Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W naszej Klinice oferujemy Pacjentom pełen zakres leczenia stomatologicznego – począwszy od profilaktyki u najmłodszych, a kończąc na pełnej odbudowie zębów oraz zaprojektowaniu uśmiechu naszego Pacjenta.
Kompleksowe spojrzenie na leczenie – obecność lekarzy wykształconych w każdej dziedzinie stomatologii. Duże doświadczenie i stale podnoszone kwalifikacje naszego personelu, aby zapewnić naszym Pacjentom najlepsze efekty leczenia.
Wykorzystujemy mikroskop oraz oprogramowanie komputerowe do planowania leczenia (projektowanie uśmiechu DSD, nawigacja komputerowa wszczepiania implantów, diagnostyka tomograficzna, analiza ortodontyczna)
Dowiedz się więcej

Adres

Orzechowscy Stomatologia
Stefana Batorego 23, 80-251 Gdańsk
Orzechowscy Stomatologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska aparaty stałe

  Pani doktor zawsze bardzo uprzejma, uśmiechnięta, profesjonalna, cierpliwie tłumaczy każdy etap leczenia. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Z każdą wizytą kontrolną obserwowałam jak moje zęby stają się co raz bardziej proste. Polecam z całego serca każdemu!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska Inny

  Polecam z czystym sumieniem .
  Pani doktor przemiła, profesjonalistka .
  Ceny przystępne zgodne z jakością usługi.

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Bardzo dziękuję za opinię. Elżbieta Orzechowska

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska aparaty stałe

  Bardzo dobra opieka w trakcie całego procesu związanego z aparatem stałym. Było miejsce na pytania, wątpliwości, zmianę zdania. Poleciłam Panią ortodontkę już wielu osobom.

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Piękne podsumowanie ortodoncji.
  Bardzo dziękuję Pani Joanno za zaufanie. Cieszę się, że mogłam pomóc.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska aparaty stałe estetyczne

  Jestem bardzo zadowolony z efektów i zdecydowanie wszystkim polecam. Leczenie trwało około 2 lat i przez cały ten czas czułem, że jestem pod profesjonalną opieką. Nowoczesny sprzęt, indywidualne podejście do pacjenta i przemiła atmosfera.

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska aparaty stałe

  Polecam z czystym sumieniem.Leczenie ortodontyczne u Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt, szczegółowo omówiony plan leczenia wraz z kosztami, skuteczne działanie. W moim przypadku noszenie aparatu trwało 1,5roku co zresztą Pani Doktor przewidziała. Bez zbędnego przedłużania, konkretnie i co najważniejsze skutecznie. Miła obsługa w gabinecie

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Pani Magdo. To była prawdziwa przyjemność. Dziękuję za ciepłe słowa

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska Inny

  Wybrałąm się do Pani Doktor z synkiem na pierwszą kontrolę ortodontyczną i to był najlepszy wybór. Byłam pod wrażeniem ilości poświęconego czasu na wizytę, szczegółowych zdjęć uzębienia mojego dziecka i ogromnej cierpliwości i podejścia do dziecka Pani Doktor.
  Pani Doktor dosknale wyjaśniła problem i dobrała sposób leczenia.
  Nasza przygoda z aparatem poszerzającym szczękę wkrótce dobiegnie końca a efekty są fantastyczne!!!!

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Miło obserwować jak szybko i wiele można zdziałać u dzieci.
  Tu największa zasługa rodziców, że zadbali o to

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Zbigniew Orzechowski odbudowa zębów

  Serdecznie polecam . Znam Pana doktora od ponad 10 lat i mogę oświadczyć że jest jedynym któremu w pełni zaufałam a przez wiele lat leczyłam zęby u innych dentystów z różnymi efektami . Pan dr Zbigniew Orzechowski leczy całą moją rodzinę i znajomych którym go poleciłam , Każdy z nich potwierdza moją opinie. Tu nie ma pośpiechu bo następny pacjent czeka. Jest życzliwość perfekcja, profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuję Panie Doktorze.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Elżbieta Orzechowska leczenie ortodontyczne

  Znakomity lekarz i świetny ortodonta. Jest niezwykle profesjonalna i życzliwa. W ciągu ostatnich 2 lat dokonała cudu prostując moje pokrzywione uzębienie. Nie buło łatwo, ale efekt jest super. Szczerze polecam.

  lek. dent. Elżbieta Orzechowska

  Bardzo dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Zbigniew Orzechowski

  Jestem pacjentką od roku . Dr .Orzechowski jest bardzo dobrym fachowcem ,czuć pasję i zaangażowanie ,dba o wszystkie detale i nie działa pochopnie , czuję spokój i profesjonalizm ,daje możliwość wyboru , nie martwię się i nie boję zabiegów . Mam założone dwa implanty i czekam na dalszy etap założenia koronki , nie było żadnych powikłań i niepotrzebnego bólu . Bardzo dba o jakość niczego nie brakuje ,komfort ,cudowna atmosfera w zespole . Bardzo dziękuję i szczerze polecam .Maria.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania