Obserwując sytuację epidemiologiczną w kraju zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość. Na umówioną wizytę prosimy aby pacjentki zgłaszały się same bez osób towarzyszących. Osoby z objawa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

1 Maja 88 A

40-240 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

Mickiewicza 26/2

40-092 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Obserwując sytuację epidemiologiczną w kraju zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość.

Na umówioną wizytę prosimy aby pacjentki zgłaszały się same bez osób towarzyszących.

Osoby z objawami infekcji tj. kaszel, katar, podwyższona temperatura, duszności, proszone są o telefoniczne odwołanie wizyty.
Pacjenci , którzy przyjdą na wizytę z powyższymi objawami zostaną odesłane do wyznaczonego ośrodka specjalizującego się w wizytach pacjentów z infekcją.
Ponadto prosimy na chwilę obecną nie zgłaszać się po odbiór wyników badań, recept itp.

Za wyrozumiałość dziękuje cały personel Polis Clinic.

Prywatna Opieka Lekarska i Specjalistyczna “Polis Clinic“ to ośrodek medyczny funkcjonujący na rynku od wielu lat, skupiający zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem klinicznym. W skład zespołu terapeutyczno-diagnostycznego wchodzą specjaliści wielu dziedzin m.in.: alergologii, chirurgii ogólnej i ortopedii, chirurgii dziecięcej, chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, dermatologii i wenerologii, endokrynologii, gastroenterologii, ginekologii i położnictwa, kardiologii, laryngologii oraz urologii. Istnieje również możliwość wykonania pełnego pakietu badań labolatoryjnych.

Nasza placówka posiada dwie lokalizacje w Katowicach: część zabiegowo-operacyjna mieści się przy ul. 1-go Maja 88 w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Zawodzie w Katowicach oraz gabinetów konsultacyjnych w centrum miasta przy ul. Mickiewicza 26/2.

W pracowni endoskopii wykonujemy badania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia, polipektomia). Istnieje możliwość wykonania wszystkich powyższych procedur w znieczuleniu ogólnym.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów ginekologicznych i chirurgicznych zarówno metodą laparoskopową, jak i klasyczną.

Pozostajemy do Państwa usług

Zespół Polis Clinic

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W

  Ws

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Zbigniew Chełmicki badania ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz, polecam. Jest profesjonalistą w swojej pracy. Bardzo uważny i delikatny. W ogóle nie czułаm żadnego dyskomfortu.


  Z

  Zuza

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Artur Chełmicki konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do pacjent, ogólnie bardzo pozytywne doświadczenie, na pewno wrócę i będę polecać


  M

  Monika

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Roman Kaczor Inny

  Po przeczytaniu wielu opinii o Panu doktorze, zdecydowałam sie na wizytę i to był dobry wybór. Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył i wdrożył leki a to wszystko w bardzo miłej atmosferze i bez pośpiechu.


  M

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Artur Chełmicki badania prenatalne

  Lekarz godny polecenia. Badania prenatalne przebiegły w spokojnej i miłej atmosferze. Widać, że Pan Doktor posiada dużą wiedzę. Przez całą wizytę ma się wrażenie bycia zaopiekowanym. Pan Doktor wszystko wyjaśnia, opisuje. Pierwszy raz podczas badania nie czułam się jakbym podczas niego była. Zdecydowanie polecam.


  A

  AS

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marek Wełniak konsultacja laryngologiczna

  Bardzo dobry lekarz, badanie przebiegło sprawnie, mimo iż było przelrowadzone u 9-cio miesięcznego dziecka.


  P

  Piotr W

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Władimir Malarenko konsultacja neurologiczna

  Nie polecam tego lekarza. Jako próbę leczenia trzymiesiecznej rwy kulszowej zalecił przyjmowanie leków przez 10 dni zapewniając, że na 100% ból przejdzie! Z doświadczenia wiedziałem, że nie zadziała, jednak Pan doktor przekonany był, że to pomoże. Jak się okazało, nie pomogło. Czas i pieniądze stracone na zbędnej wizycie i oczekiwaniu 10 dni w bólu na cud, który ponoć powinien nastąpić. Nie polecam. Na dodatek lekarz z góry zakłada, że jeśli ktoś ma 20 lat to nie może mieć rwy kulszowej, bo przecież to choroba osób starszych. Że dysk, który swoją drogą wyszedł mi na 10mm co jest bardzo dużo, nie mógł wyjść, bo przecież jestem za młody! Na prośbę o skierowanie na rezonans kręgosłupa też odpowiedział, że "niee to na pewno nie to!", próbując narzucić mi swoje zdanie. Zaczynam mieć powoli zmiany neurologiczne w jednej z nóg, a Pan doktor na to nawet nie zwraca uwagi. Nie wyleczenie rwy kulszowej w ostateczności prowadzi nawet do paraliżu nogi, więc dobrze że go nie posłuchałem.


  M

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Chełmicka konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Wspaniała Pani Doktor.
  Pierwszy raz byłem na wizycie, na której Pani Doktor tak wnikliwie dopytywała i skrupulatnie słuchała pacjenta, poświęcając mu tak dużo uwagi i czasu.
  Bardzo mnie uspokoiła.
  Polecam z całego serca.


  D

  Danuta

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Artur Chełmicki konsultacja ginekologiczna

  Szczerze polecam Pana doktora, wszystko zawsze szczegółowo wyjaśnione, Cierpliwy i profesjonalny lekarz.Prowadził moją pierwszą ciążę po długich staraniach o maleństwo, zawsze był pomocny i rozwiewał wszystkie niepokoje.


  J

  JW

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Roman Kaczor konsultacja online - kontynuacja leczenia + e-recepta

  Dr Kaczor jest lekarzem empatycznym. Cierpliwie prowadzi wywiad i wyjaśnia proponowane metody leczenia. Polecam konsultację u tego specjalisty.


  P

  Paulina

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Filip Mikołajczak terapia manualna

  Cudotwórca :-) Po nadwyrężeniu mięśni obręczy barkowej trafiłam do pana Filipa, już po pierwszej wizycie - na której została postawiona diagnoza i plan leczenia - czułam znaczną ulgę (i w końcu mogłam się wyspać bez budzenia się z bólu co chwila). Po tygodniu udałam się na terapię manualną – przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a przy rozmowie ból jakoś przechodził szybciej – otrzymałam tez wskazówki co robić w domu, żeby sobie pomóc. Zastosowanie się do nich praktycznie wyeliminowało jakikolwiek ból i po trzech tygodniach od urazu już nawet o nim nie pamiętam, a ból był okropny i przeszywający. Polecam serdecznie i w razie jakichkolwiek wypadków i kontuzji będę wiedziała, do kogo wrócić :-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania