Informacje o placówce

Gabinety

Orthovision

Niecała 3/2

20-080 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Munir

  Ortodonta, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: OrthovisionUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Pani Teresa bardzo szybko zdiagnozowala moje problemy z zębami i poinformowała o przyczynie oraz jak można to wyleczyć. Nigdy nie czułem się tak dobrze u lekarza. Polecam :D

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie polecam leczenia u tego lekarza. Miałam trzykrotnie zakładany stały aparat ortodontyczny, ponieważ po każdym zdjęciu aparatu zęby dość mocno się krzywiły. Po zakończeniu leczenia u Pani dr, inni ortodonci były zdziwieni, że w ogóle kiedykolwiek nosiłam aparat. Do tego całe leczenie i organizacja pracy gabinetu to jakiś dramat. Umawianie na konkretną godzinę, a mimo to czekanie w 2m poczekalni po kilka godzin. Bardzo zle wspominam to leczenie i pomimo upływu kilku lat nadal mam żal zmarnowanych pieniędzy i czasu.
   Finalnie musiałam założyć aparat jeszcze raz u innego lekarza, gdzie leczenie przyniosło oczekiwany efekt prostych zębów.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Ali Munir

  Okulista, lek.

  • M

   Od początku wizyta przebiega w miłej atmosferze. Zaczyna się od ładnego gabinetu, uprzejmej obsługi w recepcji a kończy się na kompetentnym i miłym lekarzu. Dr Munir to lekarz godny polecenia, konkretny, z profesjonalnym podejściem i dużą empatią do pacjenta. Dobra organizacja wizyty.Każdy element układanki jest dopracowany do perfekcji. Polecam.

  • P

   Wizyta koszmar. Wg zaleceń dwóch poprzednich lekarek umówiłam się na dwie wizyty. Badanie z kroplami i na następny dzień do tego pana na dobór szkieł. Lekarz Munir potrafił tylko się oburzyć, że nie załatwiła tego moja poprzednia okulistka. Cały czas powtarzał, że nie powinien się w ogóle zgodzić mnie przyjąć. Zdenerwowana takim gadaniem, chciałam opuścić gabinet. Wtedy doszło do szarpaniny, gdy chciał mnie siłą z powrotem posadzić na krześle. Potem z kolei nie chciał oddać moich wyników badań. Omal nie skończyło się policją. A mógł po prostu dobrać szkła, co jak sam przyznał, nie było żadnym problemem. Brak mi słów jak bardzo odradzam chodzenie do tego człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania