POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

(3 opinie)

Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" istnieje od 1998 roku; pierwotnie mieściła się w ośrodku ZIAD. W 2002 roku przenieśliśmy się do własnego nowowybudowanego budynku, utrzymanego w nowoczes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

POLMEDICO - Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią"

Aleja Armii Krajowej 193

43-309 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" istnieje od 1998 roku; pierwotnie mieściła się w ośrodku ZIAD. W 2002 roku przenieśliśmy się do własnego nowowybudowanego budynku, utrzymanego w nowoczesnym stylu, choć nawiązującego do miejscowej architektury. Lokalizacja Kliniki łączy zarówno walory estetyczne jak i wygodę: malownicze położenie u podnóża góry Szyndzielnia z obszernym bezpłatnym parkingiem i doskonałym dojazdem.Na rynku usług stomatologicznych jesteśmy obecni od ponad 15 lat. W trakcie kilkuletniego pobytu w Niemczech zdobyliśmy cenne doświadczenie zawodowe oraz wiedzę na temat organizacji tamtejszej ochrony zdrowia. Stąd zrodził się pomysł stworzenia kliniki stomatologicznej w Bielsku-Białej. Nadrzędnym celem jej działalności jest zaoferowanie Państwu pełnego zakresu najwyższej jakości usług stomatologicznych.


Zajmujemy się również działalnością naukową prowadząc badania epidemiologiczne oraz działalnością dydaktyczno-szkoleniową, co przejawia się w organizowaniu przez nas systematycznie sympozjów,prowadzeniu specjalizacji lekarsko-dentystycznych czy staży podyplomowych. Współpracując ze Śląską Akademią Medyczną, organizowaliśmy wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów stomatologii. Od wielu lat prowadzimy zakrojone na szeroką skalę akcje profilaktyczne dla dzieci z bielskich szkół podstawowych. Ponadto bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym i społecznym miasta m.in. poprzez organizację spotkań, koncertów a także działalność charytatywną.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jacek Staszel Inny

  Mimo, że zawsze bałam się wizyt dentystycznych to z całego serca mogę polecić.
  Pan doktor wprowadza miłą atmosferę, jest bardzo empatyczny, spokojny i profesjonalny. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy.
  Znieczulenie jak i cała wizyta bezbolesna.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jacek Staszel

  Moim skromnym zdaniem to najlepszy stomatolog na Podbeskidziu.
  Kompetencja oraz wysoka kultura osobista - to jego mocne strony.
  Sama Klinika jest wyposazona w doskonaly i nowoczesny sprzet. Pan doktor Jacek jest bardzo kontaktowy oraz delikatny. Ja sama bylam wielkim tchorzem ale od kiedy podal mi zastrzyk znieczulajacy, ktory wcale (!) nie bolal, od tej pory przychodze tam bez stresu.:) Obsluga jest kompleksowa, zrobiono mi zdjecia, przed i po zabiegu, razem je ogladamy i omawiamy. Polecam serdecznie tego lekarza. Pozdrawienia od Grazyny B.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Biały Przegląd

  Polecam serdecznie. Bardzo miła Pani stomatolog obsłużyła przegląd zębów ekspresowo w miłej atmosferze w klinice pod Szyndzielnią. Nie było realizowanego zabiegu, jedynie usuwanie kamienia nazębnego. Wszystko OK.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania