Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR-MEDIC jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 1 stycznia 1999 roku. W owym czasie byliśmy pierwszą tego typu placówką na terenie Jarocina. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ JAR-MEDIC

Hallera 9

63-200, Jarocin, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR-MEDIC jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 1 stycznia 1999 roku. W owym czasie byliśmy pierwszą tego typu placówką na terenie Jarocina.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Reszelski

  Ortopeda, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska Dom LekarzaUsługa: Zwykła wizyta

   Lekarz z powołania, potrafiący zrozumieć problemy pacjenta,trafnie postawiona diagnoza,odpowiednie leczenie serdecznie polecam.

  • P
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych TermedicaUsługa: ból kręgosłupa

   Bardzo fachowa . pomoc. Dokładność i
   rzetelnosc. Udzielone wskazówki jak zmniejszać i zapobiegać bolowi. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Wojciech Krężel

  Pulmonolog,

  • Miły i kulturalny. Nie faszeruje pacjenta nie potrzebnie lekami, potrafi konkretnie wytłumaczyć czemu przepisuje dany lek. Zna nowoczesne leki w leczeniu astmy. Bada i wykonuje spirometrię na każdej wizycie. Poproszony umawia wizytę nawet w niedzielę nie dając odczuć, że pacjent mu przeszkadza w dni wolne. Polecam.


 • Mirosław Praczyk

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • G
   Lokalizacja: Przychodnia JARMEDIC BISUsługa: Chore dziecko

   Byłam z dzieckiem u doktora i nie polecam. Jestem rozgoryczona i zła. Na początku zdziwienie, że przyszłam tylko z gorączka na wizytę. Pewnie najlepiej przyjść później jak już dziecko będzie strasznie osłabione i wcisnąć antybiotyk i dowidzenia. Później badanie no i tak był antybiotyk przepisany. Podejście do dzieci? Żadne! Tego nie da się nawet nazwać podejściem. Ja rozumiem, że ciężko jest zbadać małe dziecko jak płacze ale Używac takiej siły to już przesada! Później dziwić się, że dziecko boi się lekarzy, byłam u wielu i nikt w taki sposób nie zbadał mi dziecka. Moja noga u Dr Praczyka już nigdy nie postanie!

  • P

   Moze tak ja inni piszą ma specyficzne usposobienie ale jak dla mnie jako matki 2 dzieci najlepszy specjalista w mieście .Konkretny , wie o czym mówi i profesjonalnie podchodzi do sprawy. Wiem ze jak pójdę z problemem to otrzymam konkretna odpowiedz i wyjdę spokojna ze wszystko zostało przebadane.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Małecki

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Kontrola

   Bardzo dobry lekarz mily i uprzejmy ,wyczerpujaco odpowiada na zadawane pytania.W ciąży podczas kazdej wizyty kompleksowe badania. Jestem pacjentka od 12 lat i dziękuję za te lata opieki.

  • P

   Czytam opinie powyżej i chce mi się śmiać. "Najlepszy ginekolog w Jarocinie" - może i w Jarocinie jest najlepszy, ale weź kobieto jedź do dużego miasta do porządnego lekarza. Pan doktor Małecki niestety potraktował mnie nie indywidualnie, a jak kolejną kartę na jego biurku. Był bardzo oschły, niedelikatny. Zwracam na to tym bardziej uwagę, że jestem młodą osobą i to była jedna z moich pierwszych wizyt u ginekologa. Na moje pytanie czy może mi zbadać piersi odpowiedział, że mogę to robić sama w domu regularnie. SZCZYT! Nie wykrył również mojej przypadłości, co zrobił tydzień później p. profesor z Poznania. Ciążę mojej mamy bardzo źle poprowadził. Przy porodzie okazało się, że mama powinna urodzić tydzień temu, a wody płodowe są zakażone. Niestety pan doktor ma duże mniemanie o sobie, bo podobno "jest najlepszym ginekologiem w Jarocinie". Cóż, wydaje mi się, że powinien spuścić z tonu i naprawdę zająć się swoją specjalnością z pełnym zaangażowaniem, a nie na pół gwizdka jak do tej pory.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania