O nas

Bardzo mi miło zaprosić Państwa do PLATINIUM Dental Clinic. Od ponad 15 lat wraz z zespołem fantastycznych specjalistów z każdej dziedziny stomatologii z przyjemnością przywracam i dbam o Państwa piękne i zdrowe uśmiechy. Stomatologia to nie tylko mój zawód, to przede wszystkim moja ogromna pasja, która daje mi satysfakcję każdego dnia pracy. Państwa zaufanie, radość i rekomendacje to największa nagroda, za którą bardzo dziękuję. Zapraszam do PLATINIUM Dental Clinic – do miejsca, w którym w komforcie i w miłej atmosferze spełnię Twoje marzenie o olśniewającym uśmiechu.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (79)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Szokalewicz-Kraczek leczenie próchnicy

  Najlepsza Pani doktor jaką znam! Delikatna, sympatyczna, na fotelu u doktor zapominam o strachu i się relaksuje. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Szokalewicz-Kraczek leczenie próchnicy

  Pani Doktor jest bardzo miła, każda wizyta to bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz Inny

  Polecam Doktora M. Łobacza :) Po szczegółowych wyjaśnieniach, zdecydowałam się na chirurgiczne usunięcie ósemki. Sama ekstrakcja, jak i podanie znieczulenia całkowicie bezbolesne! Mija 5 dzień od zabiegu, a od samego początku zero dolegliwości bólowych i opuchlizny, niepotrzebne były również leki przeciwbólowe! :) w razie potrzeby wrócę z kolejną ósemką!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Miazek Inny

  Bardzo polecam dr Magdalenę Miazek. Podczas wizyt Pani doktor wytłumaczyła mi przebieg leczenia, została również wykonana dokumentacja fotograficzna przed i po. Pani doktor fachowo podeszła do mojego problemu i dzięki Niej mam piękny uśmiech ;) wszystkim polecam wizytę u dr Miazek, najlepszy specjalista!


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Dorota Szokalewicz-Kraczek leczenie kanałowe

  Pani Doktor Dorota Szokalewicz-Kraczek to wspaniała dentystka. Jest osobą ciepłą, empatyczną, dokładną, uczciwą, podchodzącą z sercem do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Dzięki Pani Doktor, pozbierałam się po traumie, jakiej doznałam wcześniej w innym miejscu. Żałuję, że nie trafiłam do Niej kilka lat wcześniej. Gdy miałam poważny problem, umówiła mnie na rehabilitację stomatologiczną. Najlepsza dentystka jaką znam. Gorąco wszystkim polecam !!!


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz Inny

  Great Dentist he communicated in english ,the procedure was fast and painless and he was always asking questions about how i was feeling,I haven’t felt any pain after the operation


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Szokalewicz-Kraczek Stomatologia zachowawcza

  Wspaniała Pani Doktor, profesjonalne podejście do pacjenta oraz wzorowo przekazane informacje na temat przebiegu wizyty. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować leczenie u Doktor.


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Szokalewicz-Kraczek odbudowa zębów

  Serdecznie polecam Panią Doktor Dorotę . To wyjątkowy lekarz , pełen empatii z cudownym podejściem do pacjentów. Pani Doktor jest osobą kompetentną , zawsze uśmiechniętą , pomocną i otwartą na pacjentów i ich problemy. Jeżeli zachodzi potrzeba służy radą nawet w swoim wolnym czasie , po godzinach pracy. Oby jak najwięcej takich lekarzy było wokół nas. Szczerze polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz Inny

  Polecam z pełną odpowiedzialnością doktora Michała Łobacza, pełen profesjonalizm, wszystko jasno i klarownie wyjaśnione, pacjent czuje, że jest w bardzo dobrych rękach. Miałem wykonywany zabieg wszczepiania implantu z regeneracją kości - doktor dba o to by zabiegi były bezbolesne, dobrze wykonane, wszystko pacjentowi dokładnie wyjaśnia, wskazuje optymalne rozwiązania jeśli to konieczne i robi to w naprawdę świetny sposób (ja mam na to określenie "swój człowiek"). To pierwszy przypadek, w którym nie potrafiłbym wskazać niedociągnięć!

  dr n. med. Michał Łobacz


  Bardzo dziękuję za te wyjątkowo miłe słowa i polecenie. Jestem niezmiernie wdzięczny za tak wysoką ocenę mojej pracy i podejścia do leczenia. Zawsze stawiam na profesjonalizm i klarowną komunikację, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie i był w pełni świadomy przebiegu leczenia.

  Cieszę się, że zabieg wszczepiania implantu wraz z regeneracją kości przebiegł pomyślnie i że moje starania, by proces ten był jak najmniej obciążający i bezbolesny, zostały docenione. Moim celem jest zawsze zapewnienie pacjentom najlepszej opieki i wybór optymalnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

  To dla mnie ogromna radość i zaszczyt być określanym mianem "swój człowiek". Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzył Pan/Pani, i zapewniam, że zawsze dołożę wszelkich starań, by utrzymać ten wysoki standard obsługi.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Michał Berezowski konsultacja protetyczna

  Wszystko na plus, dużo wyjaśniania i faktyczna chęć pomocy


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gliniana 2, 20-616 Lublin Pokaż w Google Maps
Stanisława Augusta Poniatowskiego 7, 22-300 Krasnystaw Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania