czy pedagodzy - którzy przyjmują pacjentów w części gabinetowej ośrodka. Równocześnie w dalszej części ośrodka Pomorskiej Kliniki Terapeutycznej prowadzony jest dzienny oddział terapii uzależnień w nowatorskiej metodzie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). My proponujemy skuteczne leczenie uzależnień w oparciu o pomoc indywidualnie dostosowaną do każdego Pacjenta. Budujemy rozwiązania na mocnych stronach i zasobach Pacjentów, ucząc się wspólnie też nowych umiejętności potrzebnych do osiągania celów przez nich stawianych.
Terapia w ośrodku PKTU obejmuje uzależnienia od takich substancji jak: alkohol, narkotyki, dopalacze, marihuana, leki jak również uzależnienia behawioralne (uzależnienie od hazardu, internetu, komputera, seksoholizm, zakupoholizm, nałogowe objadanie się).

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Zabiegi

 • Fachowa pomoc terapeutyczna dla osób z problemem uzależnienia
 • Detoksykacja
 • Konsultacja psychiatryczna
 • Fachowa pomoc terapeutyczna dla osób z różnymi problemami- nie tylko w kontekście uzależnienia
 • Fachowa pomoc terapeutyczna dla osób z problemem współuzależnienia
więcej

Badania

 • Diagnoza uzależnień
 • Diagnoza zdrowia psychicznego

Choroby

 • uzależnienie od alkoholu
 • uzależnienie od marihuany
 • uzależnienie od hazardu
 • uzależnienie od internetu
 • uzależnienie od dopalaczy
 • uzależnienie od komputera
 • pracoholizm
 • zakupoholizm
 • inne zaburzenia zachowania
 • inne zaburzenia osobowościowe
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia uzależnień

  Pani Ewelina podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem, daje dużo przestrzeni na przemyślenia. Jest zaangażowana i daje poczucie swobody i bezpieczeństwa. Terapia pozwala mi otworzyć oczy na wiele spraw i daje nadzieje na poprawę jakości życia. Chodzę na terapię do Pani Eweliny od roku i z każdym spotkaniem jest coraz lepiej. Nie spodziewałam się, że trafię do tak dobrego psychoterapeuty. Z każdego spotkania wychodzę z uśmiechem i lepszym nastrojem. Zdecydowanie polecam każdej osobie borykającej się z uzależnieniem!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Terapia indywidualna

  Ewelina jest bardzo spostrzegawcza, zaangażowana, zadaje trudne acz celne pytania. Potrafi dodać siły i wiary w siebie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Łobacz konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalne cierpliwe podejście, duży poziom zaangażowania. Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia uzależnień

  Wspaniała specjalistka, psycholożka otaczająca pacjenta niezwykłym ciepłem i budząca zaufanie. Pomocna zarówno w sprawach związanych z uzależnieniami jak i innych.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia uzależnień

  Polecam. Chodzę od kilku miesięcy na terapię i od tego czasu mój stan znacząco się poprawił. A to jest chyba najważniejsze ;)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Terapia indywidualna

  Pani Ewelina jest w 100% profesjonalistką. Duża wiedza i jednocześnie empatia. Bardzo polecam zarówno do terapi indywidualnej jak i grupowej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Terapia indywidualna

  Perwekcia,polecam wizyty indywidualne a w szczególnościi z panią Eweliną wysłucha ,pouczy,wyjaśni i to z wielkim spokojem .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Terapia indywidualna

  Pani Ewelina jest moją trzecią terapeutką. Dopiero pod jej opieką poczułam, że wychodzę na prostą i przejrzałam na oczy, co nie było na początku takie łatwe! ;)
  Przede mną jeszcze z pewnością dużo pracy, ale mam poczucie, że z p. Eweliną wszystko się uda. Za każdym razem gdy wychodzę z gabinetu, jestem pełna nadziei na lepsze jutro.
  Pani Ewelina jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem, daje dużo przestrzeni na przemyślenia, dzięki którym w mojej głowie dużo się klaruje. Jestem w trakcie tego procesu, ale ufam Pani Ewelinie w 200% i bardzo cieszę się, ze mam tę sposobność, aby z nią pracować.
  Terapię z Panią, porównałabym do sytuacji, kiedy przychodzi najgorszy jesienny dzień, nic nam się nie chce, pada deszcz, wiatr nas przenika, a spotkanie z Panią to taki powrót do bezpiecznego, ciepłego domu, gdzie można schować się pod ciepłym kocykiem z kubkiem gorącej herbaty.
  Bardzo za to dziękuje!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Figiel psychoterapia

  Pani Aleksandra stworzyła doskonałą przestrzeń w której mogłem nad sobą pracować. Widać doświadczenie, profesjonalizm oraz zdrowy dystans. Kontakt pełen empatii, życzliwości i otwartości. Terapia prowadzona z uważnością i dostosowaniem do moich potrzeb. Okazała się bardzo skuteczna. Znacznie podniosła się jakość mojego życia i relacji. To moja szczera opinia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Aleksandra Figiel konsultacja psychologiczna

  Pierwsza wizyta i już mi lepiej. Bardzo miła doktor i super przeprowadzona konsultacja. Jestem pod wrażeniem i czekam na następne spotkania.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania