Zobacz lekarzy

Podlaskie Centrum Medyczne jest jednym z pierwszych i zarazem największych NZOZ w Białymstoku. Każdego dnia odwiedza nas 300 pacjentów. Przyjmujemy pacjentów potrzebujących następujących usług: POZ, s... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Podlaskie Centrum Medyczne

Transportowa 4, Centrum

15-399, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Podlaskie Centrum Medyczne jest jednym z pierwszych i zarazem największych NZOZ w Białymstoku. Każdego dnia odwiedza nas 300 pacjentów. Przyjmujemy pacjentów potrzebujących następujących usług: POZ, specjalistkę, stomatologię oraz medycynę pracy. Z naszych usług korzysta ponad 500 zakładów pracy, 300 z nich ma podpisaną z nami umowę.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Pogorzelski

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Neurolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7Usługa: tezyczka

   Bardzo profesjonalny i uprzejmy neurolog wszystko tlumaczy i ma dobre podejscie do pacjenta polecam .

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko wnikliwe wytłumaczył i wyjaśnił. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Elżbieta Narewska

  Okulista,

  • G

   Pani Narewska jest przeze mnie polecana innym! Kilka lat temu, mąż poważnie zachorował, groziła mu ślepota. Pracował wówczas w straży pożarnej, więc okulistą była pani doktór Narewska. Leczenie trwało długo. W momentach niedowierzeń mąż konsultował (prywatnie) u najlepszego białostockiego profesora i diagnoza, recepta była taka sama. Tak więc od lat cała rodzina jest pod opieką pani doktór. Mnie pani Narewska wyleczyła z nadciśnienia ocznego. Inni leczyli migrenę, a tu okazało się, że potrzebna pomoc okulistyczna.
   A może wszyscy tu piszą o innej pani Narewskiej?

  • G

   Zdecydowanie odradzam. Pamiętam ją jeszcze z przychodni na Ciepłej. Nie mam pojęcia dlaczego ona tam nadal tkwi. Zawód wyuczony, ale praktyka poszła w las. Jak wyżej, Pani dr. najlepiej wypisuje recepty.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Popko - Wojciechowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • K

   Osoba otwarta na ludzki ból. Uśnieża go nie tylko lekami ,ale także dobrym słowem.Polecam.


 • Justyna Żółtko

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Jest naprawdę ok. Miła, sympatyczna, skromna, punktualna. Szkoda, że chyba pożegna się z przychodnią. Tak zazwyczaj jest z dobrymi lekarzami.

  • A

   Bardzo dobry lekarz jakich dziś tak naprawdę mało. Cierpliwa i miła, zawsze wysłucha, a w dodatku bardzo kompetentna i skromna osoba. Super podejście do dzieci i dorosłych pacjentów. Zawsze właściwa diagnoza i dobór leków, nie żałuje skierowania na badania jeśli wymaga tego sytuacja. Szkoda tylko, że ma tak wielu pacjentów i czasami trudno się do Niej dostać Podziwiam za wytrwałość bo ilość pacjentów świadczy o jakości i podejściu do pacjenta. Naprawdę godna polecenia! Wszystkiego dobrego Pani Doktor w dalszej karierze zawodowej.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ryszard Ulaczyk

  Neurolog, lek.

  • M

   Dobry lekarz, leczę u niego kręgosłup. Lekarz z wieloletnim stażem pracy. Bardzo miły i przyjaźnie nastawiony. Polecam.


 • Jolanta Kacprzak-Wojtulewicz

  Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Podlaskie Centrum MedyczneUsługa: choroba

   Bardzo kompetentny lekarz z otwartym umysłem. Nie podchodzi do każdego pacjenta jak do kolejnego numerka, tylko baaaaaardzo indywidualnie. Wczuwa się w położenie pacjenta, naprawdę widać, że zależy jej aby choremu pomóc. Jaśnieje jak gwiazda w tej przychodni.

  • Pani doktor leczy moich chłopaków. Z całego serca polecam jest kompetentna,sumienna i ma super podejście do dzieci no i do dorosłych też zna się na tym co robi czego nie wie sprawdzi albo skieruje do specjalisty. Nigdy nie bagatelizuje. Zawsze ma dla nas czas nigdy nie odmawia pomocy nawet przy katarku. Z tym lekarzem jestem spokojna o zdrowie maluchów. Anioł moich dzieci dziękuję Pani doktor w zaangażowanie i troskę o moją małą mrówke.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mieczysław Kuczyński

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Podlaskie Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

   Niestety najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Pomimo wszystkich objawow niedoczynnosci tarczycy nie zlecił badań. Musiałam zrobić prywatnie i dzieki wlasnej intuicji jeszcze jestem w ciąży. Na mdłości dostałam czopki powodujące rozszczep wargi u dziecka, a na ulotce jest napisane, ze nie dla kobiet w ciąży. Pomimo utraty wagi i okropnych wymiotow musiałam prosic o zwolnienie swoja lekarz rodzinna, bo pomimo tego ze chciał wypisać skierowanie do szpitala, to uznał, ze to nie kwalifikuje mnie na zwolnienie chociaż dwóch tygodni.

  • Trafiłam do doktora z musu, bo wszędzie były kolejki. Bardzo mi zależało na wizycie, bo chciałam potwierdzić ciążę. Miałam 22 lata. Lekarz potwierdził ciążę i powiedział: Wydruje Ci zdjęcie, żeby Twój chłopak sie z dziecka nie wycofał ... . !!!??!!??? Chłopak był moim mężem, a dziecko było planowane. Uważam, że takie komentarze są poniżej krytyki ... Ogólnie traktował mnie jak dziewczynkę z gimnazjum, a na domiar złęgo powiedział, żeby nikomu nie mówić o ciąży przez najbliższe 3 tygodnie, bo nie wiadomo czy ciążą się "zadomowi"! Brak słów, a bylam w 6tyg.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Irena Cylwik

  Pediatra, Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • Lokalizacja: Podlaskie Centrum MedyczneUsługa: zapalenie krtani

   Pierwszy raz zostałem tak dokladnie zbadany przez laryngologa, pani dr bardzo mila kompetentna, dokładna i konkretna polecam Piotr

  • M

   Nie polecam tego lekarza najgorszemu wrogowi! Nie umie postawić prawidłowej diagnozy (inny specjalista brał się za głowę), myli się przy wypisywaniu recept - małemu dziecku przepisała lek tylko dla dorosłych. Jest niekompetentna i bardzo niemiła. Szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia.


 • Michał Szumiński

  Okulista, Okulista Dziecięcy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ropiejące oko

   Pan doktor na wizycie szczegółowo i wyczerpująco odpowiadał na moje wszelkie pytania i wątpliwości. Dzięki Panu doktorowi udało się pozbyć problemu u mojej 3 miesięcznej córeczki gdzie leczenie trwało u innych specjalistów od narodzin -nieskutecznie. Dziekuje!!

  • K
   Lokalizacja: Podlaskie Centrum MedyczneUsługa: stan zapalny

   Świetny lekarz ,bardzo dokładny i skrupulatny.Pomimo dużej ilości pacjentów zostałam przyjęta gdy bardzo tego potrzebowałam.Doktor Szumiński poświęcił mi dużo czasu,zdiagnozował problem i świetnie trafił z lekami.Dobrał też odpowiednie szkła korekcyjne.Jest bardzo cierpliwy i dokładny. Śmiało mogę polecić dla dzieci i dorosłych.