NZOZ Stomatologia dr Knaś i Wspólnicy Sp. j.

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

NZOZ Stomatologia dr Knaś jest przychodnią założoną przez dwóch lekarzy prowadzących indywidualne praktyki stomatologiczne od 1981 roku dr n. med. Izabelę Knaś oraz dr n. med. Romualda Knaś. Przychodn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Stomatologia dr Knaś i Wspólnicy Sp. j.

Jaroszówka 72, Jaroszówka

15-157, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

NZOZ Stomatologia dr Knaś jest przychodnią założoną przez dwóch lekarzy prowadzących indywidualne praktyki stomatologiczne od 1981 roku dr n. med. Izabelę Knaś oraz dr n. med. Romualda Knaś. Przychodnia znajduje się w miejscu z dogodnym dojazdem autobusowym i samochodem indywidualnym na obrzeżach miasta.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Romuald Knaś

  Stomatolog, dr n. med.

  • I

   Usuwałam u dr Knasia ósemkę, nie polecam. Doktor uszkodził mi nerw, mam zdrętwiały język i dziąsło. Gdy zaniepokojona moim stanem pojechałam do doktora dwa dni później stwierdził, że to moja wina, bo... UWAGA... nie otworzyłam dość szeroko buzi przy znieczulaniu... śmieszne tłumaczenie. Po co więc wkłuwał igłę skoro nie była dość szeroko otwarta? Na pytanie kiedy może minąć to odrętwienie odparł tylko z uśmiechem- nie wiem, mój najdłuższy przypadek to dwa lata- umie pocieszyć. Dobrze, że skończyło się tylko na języku i dziąśle, w internecie czytałam o przypadkach odrętwienia dodatkowo brody i połowy wargi. NIE POLECAM JEŻELI CHCECIE MIEĆ SPRAWNĄ TWARZ.

  • B

   Podobnie jak "Gość" z 2010r miałam po leczeniu u doktora zostawione złamane narzędzie w kanale jednego z zębów,zostawione niewypełnione DWA kanały siódemki albo w innym zębie tak "zaklajstrowane"czymś kanały,że żeby je prawidłowo wypełnić,inny lekarz musiał się solidnie natrudzić!Jedynie do wyrywania polecam;-)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu