Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ SANITAS Lekarze Specjaliści

Dworcowa 110

85-010 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Rzepiński Inny

  Ten doktorek wyprzedza wiedzą , kompetencją i dobrymi oczami wszystkich lekarzy jakich było mi dane spotkać na swojej długiej i wyboistej i niebezpiecznej drodze do diagnozy …nie jestem w stanie opisać wyrazów wdzięczności za zaangażowanie i za zaufanie do mnie jako pacjenta a przede wszystkim za poczucie bezpieczeństwa , które nie przekłada się na żadną skalę..
  Doktor przywrócił mi wiarę , że jeszcze może nie wszystko stracone a do póki jest nadzieja jest walka i szansa by się o tym przekonać .Przywrócił wiarę w ten chory lekarski system i w człowieka po prostu.
  Skromny i mądry. Kropka .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Sokala Inny

  Pan dr. jest bardzo merytoryczny i wiarygodny w swoich diagnozach, gdyż z wielka cierpliwoscią i zaangazowaniem ( te 2 słowa trzeba mocno podkreślić ) wytłumaczył wszystkie możliwosći, podejścia do problemu, niejasności i wątpliwośći, co daje odczucie bycia w dobrych rękach. Nie spotkałem też nigdy kogoś tak empatycznego i bezinteresownego w tej brażny, gdzie czas spotkania naprawdę się nie liczył, tylko człowiek. Wyszliśmy z mamą z wielką satysfakcją i ogromem wiedzy.

  Gorąco polecam wszystkim !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Sokala Inny

  Pan Doktor bardzo empatyczny jako człowiek, jako specjalista w swojej dziedzinie również świetny. Naprawdę takich lekarzy w dzisiejszych czasach szukać ze świecą. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kinga Romanowska

  Pani doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą, potrafi wysłuchać dokładnie pacjenta i dobrze wytłumaczyć

  dr n. med. Kinga Romanowska

  Bardzo mi miło. Pozdrawiam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marianna Maciejewska prowadzenie ciąży

  Niestety,bardzo nieuprzejma Pani doktor,sprawiająca przykrość kobiecie z nadwagą/otyłością a zwłaszcza jeśli pacjentka jest w ciąży. Nie mam zagrożonej ciąży i chciałam chodzić na basen by ulżyć swojemu kręgosłupowi i sprawić sobie przyjemność...Jak spytałam się czy mogę to odpowiedź była 'Nie". Na moje pytanie czemu "Bo nie". O cokolwiek bym się spytała,to bardzo opryskliwie odpowiadała.Na ostatniej wizycie tak mi mierzyła ciśnienie,że miałam 150/90 ,to postanowiła mi po minucie zmierzyć jeszcze raz. Łącznie w ciągu 5 minut 4 razy mi mierzyła a to chyba oczywiste,że będzie taki sam wynik...Kazała mi jechać do szpitala,tam na szczęscie wszystko było ok i miałam się do niej zgłosić po tygodniu co dziś uczyniłam.Jak lekarka zobaczyła kartę informacyjną to prychnęła do położnej "Wiedziałam,że jej nie przyjmą"...To po co mnie wysyłała?Naraziła mnie na kolejny stres.Ale dziś pani doktor przeszła samą siebie i mnie po porstu ochrzaniła,że za dużo piję wody i czy mi nikt nie powiedział,że w ciązy zapotrzebowanie na wodę maleje...A skąd ja mam wiedzieć takie rzeczy?Od czego jest lekarz?Żebym szukała informacji w internecie i gazetach dla ciężarnych? Dzisiejsza wizyta przelała czarę goryczy i więcej do niej nie przyjdę.Zdecydowanie nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marianna Maciejewska

  Pani doktor prowadziła moją ciążę przez kilka miesięcy i za każdym razem była dość poważna i surowa. Najpierw odbierałam to jako profesjonalizm. Pewnego razu zapytałam, czy na kolejną wizytę mogę przyjść z mężem. Niechętnie wyraziła zgodę. Podczas USG pani doktor stwierdziła, że najpewniej urodzi się chłopak, ale na 100% dowiemy się tego podczas badania połówkowego. Mój mąż ośmielił się zapytać, czym są badania połówkowe, co pani doktor skwitowała: „bo panu połówka pewnie kojarzy się tylko z butelką wódki”. Podczas tej samej wizyty poprosiłam panią doktor o wypisanie mi pozwolenia na ćwiczenia podczas ciąży. Bez zastanowienia zgodziła się, ale kiedy w trakcie rozmowy wyszło, że ćwiczenia zawierają też elementy jogi, stanowczo odmówiła, twierdząc, że jogą zajmują się „szamani z Tajwanu” i że na pewno są sektą. Na kolejnej wizycie byłam już sama. Podczas badania USG pani doktor nie przesunęła ekranu w moją stronę tak bym mogła widzieć dziecko, mówiąc, że zrobi mi tylko zdjęcie, bo i tak niewiele widać. A kiedy poprosiłam ją o wypisanie mi pozwolenia na lot samolotem powiedziała, że tego nie zrobi, bo tego nie robi i już. Tym samym była to moja ostatnia wizyta u tej pani, która jest nieskora do współpracy, nie ma za grosz empatii i szacunku do pacjentek. Dodatkowo kartę ciąży prowadzi niedbale, nieumiejętnie wylicza tygodnie ciąży, a czekanie w kolejce do niej to każdorazowo minimum godzina.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania