Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Pępek Świata
Dobra 3/6 LU, 08-400 Garwolin
Pępek Świata logo
Pępek Świata
Dobra 3/6, 08-400 Garwolin
Pępek Świata logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Michalski Inny

  Nie polecam. Pan doktor bardzo nie uprzejmy . Wizyta trwała 4 min.

  R
  Profil zweryfikowany
  Pępek Świata konsultacja urologiczna

  Dr Moreń konkretny i rzeczowy specjalista. Potrafi zrozumiale przedstawić wynik badania.
  W czasie wizyty sam wykonał profilaktyczne badania o które nawet go nie zapytałem.
  Jak najbardziej lekarza godny polecenia.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Michalski Inny

  Byłam u doktora już na kilku wizytach w Pępku Świata w Garwolinie i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor uprzejmy, wszystko spokojnie wyjaśnia, w czasie przygotowań do starań o dziecko zlecił cały pakiet badań. Moje odczucia są pozytywne.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Sosnowska Inny

  Wizyta u Pani doktor, była najprzyjemniejszą wizytą lekarską, na jakiej byłam. Pełen komfort badania, szczegółowe wyjaśnienia, chęć pomocy i odpowiedzi na pytania. Pani doktor jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Kilkukrotnie przypomniała mi również o zaległym USG piersi. Poczułam się zaopiekowana.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Sosnowska Inny

  Polecam bardzo Panią doktor!!! Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym i kochanym lekarzem :) Na pewno zostanę stałą pacjentką, wszystko co powinna wyjaśniła, wizyta była przyjemna, zero stresu w stosunku do poprzednich lekarzy z którymi miałam styczność w tej dziedzinie. Polecam baaardzo gorąco :)

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Sosnowska Inny

  Niestety nie mogę polecić Pani doktor, wizyta krótka, bez szczegółowego wywiadu, odniosłam wrażenie że na każdą mój problem ginekologiczny Pani reagowała śmiechem, nie było to przyjemne gdyż są to poważne sprawy dla mnie. Badanie cytologiczne też bardzo bolesne, co prawda była to moja pierwsza cytologia, ale można było to zrobić delikatnie i przede wszystkim mniejszym wziernikiem, nikt mnie nawet o to nie zapytał. Wogóle nie zostałam poinformowana że będę miała robioną cytologię tylko Pani doktor od razu przeszła do badania.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Sosnowska

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia koleżanki. Nigdy do tej pory nie byłam u tak miłego, uśmiechniętego i sympatycznego lekarza!!! Pani doktor przeprowadziła rozmowę ze mną, potem badanie i usg. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Skierowała na badania i z wynikami mam znowu pojawić się w gabinecie i zobaczymy co dalej. Do tej pory inni lekarze przepisywali leki i tyle, żadnych badań czy wyjaśnień. Z całego serca polecam Panią doktor!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Sosnowska

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zleciła od razu badania, wytłumaczyła wszystko, nie próbowała mnie zbyć. Widać, że zawód, który wybrała jest jej pisany i świetnie się w nim czuje. Oby więcej takich lekarzy. ????

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Sosnowska Usg ciąży

  Bardzo rzeczowa i przyjemna ginekolożka! To moja druga wizyta i jestem z niej niezmiernie zadowolona! Przez cała wizytę czułam się zaopiekowana, dostałam odpowiedz na każde pytanie. Pani doktor sama z siebie udzielała mi wszelkich informacji. Nie patrzyła na zegarek. Komfort był na pierwszym miejscu. To na pewno nie była ostatnia wizyta u Pani doktor.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Baran ciąża

  Według mnie to jeden z najlepszych ginekologów w Garwolinie. Bardzo poważnie podchodzi do badań zleconych, jest bardzo dokładny i bardzo dobrze prowadzi ciąże. Mam ogromny problem z ciąża od drugiego trymestru, nigdy tego problemu nie zbagatelizował, zawsze oddzwonił, odpisał, gdy miałam wątpliwości i dolegliwości między wizytami. Będę polecać wszystkim.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania