Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR-MEDIC jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 1 stycznia 1999 roku. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ JAR-MEDIC

Hallera 9

63-200 , Jarocin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR-MEDIC jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 1 stycznia 1999 roku.

Typ placówki

  • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
    P
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: lek. Mirosław Praczyk Inny

    Podczas wizyty z dziećmi 6 października br. dr Praczyk badając syna, zadał mi pytanie czy jestem szczepiona, nie chciałam wdawać się w dyskusję nie związaną z anginą mojego dziecka. W końcu lekarz przerwał badanie i wyraźnie wymuszał odpowiedź w temacie moich szczepień. Kiedy udzieliłam mu odpowiedzi, że mam poważne przeciwskazania i choroby dziedziczne, przez co obawiam się poważnych powikłań, wpadł w furię, zaczął używać epitetów w obecności moich dzieci,ze cyt. "chce mi się rzygać jak słyszę takich kretynów". Czułam się upokorzona i chciałam jak najprędzej opuścić gabinet, ale pan Praczyk sam pożegnał mnie przed zakończeniem wizyty z chorym dzieckiem słowami "precz z mojego gabinetu". Ten pan tak się skupił na obrzucaniu mnie epitetami, że w konsekwencji otrzymałam kod do recepty, który nie działał w żadnej aptece i w efekcie musiałam ponowić wizytę u innego lekarza, w tym czasie syn z zapaleniem oskrzeli był 2 dni bez leków. Po upokorzezniu, jakie zniosłam dla dobra dzieci przez długi czas nie mogłam dojść do siebie. Żeby uniknąć przykrych sytuacji w przyszłości przepisałam dzieci do innego lekarza.


    L
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: lek. Krzysztof Małecki Inny

    Prowadził moją ciążę i na końcu odebrał mój poród w jarocińskim Szpitalu! Wspaniały człowiek! Na każdej wizycie bardzo dobry kontakt, miły, empatyczny. Dziękuję za wszystko!


    Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania