Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Na grudziądzkim rynku medycznym jesteśmy blisko 20 lat. Świadczymy największą ilość usług medycznych w ramach umowy z NFZ zaraz po szpitalu miejskim.

Oferujemy Naszym Pacjentom bezpłatne usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) tzn. lekarzy rodzinnych, pediatrów oraz pielęgniarki środowiskowe. Prowadzimy również poradnie specjalistyczne. Nasze placówki to Centrum Medyczne IKAR na Lotnisku, EUROMEDICA w Tarpnie oraz TIVOLI-MED przy ul. Legionów 21/23, a także budynek poradni specjalistycznych przy ul. Roty Grudziądzkiej 6.

EUROMEDICA służy Naszym Pacjentom nowoczesną rehabilitacją, cyfrowym rentgenem, gabinetami USG oraz innowacyjną metodą ozonoterapii. Do najpopularniejszych naszych poradni należą: endokrynologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, ginekologiczna, psychiatryczna, gastrologiczna, ortopedyczna, reumatologiczna i dermatologiczna. W ramach naszych usług proponujemy również program EUROMEDICA JUNIOR przeznaczony dla Naszych Najmłodszych Pacjentów, dzięki Juniorowi dzieci mają dostęp do pediatry, kardiologa, endokrynologa, diabetologa, ortopedy, psychiatry oraz logopedy.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (3)

NZOZ Euromedica Sp.zo.o.
Dąbrówki 1, 86-300 Grudziądz
NZOZ Euromedica Sp.zo.o. logo
NZOZ Euromedica Sp.zo.o.
Roty Grudziądzkiej 6, 86-300 Grudziądz
NZOZ Euromedica Sp.zo.o. logo
NZOZ Euromedica Sp.zo.o.
Legionów 21/23, 86-300 Grudziądz
NZOZ Euromedica Sp.zo.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Janczewski Inny

  Najpozytywniejszy człowiek jakiego w życiu poznałem, dla mnie jest kimś więcej niż lekarz psychiatra, Pozytywna aura, i poczucie spokoju wewnętrznego którym zaraża mnie. To dzięki Panu Januszowi zawdzięczam , stopniowy powrót do życia w społeczeństwie, To Pan, tchnął Mnie do ponownej próby , stawiania czoła problemom, a optymistyczne nastawienie jest kluczowe, Trzeba wierzyć w proces leczenia, Wszystko potrzebuje swojego czasu. do końca życia będę panu wdzięczny, pan wie co mam na myśli. Życzyłbym sobie więcej takich fajnych pozytywnych ludzi wokół siebie.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Janczewski konsultacja psychiatryczna

  Na pierwszej wizycie miło wita pacjenta i daje skuteczne leki. Na kolejnych rozpoznaje bez komunikacji. Jak komunikacja następuje to każe siedzieć cicho. Nieco narwany i nerwowy, a lekarz Psychiatra nie powinien być krzykliwym człowiekiem.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Długosz Inny

  Pani doktor miła, kontaktowa i skrupulatna i punktualna. Wizyta odbyła się o określonej porze. Zostałam wysłuchana, zbadana i nie czułam się, że jestem przyjęta z przymusu . Wszystko wytłumaczone spokojnie i bez pośpiechu. Polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Długosz Konsultacja neurologiczna

  Nie polecam, lepiej wybrać innego empatycznego lekarza. Pani nie jest przyjemna w rozmowie ani pomocna w leczeniu. Jedyny plus, że chociaż dalsze badania diagnostyczny przepisuje i nic więcej. Jak coś wyjdzie w badaniach to i tak stwierdzi, że z tym nie ma co robić i trzeba żyć w bólu...

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Janczewski konsultacja psychiatryczna

  Pan doktor naprawdę pomocny.Wysłucha i odpowiednio dobierze leki, dzięki którym można na nowo zacząć żyć. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Janusz Janczewski konsultacja psychiatryczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty byla bardzo rzeczowa i pan doktor z troską podszedl do mojego problemu

  A
  Profil zweryfikowany
  Jan Kończal wymioty

  Wspaniały lekarz zawsze pomoże doradzi jest lekarzem z powołania antybiotyk zapisze kiedy jest taka potrzeba. Bardzo miły i sympatyczny człowiek.

  E
  Profil zweryfikowany
  Jan Kończal

  Najlepszy pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Lekarz ma ogromną wiedzę. Potrafi w jasny, zrozumiały sposób wszystko wyjaśnić. Nie raz mnie uspokoił, doradzil i zlecił konkretne badania. Jako jedyny Pan doktor wysłuchał u córki wadę serduszka. Jestem pełna podziwu i wdzięczności. Estera

  N
  Profil zweryfikowany
  Jan Kończal

  Ja dałabym milion gwiazdek i zabrałabym Pana ze sobą do Poznania!!! Nigdy się nie zawiedliśmy i zawsze możemy liczyć na pomoc.Konkretny, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśni. Leo i Pascal

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania