POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

Stomatologia , Ortodoncja , Psychologia

8 opinii Bielsko-Biała, Aleja Armii Krajowej 193
POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

O nas

Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" istnieje od 1998 roku; pierwotnie mieściła się w ośrodku ZIAD. W 2002 roku przenieśliśmy się do własnego nowowybudowanego budynku, utrzymanego w nowoczesnym stylu, choć nawiązującego do miejscowej architektury. Lokalizacja Kliniki łączy zarówno walory estetyczne jak i wygodę: malownicze położenie u podnóża góry Szyndzielnia z obszernym bezpłatnym parkingiem i doskonałym dojazdem.Na rynku usług stomatologicznych jesteśmy obecni od ponad 15 lat. W trakcie kilkuletniego pobytu w Niemczech zdobyliśmy cenne doświadczenie zawodowe oraz wiedzę na temat organizacji tamtejszej ochrony zdrowia. Stąd zrodził się pomysł stworzenia kliniki stomatologicznej w Bielsku-Białej. Nadrzędnym celem jej działalności jest zaoferowanie Państwu pełnego zakresu najwyższej jakości usług stomatologicznych.


Zajmujemy się również działalnością naukową prowadząc badania epidemiologiczne oraz działalnością dydaktyczno-szkoleniową, co przejawia się w organizowaniu przez nas systematycznie sympozjów,prowadzeniu specjalizacji lekarsko-dentystycznych czy staży podyplomowych. Współpracując ze Śląską Akademią Medyczną, organizowaliśmy wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów stomatologii. Od wielu lat prowadzimy zakrojone na szeroką skalę akcje profilaktyczne dla dzieci z bielskich szkół podstawowych. Ponadto bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym i społecznym miasta m.in. poprzez organizację spotkań, koncertów a także działalność charytatywną.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Staszel Inny

  Dziś tylko zdjęcie panorama i kontrola. Wszystko jest ok. Zadowolona. Polecam z całego serca Pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Serwa Inny

  Pani Patrycja w doskonały sposób prowadzi leczenie pacjenta. W sposób konkretny i jasny rozplanowuje cały przebieg leczenia. Jest osobą zdecydowaną, która potrafi profesjonalnie i sprawnie udzielić rady niezdecydowanemu pacjentowi. Bardzo cenię jej pełne zaangażowanie w leczenie i troskę o pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Serwa Inny

  Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest miła, leczenie jest przyjemne i bezbolesne. Bardzo polecam wybór tego stomatologa.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Patrycja Serwa Inny

  Świetny kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie uzębienia i profesjonalny dobór zakresu leczenia. Polecam każdemu wizyty u Pani stomatolog, jestem zadowolony z przebiegu leczenia i na pewno wrócę na okresowe kontrole.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Staszel Inny

  Polecam serdecznie! Z moją dentysto-fobią miałam duże obawy udając się do Pana doktora po raz pierwszy. Pan doktor jest niesamowity, bardzo miły, przyjazny, wizyta 100% bezbolesna, nigdy nie czułam się tak komfortowo siedząc na fotelu dentystycznym.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Staszel Inny

  Mimo, że zawsze bałam się wizyt dentystycznych to z całego serca mogę polecić.
  Pan doktor wprowadza miłą atmosferę, jest bardzo empatyczny, spokojny i profesjonalny. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy.
  Znieczulenie jak i cała wizyta bezbolesna.


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Staszel

  Moim skromnym zdaniem to najlepszy stomatolog na Podbeskidziu.
  Kompetencja oraz wysoka kultura osobista - to jego mocne strony.
  Sama Klinika jest wyposazona w doskonaly i nowoczesny sprzet. Pan doktor Jacek jest bardzo kontaktowy oraz delikatny. Ja sama bylam wielkim tchorzem ale od kiedy podal mi zastrzyk znieczulajacy, ktory wcale (!) nie bolal, od tej pory przychodze tam bez stresu.:) Obsluga jest kompleksowa, zrobiono mi zdjecia, przed i po zabiegu, razem je ogladamy i omawiamy. Polecam serdecznie tego lekarza. Pozdrawienia od Grazyny B.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Biały Przegląd

  Polecam serdecznie. Bardzo miła Pani stomatolog obsłużyła przegląd zębów ekspresowo w miłej atmosferze w klinice pod Szyndzielnią. Nie było realizowanego zabiegu, jedynie usuwanie kamienia nazębnego. Wszystko OK.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania