Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medyczny Mederi

Kotarbińskiego 10

82-200, Malbork, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nina Krupa

  Pulmonolog, Anestezjolog, lek.

  • K

   Jest najlepsza, wiem bo wielokrotnie leczyła moich bliskich, wiem bo Ją znam.

  • Świetny lekarz i człowiek. Fachowiec w swej specjalności jeden z najlepszych w naszym województwie. Uczynna i miła, grzeczna. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentowi, zawsze ma dla niego czas.


 • Beata Milan

  Dermatolog, lek.

  • M

   Od kilku lat korzystam z usług Pani Dermatolog i jestem z każdym razem zadowolony zarówno z samej wizyt (kontakt, uprzejmość, empatia), jak i przebiegu leczenia. Pani Dermatolog stawia trafne prognozy, zaś przy przepisywaniu leków liczy się z "kieszenią" pacjenta. Lekarz godny polecenia!

  • K

   Opiszę swój przypadek, bo spotkałam na swojej drodze rożnych dermatologów. mam łuszczycę- chorobę nieuleczalną. Choruje od dziecka. W dzieciństwie i młodości dostawałam maści sterydowe, co skutkowało chwilowa poprawą a potem dało efekt uboczny- bielactwo posterydowe, a łuszczyca była bardziej oporna na leczenie.
   Dr. Milan zaleciła odstawienie maści sterydowych, przepisywała maści robione przez aptekę o coraz większym stężeniu. Cierpliwie, powoli uzyskaliśmy poprawę zmian skórnych, za co bardzo dziękuje. poza ty pani doktor udzieliła mi wielu praktycznych porad jak pielęgnować skórę, co robić by łuszczyca tak często nie wracała.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Wojciech Łuczak

  Onkolog,

  • Z

   Jestem kilka już lat po serii "naświetlań" z dobrym skutkiem. Z dużą sympatią wspominam Pana Doktora - dzięki Niemu i Jego profesjonalnemu podejściu do mojego problemu zdecydowałem zamienić zaplanowane już leczenie operacyjne na radioterapię jako metodę mniej inwazyjną.
   To, że praktycznie nie ma skutków ubocznych zawdzięczam fachowemu zespołowi Pana Doktora planującemu radioterapię (kierownik Pani dr. nauk fizycznych I. Jakacka)

   K.Z

  • D

   Do P. Doktora trafiłam 2 lata temu. Szybka diagnoza, trafny sposób leczenia, stale pod kontrolą. P. Dr. Łuczak zawsze ma czas dla pacjenta, cierpliwie wysłucha, wszystko dokładnie wyjaćni, odpowie na każde pytanie. Jest prawdziwym fachowcem, bardzo dobrym lekarzem a przede wszystkim szanuje każdego pacjenta. Miłe usposobienie dodaje sił i optymizmu. POLECAM. Dziękuję, że miałam szczęście trafić do tak dobrego lekarza. Ela

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Lutomirski

  Laryngolog, Lekarz Medycyny Pracy,

  • D

   mam zapalenie ucha po raz trzeci w ciągu 4 miesięcy, ostatnie dwa razy leczone przez doktora Lutomirskiego, faszerował mnie tylko antybiotykami, co skończyło się problemami żołądkowymi, stwierdził że już zawsze będę miała problemy z tym uchem, po poinformowaniu go że mam ciągły katar i ciągle zapchany nos zajrzał do nosa i stwierdził że jest suchy, ja nie jestem lekarzem wiec się nie znam, teraz mam trzeci raz zapalenie i musze udać się do innego lekarza, z tym że nie wiem do jakiego, nie mam już zaufania do lekarzy, ale zapalenie ucha jest czymś strasznym ból jest niedopisania pomocy

  • S

   Ja oceniam tego Pana bardzo dobrze. dzięki niemu córka nie miała wycinanego migdała. Wyleczył ją innymi sposobami. Bada dokładnie, wszystko tłumaczy. Przyznaję, że wizyta droga. Nie stać mnie na leczenie prywatne w większych ilościach. Koszty mogą spowodować, ze będę szukać innego lekarza na NFZ.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Winiarski

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • S

   Cała moja rodzina jest zapisana do Doktora Winiarskiego jako do naszego lekarza rodzinnego. Zawsze był rzetelny, skuteczny i po prostu za wszelką cenę starał się pomóc (a nie odsyłał do domu z witaminą C). Ostatnio miałam dużo problemów zdrowotnych i mimo że odwiedziłam wielu specjalistów, nikt nie był w stanie mi pomóc. Doktor Winiarski przy rutynowej wizycie spytał, czy może mi jeszcze jakoś pomóc i wspomniałam wtedy o moim problemie. Zlecił mi tylko JEDNO badanie i co? Strzał w dziesiątkę. Nie jestem w stanie opisać, jak bardzo poprawiło się moje samopoczucie (a byłam już naprawdę wykończona). Polecam. A jak się komuś nie podoba, niech się zapisze gdzie indziej. Lepszego nie znajdzie w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

  • A

   Zgadzam się z każdą negatywną opinią na temat tego Pana ...Doktor M. Winiarski był kolejnym lekarzem, do którego zgłosiłam się z przewlekłymi, dość uciążliwymi problemami układu pokarmowego (którymi jestem wyczerpana zarówno na tle fizycznym jak i psychicznym). Przedstawiając najróżniejsze wyniki badań oraz opisując dokuczające mi od ponad pół roku dolegliwości, wyżej wymieniony, spoglądał na mnie lekceważąco. Miałam wrażenie, że w ogóle nie słucha i nie traktuje poważnie mnie i mojego problemu. Cała sytuacja w jakiej się znajduje, kolejny lekarz, który w sposób trywialny podchodzi do stanu mojego zdrowia, spowodowała (przy moim towarzyszącym złym samopoczuciu i ogromnej frustracji), że się rozkleiłam. Po czym szanowny Pan Winiarski stwierdził, iż po prostu mam nerwicę i odesłał mnie do domu z receptą na 4 zupełnie różne dolegliwości.....Najszybciej zmarnowane 80 zł w moim życiu ....Dziękuje. Pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marek Tomasz Pakuła

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Marek PakułaUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz. Polecam. Jest to moja 2 ciąża. U doktora prowadzę ją jako pierwszą. Jestem pod wrażeniem dokładności badania. Pierwsza ciąża była problematyczna. Urodziłam wczesniaka. Doktor traktują tą także jako zagrożoną, zlecił szereg dodatkowych badań, poprosił o wyniki z poprzedniej ciąży, zalecił już za w czasu branie zastrzyków. Mogę śmiało polecić tego lekarza. Na pewno nie zrezygnuje z wizyt u niego. Polecam

  • S

   poprostu dobry lekarz, u niego na wizycie nie czułam się zestresowana , spięta - jest miły, uprzejmy stawia trafne diagnozy i co najważniejsze wszystko dokładnie tłumaczy