Informacje o placówce

Gabinety

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych

Kominka 7

59-101, Polkowice, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Izabela Wróbel

  Neurolog,

  • I

   Nie prawda ze fachowiec. Ja radzilabym sié douczyç.Dwa lata temu bylam z krègoslupem i powiedziala ze tak wiele osòb ma to samo i muszè przywyknáç do bòlu. Rok pòzniej poszlam do innego neurologa bo bylo juz bardzo zle i okazuje siè ze czeka mnie operacja krègoslupa. Moze by do tego nie doszlo gdyby wczesniej zbadal mnie dobry neurolog i zlecil rechabilitacje i poprostu mnie leczyl. Odradzam paniá Wròbel jako lekarza. Wiècej zlego narobi niz wyleczy.
   Z czystym sercem nie polecam tej pani Doktor.To naprawde zly lekarz.

  • E

   Rzeczowa, kompetentna, skuteczna. Fachowiec w swojej dziedzinie. Chorzy mogą mieć pewność, że jest lekarz, który nie popuści żadnej chorobie.


 • Piotr Marcinkowski

  Chirurg, Lekarz Medycyny Pracy, Internista,

  • POLECAM WSZYSTKIM!!!!
   Godny polecenia specjalista, dobry zabiegowiec, miły, cierpliwy i sympatyczny. Lekarz z powołania !!! wykonuje dokładne badania . Szybka diagnoza i leczenie , które szybko przyniosło ulgę !!! Wszystko dokładnie wytłumaczy. Poświęca czas pacjentowi .

  • C

   Bardzo dobry fachowiec.Uniwersalny.Potrafi zastąpić wszystkich specjalistów.Z nowościami leków na bieżąco.Leczę się u niego od 34 lat.Byłem u wielu specjalistów i każdy mówił,że mam brać to co zapisał Pan Marcinkowski.Od 5lat nie biorę żadnych skierowań.Polecam tego pana i daje gwarancję,że jest najlepszy w polkowickiej przychodni.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Hłuszij

  Pediatra,

  • C
   Lokalizacja: Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.Usługa: lekarz ogólny

   Chodziła i nadal chodzi do niej większa część dzieciaków z mojej rodziny. Nie wciska antybiotyków. Lekarz rewelacyjny. Zawsze wysłucha i dobrze doradzi. Stawia trafne diagnozy.


 • Grzegorz Libner

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Potwierdzam negatywne opinie. Lekarz nie ma potrzeby zdiagnozować pacjenta. Krótkie badania, brak konkretów co dolega dziecku. Leki nietrafione. Brak konkretnej diagnozy. Brak zainteresowania historią pacjenta. Nie polecam a wręcz odradzam.

  • A

   To najgorszy domowy lekarz, jaki może się nam pacjentom przytrafić. Historia dluga, ale obrazuje doskonale opieke tego pana. Na zapalenie tchawicy i krtani regularnie Ibuprom. Skierowanie do laryngologa należy wywalczyć, bo nie widzi osobiście potrzeby! Mam guzka na tarczycy, po pol roku miałam się zglosic ponownie na USG. Problem, bo mimo dokumentacji choroby, NIE MOZE WYPISAC tak specjalistycznego badania. Kpiny! poszlam do pracowni USG w szpitalu-panie odpowiedzialy, ze w takiej sytuacji jak najbardziej lekarz domowy może wypisac skierowanie i takowe miewają. Jestem w szoku, bo tej wątpliwej reputacji lekarz wyslal mnie do endokrynologa tylko po to, by ten mnie na to USG skierowal, a kiedy przyjmuje endo? w roki 2016!!! Z guzkiem, panie dr, mam czekac 2 lata, bo panu się nie chce skierować pacjenta na badania?? Spuchniete ramie, sztywne palce, drętwienie reki. Ortopeda? A po co mam isc do ortopedy, kolejka na lipiec, skoro i tak bez badan nikt nic nie orzeknie? To najgorszy lekarz jaki mi się trafil, niestety jak się okazuje, ma zla opinie wśród wielu lubinian. NIE POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Kowalczyk

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zero zaangażowania. Wizyta prywatna.
   Nie zobaczyłam usg, nie dostałam zdjęcia...
   Nic nie wytłumaczył tylko powiedział że jest dobrze... Jestem w ciąży wysokiego ryzyka (ciąża bliźniacza) nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz. Prowadził mi ciążę, zawsze mogłam zadzwonić i o coś dopytać. Zrobił cesarskie cięcię bez żadnych komplikacji, cięcia wogóle nie widać. Zrobił je nawet, że już skończył dyżur. Jestem mu wdzięczna, gdyż gdybym poczekała na poród naturalny mogłoby być dla szkody dla dziecka. Polecam stokroć. Zawsze ma czas podczas wizyty, nie pogania, zawsze odpowie na każde pytanie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu