Podlaskie Centrum Genetyki Klinicznej GENETICS

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Podlaskie Centrum Genetyki Klinicznej GENETICS

Parkowa 14 lok. 84

15-224 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz Badanie prenatalne w I trymestrze pomiędzy 11 a 14 tygoniem ciąży (z oceną komputerową ryzyka wad płodu wg FMF)

  U Pana dr byłam na dwóch badaniach prenatalnych (usg w I i II trymestrze). Wszystko szczegółowo pokazuje na ekranie i tłumaczy. Miałam szczęście usłyszeć same dobre informacje i każdej przyszłej mamie polecam badania u Pana dr.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz Badanie prenatalne w I trymestrze pomiędzy 11 a 14 tygoniem ciąży (z oceną komputerową ryzyka wad płodu wg FMF)

  Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim genetyk. Miałam z nim do czynienia głównie podczas badań prenatalnych, podczas których poświecił mi wystarczającą ilość czasu, wizyty trwały ok 30 minut. Naprawdę dzieciątko zbadane od stop do głów, wszystko wyjątkowo szczegółowo. To co niepokoi jest od razu wyjaśniane i tłumaczone, jeśli jest jakaś wada - doktor nakierowuje na dalsze postępowanie bądź wyjaśnia z czym co się wiąże. Kontakt z lekarzem jest przejrzysty i klarowny, nie doświadczyłam żadnych problemów w porozumiewaniu się. Lekarz godny polecenia przede wszystkim ze względu swojego bogatego doświadczenia genetycznego. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz badania prenatalne

  Bardzo miły, sympatyczny i rzeczowy lekarz. W trakcie usg doktor wszystko tłumaczył, dzięki temu czułam się bezpiecznie i jestem poinformowana. Polecam gorąco


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz

  Dla Pana Doktora dałabym nie 5 gwiazdek.. a 10... Mam 22 lata i przez 2 lata borykałam się ze zmianą w jajniku.. Byłam u 6 różnych ginekologów w tym czasie, którzy nie wiedzieli z czym maja doczynienia. Zlecali mi badania krwi na raka, albo mówili że jest konieczna operacja, a jeden lekarz chciał już mnie kierować na leczenie szpitalne. Do Pana Doktora dotarłam z polecania koleżanki. Jako jedyny ginekolog zlecił mi badania krwi na poziom hormonów i leczenie hormonalne. Po okresie 3 miesięcy wróciłam na kontrole do Doktora i tej zmiany nie było.. Ja to uwazam za cud. Jedynie co żałuję teraz, że do Pana doktora nie trafiłam wcześniej.. uniknelabym dwu letniego stresu i niedoinformowania... Będę Pana Doktora polecać każdemu.. Cudowny człowiek.. wyszłam z gabinetu cała w skowronkach...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz wizyta kontrolna

  U doktora Leśniewicza leczę się już od dłuższego czasu. To świetny specjalista. Do badań podchodzi bardzo profesjonalnie. Stosowane przez niego leczenie jest przemyślane. Ma duża intuicję. Już nie raz wyciągnął mnie z bardzo trudnej sytuacji. W trudnych przypadkach -polecam doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz

  Bardzo dobry diagnosta. Po latach szukania przyczyn poronień nawykowych, doktor zauważył nieprawidłość na zdjęciu USG od innego lekarza. Na każdej wizycie szczegółowo tłumaczył co widzi na USG i dlaczego przepisuje dane leki. Od samego początku miałam poczucie, że doktor chce pomóc i czułam się zaopiekowana, czego nie doświadczyłam od innych lekarzy, u których jedyne co zawsze słyszałam to „proszę się dalej starać”. Ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki doktorowi jesteśmy teraz w 14 tygodniu w ciąży.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz Badanie USG pomiędzy 20 a 24 tygodniem ciąży

  Kompetentny lekarz, jestem bardzo zadowolona z wizyty.Podczas badania USG pokazuje i opisuje każdy szczegół oraz odpowiada na zadawane pytania.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz badanie połówkowe

  Polecam! Super lekarz, konkretny i bardzo miły.
  Profesjonalnie wykonuje USG i o każdym szczególe mówi.
  Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz Usg prenatalne

  Nie oceniam kwalifikacji a jedynie podejście do pacjentki podczas pierwszej wizyty (usg prenatalne - pierwsza ciąża).

  Wizyta prywatna. Bardzo nieprzyjemny ton, brak jakiejkolwiek komunikacji z pacjentką, zero informacji. Jestem bardzo rozczarowana postawą lekarza. Usłyszałam diagnozę brzmiącą jak wyrok, przekazaną w oschły, powiedziałabym nawet perfidny sposób. Wyszłam z gabinetu załamana, bez informacji i wyjaśnień bo lekarz ignorował moje pytania. Skwitował je jedynie bardzo nieprzyjemnym tekstem (nie życzę żadnej kobiecie, przyszłej matce usłyszeć takich słów).
  Stałam pod drzwiami gabinetu załamana, przerażona. Bez wyjaśnień, z poczuciem beznadziei...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Leśniewicz

  Wczoraj byłam na usg u Pana Doktora. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Poczułam się wysłuchana i zrozumiana. Czułam się jak podmiot a nie przedmiot wizyty, a to bardzo ważne. Pan Doktor przeprowadził dokładne badanie. Nie krytykował za podjęte decyzje. Tak trzymać Doktorze.... bo nie zawsze tak było.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz