Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medyczny Mederi

Kotarbińskiego 10

82-200 , Malbork , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
3 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Nina Krupa Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładne wyjaśnienie przebiegu leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam !


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Nina Krupa Inny

  Polecam całym sercem. To wnikliwa, rzetelnie oraz indywidualnie traktująca każdy przypadek profesjonalistka. To nade wszystko mądry, pełen taktu i empatii człowiek. Znakomicie wykorzystuje te cechy w kontaktach z pacjentami. Od czasu kiedy trafiłam pod jej medyczne skrzydła nie szukam innego pulmonologa, ponieważ mam najlepszego. Nie bez leku myślę co by było gdybym przed laty z moimi złożonymi problemami zdrowotnymi nie trafiła do Pani dr Krupy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Milan Inny

  Wizyta prywatna. Zgłoszono się do Pani doktor z wystąpieniem na nogach obrzęku skóry, oraz wysypką. Wizyta odbyła się bardzo szybko. Pani doktor nie dokonała wywiadu, nie chciała nawet spojrzeć na problem skórny, z którym się zgłoszono. Pobyt gabinecie... może 2min. Przepisane mi zostały kosmetyki do kąpieli i balsam do smarowania ciała oraz maść sterydowa. Po stosowaniu wszystkich tych medykamentów pojawił się u mnie bardzo mocny stan zapalny nóg, mocna opuchlizna, owrzodzenie, nogi były bolące i bardzo gorące. Po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu natychmiast zalecono odstawić leki od Pani doktor, zalecono okłady i antybiotyk. Dopiero po tym ustąpił obrzęk.
  Nie polecam ze względu na brak wywiadu, w związku z czym błędna diagnozę i w konsekwencji nieodpowiednie leczenie, które nie pomogło, a być może zaszkodziło.
  Wizyta odpłatna, 140zł, dodatkowo koszt leków, a poprawy nie było, lecz tylko pogorszenie.
  Nie tak powinna wyglądać wizyta oraz nastawienie lekarza do pacjenta i zgłaszanych przez niego dolegliwości.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz