Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pabianickie Centrum Medyczne

Jana Pawła II 68

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Miłosz Łukasik Inny

  Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Wykonywał mi operację usunięcia woreczka i przepukliny. Polecam z czystym sumieniem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Jakubowska Inny

  Pani Doktor po dwoch wizytach rozwiazala problem grzybicy pochwy gdzie wczesniej nikomu przez kilka lat sie to nie udalo. Dziekuje


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Gierszon Inny

  Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu. Cudowna kobieta, bardzo empatyczna i miła. Zaangażowana w swoją pracę Szczegółowo odpowiadała na wszystkie pytania. Bardzo kontaktowa-potrafila przyjść na salę z uśmiechem i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak cudowna kobiete..oby więcej takich lekarzy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Skowroński Inny

  Świetny lekarz, szczepienie przebiegło pomyślnie, bardzo szybko i sprawnie, podczas szczepienia mila atmosfera


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Dryński Inny

  Lekarz nie słucha co się do niego mówi. Nawet nie obejrzał kolana. Przepisuje leczenie stanu, który nie występuje. Nie pozwala na uzyskanie wyczerpujących odpowiedzi na temat stanu zdrowia. Otwiera drzwi gabinetu sugerując, że nie ma już dla mnie czasu. Omijać z daleka

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kwiatkowski Inny

  Byłam poraz pierwszy u tego Pana doktora. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Biorąc pod uwagę moje 65 lat i dotychczasowe doświadczenia - rzadko się ma takie odczucia. Pan doktor A.Kwiatkowski okazał profesjonalizm na najwyższym poziomie.W połączeniu z uprzejmością, empatią i zaangażowaniem miałam poczucie spokoju, a świadomość, że jestem w dobrych rękach - nie powodowała żadnego stresu i lęku. Nawet najgorsza diagnoza z ust tego doktora, nie byłaby taka straszna, choć lepiej jej nigdy nie usłyszeć. Pan doktor Kwiatkowski to siła spokoju - budzi zaufanie i polecam Go każdej kobiecie. To wyjątkowy lekarz. Myślę. że bardzo trudno w dzisiejszych czasach o takiego specjalistę i prawdziwego człowieka. Z uwagi na swój wiek wiem co mówię.
  Bogumiła.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiktor Kępa Inny

  Dla mnie najlepszy urolog.
  Wykonywał u mnie zabieg usunięcia szczawianow w 2018 roku w Pabianickim Centrum Medycznym. Zostałam przyjęta na oddział urologiczny w trybie natychmiastowym z powodu kamicy nerkowej. Doktor od razu wziął mnie pod swoje skrzydła.
  Wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest rzetelny i przede wszystkim bardzo miły. Polecam każdemu.
  Prawdziwy Lekarz z powołania


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Leszczyński Inny

  Cudowny człowiek,lekarz z ogromną wiedzą , rzadko spotykaną empatią ,cierpliwy,uważnie słuchający i dociekliwy .Mój syn z MPD , nagłym całkowitym niedowładem i ogromnym bólem został natychmiast przez pana doktora diagnozowany , zaopiekowany,otrzymał właściwe leki.Robi wszystko co możliwe aby pomóc i wyleczyć.To jego jedyny cel.Słowami tego nie da się wyrazić.Gorąco polecam wszystkim cierpiącym.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Dembowska pobyt w szpitalu

  P.Anna to lekarz z powołania,nie tylko jest wspaniałym fachowcem,ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Empatyczna,miła,wyrozumiała. Jako jedyny lekarz na oddziale naprawdę zajęła się moją mamą okazując wsparcie i fachową pomoc. Dziękuję z całego serca


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Skowroński

  Zostałam przyjęta w trybie nagłym w PCM z powodu niedrożności mechanicznej jelit. Pan doktor profesjonalnie zajął się moim problemem. Jestem bardzo zadowolona z opieki i szacunku do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania