Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pabianickie Centrum Medyczne

Jana Pawła II 68

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Dryński Inny

  Lekarz nie słucha co się do niego mówi. Nawet nie obejrzał kolana. Przepisuje leczenie stanu, który nie występuje. Nie pozwala na uzyskanie wyczerpujących odpowiedzi na temat stanu zdrowia. Otwiera drzwi gabinetu sugerując, że nie ma już dla mnie czasu. Omijać z daleka

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kwiatkowski Inny

  Byłam poraz pierwszy u tego Pana doktora. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Biorąc pod uwagę moje 65 lat i dotychczasowe doświadczenia - rzadko się ma takie odczucia. Pan doktor A.Kwiatkowski okazał profesjonalizm na najwyższym poziomie.W połączeniu z uprzejmością, empatią i zaangażowaniem miałam poczucie spokoju, a świadomość, że jestem w dobrych rękach - nie powodowała żadnego stresu i lęku. Nawet najgorsza diagnoza z ust tego doktora, nie byłaby taka straszna, choć lepiej jej nigdy nie usłyszeć. Pan doktor Kwiatkowski to siła spokoju - budzi zaufanie i polecam Go każdej kobiecie. To wyjątkowy lekarz. Myślę. że bardzo trudno w dzisiejszych czasach o takiego specjalistę i prawdziwego człowieka. Z uwagi na swój wiek wiem co mówię.
  Bogumiła.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiktor Kępa Inny

  Dla mnie najlepszy urolog.
  Wykonywał u mnie zabieg usunięcia szczawianow w 2018 roku w Pabianickim Centrum Medycznym. Zostałam przyjęta na oddział urologiczny w trybie natychmiastowym z powodu kamicy nerkowej. Doktor od razu wziął mnie pod swoje skrzydła.
  Wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest rzetelny i przede wszystkim bardzo miły. Polecam każdemu.
  Prawdziwy Lekarz z powołania

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Leszczyński Inny

  Cudowny człowiek,lekarz z ogromną wiedzą , rzadko spotykaną empatią ,cierpliwy,uważnie słuchający i dociekliwy .Mój syn z MPD , nagłym całkowitym niedowładem i ogromnym bólem został natychmiast przez pana doktora diagnozowany , zaopiekowany,otrzymał właściwe leki.Robi wszystko co możliwe aby pomóc i wyleczyć.To jego jedyny cel.Słowami tego nie da się wyrazić.Gorąco polecam wszystkim cierpiącym.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Dembowska pobyt w szpitalu

  P.Anna to lekarz z powołania,nie tylko jest wspaniałym fachowcem,ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Empatyczna,miła,wyrozumiała. Jako jedyny lekarz na oddziale naprawdę zajęła się moją mamą okazując wsparcie i fachową pomoc. Dziękuję z całego serca

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Skowroński

  Zostałam przyjęta w trybie nagłym w PCM z powodu niedrożności mechanicznej jelit. Pan doktor profesjonalnie zajął się moim problemem. Jestem bardzo zadowolona z opieki i szacunku do pacjenta.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Skowroński

  Bardzo profesjonalne i przemiłe podejście do pacjenta. Doktor operował przepuklinę pępkową - zabieg wykonany bardzo sprawnie. Nie było też problemu z przyjazdem na wizytę domową w celu kontroli gojenia się rany. Jednym słowem: polecam!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiktor Kępa

  Pan Wiktor Kępa to wspaniały specjalista godny polecenia. Sumienność, rzetelność i wysokie kompetencje to cechy, które wyróżniają Pana doktora. Do tego oprócz wysokich kwalifikacji należy dodać, że jest wyjątkowym człowiekiem, który z sercem i oddaniem podchodzi do pacjenta. Dzięki Niemu moje codzienne życie stało się bardziej znośne, a nie muszę nikogo przekonywać, że choroby nerkowe potrafią człowiekowi bardzo dokuczyć i zmęczyć. Serdecznie dziękuję Panie doktorze Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym !

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kwiatkowski

  Poznałam doktora w szpitalu, gdzie przyjechałam rodzić swoje pierwsze dziecko. Moim zdaniem jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Cesarskie cięcie wykonał mi perfekcyjnie. Po 5 miesiącach nie ma nawet śladu. Na obchodzie zainteresowany pacjentką, wyrozumiały. Polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Kępińska zabieg chirurgiczny usunięcie żylaków kończyn dolnych

  Pani dr K.Kępińska zrobiła na mnie duże wrażenie.Bardzo miła ,uprzejma ,opanowana - lekarz z doświadczeniem ! Spokojnie przeprowadziła zabieg znieczulenia zewnątrzoponowego ,czułam się bezpiecznie ,chociaż procedura nie należy do przyjemnych (praktycznie to zastrzyk do kręgosłupa) .Cudowna Pani Doktor!!! Jestem jej bardzo wdzięczna .Cieszę się ,że taki wspaniały lekarz pracuje w PCM.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania