Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Polo w Słupsku

Wileńska 30

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Swietłana Gan Inny

  Nie polecam! Miła jest pierwszy raz, potem miła inaczej.
  Mam suchy kaszel ponad 3 tygodnie, bo zmokłam i zmarzłam. Najpierw myślałam że przejdzie, stosowała domowe sposoby tydzień. Cały drugi tydzień dzwoniłam beż skutku żeby się zarejestrować, aż w końcu poszłam do przychodni. I czekałam jeszcze tydzień na poradę telefoniczną. I po 3 tygodniach od pierwszych objawów zadzwoniła Pani doktor. Zawiodłam się. Bo zdążyłam powiedzieć że trzy tygodnie mam kaszel, nie zdążyłam powiedzieć że leci mi z nosa. i boli głowa. Okazało się że to jest moja wina, że suchy kaszel tyle czasu ... I że ja wiem jaką mam diagnozę i jak śmiałam nie zrobić gastroskopii, na która mnie skierowała (nie zdążyłam zarejestrować, i po prostu chciałam odpocząć od jazdy po lekarzach. Bo wreście miałam siłę normalnie żyć). Ta gastroskopia to jest ,, wisienka na torcie,,. Trzeba było od razu na kolonoskopje mnie wysłać. Tam po 55 przyjmują beż skierowania.
  Kilka lat i sporo gotówki poświęciłam na to żeby się dowiedzieć co mi dolega, bo miałam płytki oddech i często suchy kaszel. Oczywiście wszystkie badania robiłam prywatnie.
  Teraz jak jest wiadomo, co jest powodem, okazuję się, że wszystko się spisuję na tą diagnozę. Nie mam prawa mięć zwykłego i przeziębienia? Bo jest diagnoza?
  Szef prosił żeby chorzy nie przychodzili do pracy. To co? Miałam wziąć urlop na 3 tygodnie? Jaki by nie był powód, nie śpię po nocach bo kaszlę. I Pani doktór o tym dobrze wiedziała.
  Ale zamiast leków na drogi oddechowe, dostałam lek na refluks, którego u mnie jeszcze nikt nie wykrył.
  To nić że jak jadę w masce w autobusie i chwyci mnie za gardło, nie mogę na tym zapanować i wychodzę, żeby nie straszyć pasażerów.
  Pilnie zmieniam lekarza, żeby się nie okazało że Covid też jest moją diagnozą, a refluks chorobą współistniejącą.
  Dobre było to, ze jednak kazała mi przyjść do przychodni żeby mnie osłuchać. Przyłożyła z jednej strony słuchawkę i stwierdziła że nie słyszy nic w płucach. Że kaszel jest gardłowy.
  Nie wiem jakie on jest ale słyszę jak szeleści u mnie w klacie. Ale to pewnie refluks.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Horbatowicz Inny

  Dr. Horbatowicz stwierdził, że żylaki na mojej nodze nie podlegają jakiemukolwiek leczeniu, gdzie tłumaczyłem mu, że ból jest niedozniesienia po całym dniu. Na koniec wizyty zapytał o mój wiek, rodzaj wykonywanej pracy i stwierdził, że jestem młody i moge dalej pracować. Po tygodniu wróciłem do tego samego gabinetu, ale przyjął mnie inny lekarz i stwierdzil, że żylaki nogi nadają się tylko do operacji. Brak słów na takich lekarzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Klim Inny

  Fachowa obsługą, indywidualne podejście do pacjenta. Specjalista znający się na swojej profesjii i również sympatyczny człowiek. Odpowiada na każde zadane pytanie i udziela wyczerpujących informacji. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Regina Żero-Nagy konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Przyszłam do Pani doktor po rocznej przerwie. Rok temu ważyłam tylko 3 kg mniej. Pani stwierdziła, że tym razem mi nie przepisze tabletek antykoncepcyjnych, które brałam do tej pory bo muszę schudnąć. To jeszcze nic. Stwierdziła, że przy mojej wadze tamte tabletki na mnie nie działały bo miały za słaba dawkę. Przepisywala mi przez 2 lata lek, który na mnie nie oddziaływal prawidłowo a teraz nie chciała nagle przepisać żadnego innego. Odradzam jeśli nie chcecie mieć żadnych problemow i niespodzianek. To była moja definitywnie ostatnia wizyta u tej pani

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania