Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Polo w Słupsku

Wileńska 30

76-200, Słupsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Horbatowicz-Kaufman

  Okulista,

  • T

   Witam, bardzo miła Pani doktor. Spokojna, cierpliwa i bardzo szczegółowa. Jest również skromna. Polecam


 • Zbigniew Horbatowicz

  Chirurg,

  • P

   Miałam 2 razy przyjemność z tym Panem się spotkać i dwa razy żle trafiłam. Pn doktor nic nie mówi, nie daje żadnych wskazówek jak pielęgnować ranę a na wizytę kontrolną proszę przyjść jak się chce-nie wyznacza terminu. Nie polecam tego lekarza. Ja mam złe odczucia. Czułam się jak natrętny pacjent, który przeszkadza lekarzowi bo przychodzi po coś tam i zawraca mu głowę.

  • T

   Pan doktor nie ma podejścia do pacjenta,odwiedziłem tego chirurga gdy miałem założone szwy gdy Pan doktor zobaczył szwy o nic nie pytając zdjął jeden szew zaczął grzebać w ranie palcem powiedziałem że boli a pan doktor zapytał czemu jestem taki delikatny,uznał że jest zakażenie nie wypisał antybiotyków i wysłał do domu,Kolejnego dnia trafiłem do szpitala,nie informuje pacjenta o tym co robi a w dodatku mówi do pacjenta na TY


 • Czesław Juszczyk

  Internista, Kardiolog,

  • G

   Wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz .Uratował mi życie. Wystarczył przepisany mi jeden lek, który spowodował że serce wróciło do prawidłowej pracy. Dziękuję doktorze.
   Jolanta

  • G

   gdy była moja mama przyjęta był bardzo nie uprzejmy grubiański a zwracał się po imieniu albo ty znowu zmyślasz swoją chorobę zachowanie jest odrażające

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kiedrowicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • A

   Na wizycie byłam w Salusie w Słupsku na ul. Zielonej. Umówiłam się przez PZU, czekałam około tygodnia. Ponieważ PZU umawia na konkretną godzinę nie czekałam w kolejce zbyt długo. Lekarz chociaż nieco małomówny to konkretny. Bardzo chętnie odpowiada na zadawane pytania, po wykonaniu echa serca szczegółowo opisuje co zobaczył. Przeprowadza szczegółowy wywiad przed rozpoczęciem badania. Polecam


 • Jacek Ołubiec

  Chirurg, Urolog,

  • E

   Wspaniały lekarz! Zgadzam się z powyższą opinią - profesjonalista w każdym calu. Ponadto miły i życzliwy zarówno dla pacjentów jak i dla rodziny pacjenta. Pomimo zapacowania zawsze znajdzie czas na rozmowę , krok po kroku potrafi wytłumaczyć przebieg choroby.. Ciesze sie że zdecydowaliśmy się z narzeczonym na leczenie w szpitalu w Słupsku u dr Ołubca.

  • W

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Posiada znakomity kontakt z pacjentem, przy tym kulturalny, miły i życzliwy. Potrafi wysłuchać chorego i leczyć go skutecznie, czego jestem przykładem. Zaleczył mi poważną nowotworową chorobę. Dzięki Mu za to.


 • Kazimierz Czyż

  Diabetolog,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry lekarz. Ludzki, empatyczny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentom, konkretny i doświadczony.

  • MI Pan doktor prowadził cukrzycę ciążową i dzięki niemu mam zdrowego maluszka jest bardzo miły i potrafi rozmawiac z pacjentem.Polecam to dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Swietłana Gan

  Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Swietłana Gan Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Miejscu WezwaniaUsługa: choroba

   Bardzo dobrt lekarz i tyle (-:) podchodzi do pacjenta z uśmiechem i tłumaczy każdy szczegół choroby pozdrawiam

  • Nie polecam, z lekarza przyjaznego pacjentom wykluła się klępa nieczuła na ból i cierpienie, która w godzinach wizyt domowych pomimo tego że nie wyjechała nie przyjmie żadnego pacjenta. Przyjemniejsze są plotki i kawusia z pielęgniarkami. Chory niech czeka.
   Ewa-58

