Przychodnia rodzinna w Ząbkowicach Śląskich prowadząca swoją działalność od 2001 r. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) prowadzimy nie tylko poradnię lekarza rodzinnego dla dzieci i dorosłych... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Dobromed

Wrocławska 32

57-200 , Ząbkowice Śląskie , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia rodzinna w Ząbkowicach Śląskich prowadząca swoją działalność od 2001 r. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) prowadzimy nie tylko poradnię lekarza rodzinnego dla dzieci i dorosłych, ale również świadczymy usługi z zakresu pielęgniarstwa i położnictwa środowiskowego. Ponadto posiadamy kontrakt z NFZ na poradnie specjalistyczne z zakresu diabetologii i kardiologii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek konsultacja internistyczna

  Najlepszy lekarz, z jakim miałem do czynienia. W moim przypadku jest lekarzem rodzinnym w znaczeniu dosłownym, bo leczy się u niego cała moja rodzina. Mamy same pozytywne doświadczenia. Nie ma wątpliwości, że dr Fułek jest bardzo doświadczonym lekarzem i chętnie z tego doświadczenia korzystamy. W przypadku mojej starszej już mamy nie tylko cukrzyca jest ustabilizowana dzięki dobrze dobranym lekom, ale też jak już zdarzyła się konieczność innej konsultacji to zawsze wracamy do doktora, żeby „spiął całe leczenie w całość”. Niejednokrotnie zdarzało się przyjść do przychodni po czasie pracy, nawet ok 19:00 byliśmy przyjmowani. Zawsze miło, z uśmiechem – nawet po całym przepracowanym dniu. Krótko mówiąc z jednej strony polecam, a z drugiej nie zachęcam, żeby nie było dłuższych kolejek do doktora!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Fułek konsultacja lekarza w trakcie specjalizacji

  Lekarz z powołaniem! Pani Doktor dokładnie wsłuchuje się w problemy pacjenta i nie bagatelizuje przedstawianych objawów. Bardzo trafnie stawia diagnozy i dobiera odpowiednie leczenie. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Niej w gabinecie:)

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek konsultacja diabetologiczna

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa lekarza jak i całego personelu. Lekarz bardzo dużo czasu i uwagi poświęca pacjentowi. Przed wizytą u lekarza zrobiono mi wiele badań .Byłam pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek konsultacja internistyczna

  Do dr Fułka trafiłem z polecenia. Jestem bardzo zadowolony, doktor pełen empatii,życzliwości i w sposób profesjonalny zajął się moją chorobą.Dołączam do grona zadowolonych pacjentów .

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek konsultacja internistyczna

  Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze, dla których nie liczy się wyciągnięcie kasy z kieszeni pacjenta, a najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Wiele lat byłam leczona, przez mnóstwo dobrych lekarzy, jednak pan doktor był jednym z przełomów w moim leczeniu. Specjalista chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, diabetologii, geriatrii… Te umiejętności na pewno pozwalają Panu doktorowi spojrzeć na pacjenta całościowo a nie tylko jak na przedmiot wąskiej specjalizacji. Przez lata przyplątała mi się dość długa lista chorób, które dzisiaj już dzięki dr Fułkowi są pod kontrolą. Natomiast przede wszystkim jest przy tym miły i mimo ogromu pacjentów pod gabinetem zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta. Cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania, którzy chętnie pomagają pacjentom a nie patrzą na nas jak na maszynkę do robienia pieniędzy. Zdecydowanie polecam!!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Łata konsultacja internistyczna

  Dr Łata jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat, nigdy nie było żadnych problemów i zawsze interesuje się pacjentem, zleci odpowiednie badania itd. Dużym plusem jest dostępność aparatu USG i doktor w razie potrzeby zawsze sprawdzi czy wszystko w porządku. Polecam. Jedyny minus to zwykle długie kolejki pod gabinetem.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Fułek

  Wspaniała pani doktor. Nie tylko my jako rodzice ją uwielbiamy ale nasza córeczka również. Cierpliwa, ciepła, miła… zawsze pomoże, doradzi. Jest świetnym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Konkretna lekarka, która też nie pakuje w dziecko leków bez potrzeby. Polecam panią dr. Fułek!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek

  Pan doktor niezwykle miły i profesjonalny. Cieszę się, że trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Dr. Fułek jest cierpliwy, potrafi uważnie wysłuchać i wytłumaczyć co trzeba. Na pewno zostanę u dr. Fułka na stałe . Polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Fułek przeziębienie

  Od dziecka leczyłam się u pani doktor. Nigdy nie było żadnych problemów, powikłań, wszystko w porę wyleczone itp. Szczerze polecam panią doktor.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Fułek przeziebienie

  Polecam, leczę się u pana doktora już kupe lat, żadnych problemów. Dostępny dla pacjenta, potrafi wysłuchać itd.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania