POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

(30 opinii)

Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" istnieje od 1998 roku; pierwotnie mieściła się w ośrodku ZIAD. W 2002 roku przenieśliśmy się do własnego nowowybudowanego budynku, utrzymanego w nowoczes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

Aleja Armii Krajowej 193

43-309, Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" istnieje od 1998 roku; pierwotnie mieściła się w ośrodku ZIAD. W 2002 roku przenieśliśmy się do własnego nowowybudowanego budynku, utrzymanego w nowoczesnym stylu, choć nawiązującego do miejscowej architektury. Lokalizacja Kliniki łączy zarówno walory estetyczne jak i wygodę: malownicze położenie u podnóża góry Szyndzielnia z obszernym bezpłatnym parkingiem i doskonałym dojazdem.Na rynku usług stomatologicznych jesteśmy obecni od ponad 15 lat. W trakcie kilkuletniego pobytu w Niemczech zdobyliśmy cenne doświadczenie zawodowe oraz wiedzę na temat organizacji tamtejszej ochrony zdrowia. Stąd zrodził się pomysł stworzenia kliniki stomatologicznej w Bielsku-Białej. Nadrzędnym celem jej działalności jest zaoferowanie Państwu pełnego zakresu najwyższej jakości usług stomatologicznych.


Zajmujemy się również działalnością naukową prowadząc badania epidemiologiczne oraz działalnością dydaktyczno-szkoleniową, co przejawia się w organizowaniu przez nas systematycznie sympozjów,prowadzeniu specjalizacji lekarsko-dentystycznych czy staży podyplomowych. Współpracując ze Śląską Akademią Medyczną, organizowaliśmy wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów stomatologii. Od wielu lat prowadzimy zakrojone na szeroką skalę akcje profilaktyczne dla dzieci z bielskich szkół podstawowych. Ponadto bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym i społecznym miasta m.in. poprzez organizację spotkań, koncertów a także działalność charytatywną.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Kraus

  Stomatolog, Psycholog,

  • O

   Bardzo polecam Panią Kraus. Jest uprzejma, cierpliwa (wszystko jasno wytłumaczy). Leczy bardzo dobrze, bezboleśnie, w najnowszych technologiach(po raz pierwszy miałam leczenie kanałowe pod mikroskopem i od razu z kontrola RTG!) a co najważniejsze skutecznie. Leczy się u niej cała moja rodzina i gorąco polecam ją wszystkim znajomym.


 • Katarzyna Becker

  Ortodonta, dr n. med.

  • E

   Przez 2,5 roku prowadzil mnie inny ortodonta. Myslalam, ze jest dobrym specjalista, dopoki nie przenioslam sie do dr Becker. Osoba bardzo kreatywna , zaangazowana i profesjonalna, dzieki czemu moje leczenie bardzo sie przyspieszylo. Spodobalo mi sie tez to, ze mozna z nia omowic wszelkie watpliwosci, dopytac o kazda niepokojaca kwestie. Polecam!!

  • M

   Profesjonalne podejście do pracy ,pełne zaangażowanie , indywidualne traktowanie każdego pacjenta to tylko niektóre z cech Pani doktor, poza tym komfort leczenia i wizyt sprawił, że czas mojego leczenia ortodontycznego wcale się nie dłużył, a wizyty były samą przyjemnością. Pani Kasia jest nie tylko dobrym w swoim fachu ortodontą,ale przede wszystkim przyjazną kobietą z klasą o wysokiej kulturze osobistej, zawsze uśmiechnięta i pełna entuzjazmu potrafi doskonale nawiązać kontakt z pacjentem.Życzę wszystkim, aby mogły spotkać takiego lekarza w drodze do uzyskania pięknego uśmiechu ! Mnie się udało, a teraz walczy o taki uśmiech mój mąż ,ale z Panią Kasią to czysta przyjemność !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Claudius Becker

  Stomatolog, dr n. med.

  • A

   Aleksandra Staszel-Zając najlepsza Pani doktor jaką znam. Bardzo dokładna z ogromną wiedzą stomatologiczną. W końcu mogę się szeroko uśmiechać. Bardzo dziękuję. Ania

  • W

   Dzięki dr. Kowol mój paniczny lęk przed dentystą naprawdę zniknął! Bardzo profesjonalnie podeszła do ekstrakcji zęba, jak i leczenia 3 innych. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jestem trudną, panikującą pacjentką ;) ale Pani dr. była dla mnie bardzo wyrozumiała! Dziękuję. Weronika

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Aleksandra Zając

  Stomatolog,

  • A

   Polecam, rzetelna i profesjonalna obsługa, Pani dr przykłada się do wszystkiego w 100 %. Wizyta u Pani doktor to przyjemność. Rewelacja. Wszystkim mogę polecić.


 • Anna Biały

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"Usługa: Przegląd

   Polecam serdecznie. Bardzo miła Pani stomatolog obsłużyła przegląd zębów ekspresowo w miłej atmosferze w klinice pod Szyndzielnią. Nie było realizowanego zabiegu, jedynie usuwanie kamienia nazębnego. Wszystko OK.


 • Adrianna Zgórska-Śleziak

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przegląd

   Bardzo miła Pani stomatolog. Robi mi co 6 miesięcy przegląd zębów. Rzetelna, zawsze uśmiechnięta, ale zarazem fachowa. Miałam u niej wykonywane wiele uzupełnień. Polecam. Jest OK.

  • M

   Fachowo i miło. Duże doświadczenie i fajne podejście do pacjenta. Zawsze służy poradą. Do P. Adrianny chodzę od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłem. Właściwie nie wiem co tu więcej napisać, poprostu bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Staszel

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

   Moim skromnym zdaniem to najlepszy stomatolog na Podbeskidziu.
   Kompetencja oraz wysoka kultura osobista - to jego mocne strony.
   Sama Klinika jest wyposazona w doskonaly i nowoczesny sprzet. Pan doktor Jacek jest bardzo kontaktowy oraz delikatny. Ja sama bylam wielkim tchorzem ale od kiedy podal mi zastrzyk znieczulajacy, ktory wcale (!) nie bolal, od tej pory przychodze tam bez stresu.:) Obsluga jest kompleksowa, zrobiono mi zdjecia, przed i po zabiegu, razem je ogladamy i omawiamy. Polecam serdecznie tego lekarza. Pozdrawienia od Grazyny B.