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Regina Żero-Nagy

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Polo w SłupskuUsługa: konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

   Przyszłam do Pani doktor po rocznej przerwie. Rok temu ważyłam tylko 3 kg mniej. Pani stwierdziła, że tym razem mi nie przepisze tabletek antykoncepcyjnych, które brałam do tej pory bo muszę schudnąć. To jeszcze nic. Stwierdziła, że przy mojej wadze tamte tabletki na mnie nie działały bo miały za słaba dawkę. Przepisywala mi przez 2 lata lek, który na mnie nie oddziaływal prawidłowo a teraz nie chciała nagle przepisać żadnego innego. Odradzam jeśli nie chcecie mieć żadnych problemow i niespodzianek. To była moja definitywnie ostatnia wizyta u tej pani

  • K

   Witam! Dziś właśnie byłam na mojej pierwszej wizycie. Mama zabrała mnie do pani Żero-Nagy. Naczytałam się na różnych forach co to za Pani doktor i zaczęłam się obawiać co do wizyty-jak się później okazało niepotrzebnie. Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna, na początku zaczęła ze mną prowadzić luźną rozmowę z racji,że jest to moja pierwsza wizyta. Miałam wrażenie,że jest moją zwykłą Panią doktor i wcale niczego się nie krępowałam. Badanie wykonała bezboleśnie,a wcześniej wytłumaczyła na czym polegają i co będzie robiła. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Artur Jeliński

  Urolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dr Jeliński leczy mojego ojca i właśnie z mamą doszliśmy do wniosku, że chcemy to opisać w opinii. Nie wiem, jaki jest w stosunku do innych pacjentów, ale mojego ojca zawsze traktuje z szacunkiem. Może dlatego, że tata jest kombatantem, a może z innego powodu, ale naprawdę nigdy nie miałyśmy podstaw do narzekania na sposób leczenia. Fakt, że nie jest zbyt rozmowny, ale za to konkretny i rzeczowy. Nie przytuli i nie ugłaszcze, ale wyjaśni w krótkich, żołnierskich słowach w czym problem i jak go wyleczyć. Czasem robi nawet więcej, niż ojcu się nalezy. Tak naprawdę jesteśmy (z mamą, ale i tatą też, chociaż on już słabo kontaktuje) bardzo wdzięczne losowi, że na takiego lekarza trafiliśmy, no i samemu panu dr Jelińskiemu za całą dotychczasową opiekę.

  • Z
   Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Śródmieście"

   Cieszę się, że los (i Przychodnia) skierowały mnie do gabinetu tego lekarza - Pan Doktor Jeliński w krótkich słowach i rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega problem z moją przypadłością i podjąwszy się prowadzenia kuracji, przepisał stosowne leki oraz udzielił medycznego instruktażu. Dziś po paru tygodniach leczenia, niesympatyczne i bolesne objawy zanikły, a ja jestem na najlepszej drodze do całkowitego uzdrowienia.
   Jakaż różnica w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami w prywatnych gabinetach lekarskich, w których każdorazowo kierowano mnie na zabieg chirurgiczny!
   Panu Doktorowi Arturowi Jelińskiemu serdecznie dziękuję, a Przychodni Specjalistycznej w Gdyni gratuluję tak znakomitego specjalisty urologa.
   Zbigniew.J.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marcin Klim

  Urolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Polo w SłupskuUsługa: Inny

   Fachowa obsługą, indywidualne podejście do pacjenta. Specjalista znający się na swojej profesjii i również sympatyczny człowiek. Odpowiada na każde zadane pytanie i udziela wyczerpujących informacji. Polecam

  • G
   Lokalizacja: ISPL Marcin KlimUsługa: badania diagnostyczne

   Fachowy lekarz. Leczenie przebiegło bez powikłań. Ponadto miły i serdeczny człowiek. Mogę szczerze polecić każdemu z podobnymi problemami. Dziękuję za pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania