Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Dobromed

Wrocławska 32

57-200, Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Nowak

  Diabetolog, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Doktor Nowak jest najwyższej klasy specjalistą, niezwykle inteligentny człowiek, bezgranicznie cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do pacjentów. Nigdy nie odmawia pomocy. Wspaniały lekarz z powołania. Polecam Pana Doktora wszystkim !!! Pozdrawiam !!!

  • T

   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!Dla pacjentów ma zawsze czas.Jest grzeczny i cierpliwy kiedy słucha chorego.Nie zostawi pacjenta z problemem,za wszelką cenę chce pomóc.Jego diagnozy są przeważnie trafne.Ciągle się kształci.Dla mnie i moich rodziców jest autorytetem lekarskich.Spokojnie można Go porównać do wspaniałego dr Wysockiego,którego starsza część świdniczan znała i pamięta.Gorąco polecam tego lekarza!


 • Michał Wróbel

  Urolog, dr n. med.

  • S

   Profesjonalista w swoim zawodzie. Pacjenta traktuje po ludzku, nie szczędząc ciepłych słów i fachowej rady. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. W moim przypadku, czasie zabiegu biopsji, potrafił krótko ale tak precyzyjnie tłumaczyć co za chwilę nastąpi, że sam zabieg okazał się wcale nie tak straszny. Idąc do domu po zabiegu, wiedziałem dokładnie co i kiedy mam dalej robić i nie czułem się pozostawiony samemu sobie. Polecam PANA DOKTORA każdemu każdemu. kto ma jakiekolwiek problemy natury urologicznej.
   A pan, podający się za "Zbigniewa Budziewskiego," który oczernia doktora Wróbla, celowo narobił tyle błędów ortograficznych, żeby czasem nikt nie pomyślał, że to pisze jakiś konkurencyjny lekarz, ale nie zapomniał podeprzeć się fachowymi określeniami.

  • G

   Bardzo życzliwy i oddany pacjentom lekarz. W trakcie operacji potrafi przez cały czas "umilać" ja rozmową przez co panuje wspaniała atmosfera. Człowiek godny polecenia i warty poświęcenia uwagi. Myslę ze słowa "lekarz z powołania" nie bedą nadużyciem bo to prawdziwy fachowiec i wbrew pozorom jakie stwarza naprawdę zna się na rzeczy, jeżeli chodzi o kwestie urologiczne i problemy z tym związane to po jego stronie przemawiają pełen profesjonalizm i dyskrecja. Jak najbardziej człowiek godny zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Seifert

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: rozrost gruczolu krokowego

   Dr.Zajfert jest bardzo dokladny i szczery bardzo rzeczowy.Polecam wszystkim pacjentom! Zna się w swoim zawodzie.

  • G

   Kompetentny, niezwykle miły i serdeczny lekarz. Dokładny, szczerze zainteresowany pacjentem.


 • Iwona Knapik

  Pediatra, Pulmonolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich

   Dziecko z zapaleniem płuc zostało uznane jako zdrowe. Na skierowanie nawet nie spojrzała. Odesłała nas do domu jako "osłuchowe czysty, nie ma po co leżeć na oddziale".
   Na szczęście nie posluchałam.
   Zajęli się nami w innym szpitalu, gdzie spędziliśmy 5 długich dni. Na RTG wyszły stany zapalne w płucach.


 • Wioletta Borszowska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku

   Pani doktor bardzo nie miła w podejściu do pacjenta. Lekceważący stosunek do chorych. Przy problemach zdrowotnych związanych z wątrobą, sugeruje alkoholizm. Używa niewybrednych żartów. Podczas obchodu nie udziela odp. za zadawane pytania. Zerowy skutek leczenia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salus Centrum MedyczneUsługa: kontrola

   Bardzo miła i pomocna Pani doktor zawsze potrafi pomóc i dobrać odpowiedni tok leczenia. Polecam serdecznie


 • Barbara Fułek

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Dobromed

   Wspaniała pani doktor. Nie tylko my jako rodzice ją uwielbiamy ale nasza córeczka również. Cierpliwa, ciepła, miła… zawsze pomoże, doradzi. Jest świetnym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Konkretna lekarka, która też nie pakuje w dziecko leków bez potrzeby. Polecam panią dr. Fułek!!

  • P
   Lokalizacja: NZOZ DobromedUsługa: przeziębienie

   Od dziecka leczyłam się u pani doktor. Nigdy nie było żadnych problemów, powikłań, wszystko w porę wyleczone itp. Szczerze polecam panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Łata

  Lekarz Rodzinny, Diagnostyk, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: NZOZ DobromedUsługa: konsultacja internistyczna

   Dr Łata jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat, nigdy nie było żadnych problemów i zawsze interesuje się pacjentem, zleci odpowiednie badania itd. Dużym plusem jest dostępność aparatu USG i doktor w razie potrzeby zawsze sprawdzi czy wszystko w porządku. Polecam. Jedyny minus to zwykle długie kolejki pod gabinetem.


 • Jerzy Fułek

  Geriatra, Diabetolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: NZOZ DobromedUsługa: konsultacja internistyczna

   Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze, dla których nie liczy się wyciągnięcie kasy z kieszeni pacjenta, a najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Wiele lat byłam leczona, przez mnóstwo dobrych lekarzy, jednak pan doktor był jednym z przełomów w moim leczeniu. Specjalista chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, diabetologii, geriatrii… Te umiejętności na pewno pozwalają Panu doktorowi spojrzeć na pacjenta całościowo a nie tylko jak na przedmiot wąskiej specjalizacji. Przez lata przyplątała mi się dość długa lista chorób, które dzisiaj już dzięki dr Fułkowi są pod kontrolą. Natomiast przede wszystkim jest przy tym miły i mimo ogromu pacjentów pod gabinetem zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta. Cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania, którzy chętnie pomagają pacjentom a nie patrzą na nas jak na maszynkę do robienia pieniędzy. Zdecydowanie polecam!!

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Dobromed

   Pan doktor niezwykle miły i profesjonalny. Cieszę się, że trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Dr. Fułek jest cierpliwy, potrafi uważnie wysłuchać i wytłumaczyć co trzeba. Na pewno zostanę u dr. Fułka na stałe . Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania