Informacje o placówce

Gabinety

Pilskie Centrum Psychoterapii

Podchorążych 1

64-920 , Piła , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir

  Do pani Agnieszki chodzę od ponad roku, przez ten czas bardzo pomogła mi zrozumieć sedno moich problemów i jak sobie z nimi radzić. Terapia przebiega w bardzo przyjaznej, komfortowej atmosferze, a przede wszystkim przynosi efekty. Polecam!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir

  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm!!! Oprócz tego, że rozwiązałam problem z którym się zgłosiłam, to zrobiłam porządek w swojej głowie i ze swoimi emocjami.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir

  Z Panią Agnieszka widuje sie od roku. Dzieki swojej umiejętności,wiedzy oraz atmosferze w jakiej jest prowadzone spotkanie sprawiła , ze zaczęłam dostrzegać moje działania,te nieświadome , ktore niszczyly mnie sama. Ważne jest aby zdać sobie sprawę co w we własnym życiu i uczuciach jest istotne dla nas samych. Pani Agnieszka podczas rozmów naprowadza bardzo delikatnie do wyciągania własnych wniosków, dzieki czemu szerzej patrzę na świat i sytuacje w jakich sie znajduje przy czym bardziej koncentruje sie na sobie, swoich potrzebach i życiu.
  Gorąco polecam !

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Pani Agnieszka Tartir w przyjaznej, pełnej zrozumienia oraz akceptacji i szacunku atmosferze pomaga mi skorygować moje wadliwe , nie służące mi sądy o świecie i sobie. Dzięki niej wiem , że zawsze jest wyjście z trudnej sytuacji , a rozwiązań bywa wiele. Najważniejsze jest to ,by nie postępować wbrew sobie i żyć pełnią życia w zgodzie ze sobą. Jeżeli ktoś szuka bardzo dobrego psychoterapeuty , to szczerze polecam panią Agnieszkę Tartir.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Gdybym mogła to dałabym 6!
  Cieszę się, że trafiłam na dobrego psychologa, który ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie i podchodzi do pacjenta rzetelnie. Uczęszczam na terapię ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Myślałam, że do końca życia nie pokonam swoich problemów, sądziłam, że nie da się zmienić własnych myśli i podejścia do życia, zwłaszcza w moim przypadku. Pani Agnieszka pomaga mi wyjść na prostą i wyciągać wnioski, dzięki czemu każde spotkanie przynosi rezultaty. Przede mną długa droga jeszcze, ale wierzę, że z Panią Agnieszką dam radę!
  Polecam serdecznie! :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Panią Agnieszkę poznałam blisko rok temu,gdy uważałam ,że świat zwalił mi się na głowę ,Byłam w rozsypce,totalnej niemocy,Pani psycholog wysłuchała mnie uważnie i tak jest na każdym kolejnym spotkaniu . Dzieki terapii poznaję prawdziwą siebie, zawsze naprowadzona potrafię spojrzec z boku na siebie,Czekam zawsze na kolejne spotkanie,Pani Agnieszce ufam jak nikomu jej mogę powiedziec wszystko,Jestem bardzo szczęśliwa ,że trafiłam własnie do Pani Tartir.Polecam bardzo gorąco jeśli szukasz wspaniałego psychologa to zgłoś się do Pani Agnieszki.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Jestem pacjentką pani Agnieszki od ponad roku. Do poradni trafiłam przy nawrocie zaburzeń odżywiania, kiedy poprzedni psycholodzy odmówili mi terapii. Pani Agnieszka pomogła mi bardzo w odszukaniu właściwej drogi. Myślę, że ogromnym atutem jest sposób, metoda prowadzenia pacjenta, tryb wizyt i całokształt leczenia. Podczas spotkań p. Agnieszka zawsze dba o to, abym to ja sama doszła do pewnych wniosków. Nigdy nie zostało mi nic narzucone. Wszystko dowodzi jak wielki udział w leczeniu ma sam pacjent, ale z jak wielką pomocą może przyjść terapia pod okiem dobrego specjalisty. Polecam :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Trafiłam do Pani Agnieszki z bardzo silną depresją. Smutek i poczucie winy całkowicie mnie pochłonęły. Byłam przekonana, że z takiej drogi nie da się zawrócić.A jednak Pani Agnieszce to się udało, we wspaniały i delikatny sposób potrafiła ułożyć moje myśli, pomogła zrozumieć emocje i nakierować mnie na właściwą drogę po której dziś podążam pewniejsza siebie i pełna wiary we własne decyzje. Jestem bardzo zadowolona z naszych sesji. Zawsze czekam na nie niecierpliwie. Każda wizyta dla mnie to odkrywanie siebie na nowo. Wszystko stało się prostsze, jasne i klarowne. Polecam wszystkim Panią Doktor, jest ciepłą, nie narzucającą niczego osobą, która potrafi uleczyć chorą duszę. Polecam z całego serca. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało dla tak wspaniałego specjalisty, ja dała bym zdecydowanie więcej. Pozdrawiam i dziękuję.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Tartir sesja psychoterapii

  Długo nie byłem przekonany czy wizyta u psychologa mi pomoże. Lecz po pierwszej wizytach zrozumiałem, że jednak pomoże. Pani Tartir uważnie wysłuchała tego co mówię, nawet gdy ja sam uważałem to za bełkot. Dzięki wizytom u niej nauczyłem się powoli akceptować swoje wady oraz wreszcie zacząłem wychodzić z wieloletniego dołu, w którym siedziałem. Jeżeli ktoś będzie pytał się o dobrego specjalistę, na pewno odpowiem "Pani Agnieszka Tartir".

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania