Zobacz lekarzy

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Nasza oferta

Specjaliści w naszym Zespole specjalizują się w bardzo różnych, wąskich obszarach, dlatego prowadzimy Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnię Zaburzeń Snu, Poradnię Depresji, Poradnię Pracy i Wypalenia Zawodowego, Poradnię Uzależnień, Poradnię Psychoonkologii, Poradnię Dysmorfofobii.

W ramach Dialogu działa Centrum Psychoterapii. Z pomocy naszych psychoterapeutów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie, dlatego pacjenci zgłaszający się do Dialogu mają możliwość skorzystania z bezpłatnego indywidualnego doboru psychoterapeuty. Doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach, z którymi zgłasza się pacjent i rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w danym przypadku.

Specjaliści z nami współpracujący przechodzą szczegółowy proces 3 - etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego). Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich lekarzy psychiatrów i psychologów, dlatego organizujemy regularne superwizje, spotkania w formie grupy Balinta oraz wyjazdy na konferencje naukowe.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

Przez 14 lat działalności wypracowaliśmy autorskie procedury, które pozwalają nam zapewnić Pacjentom najwyższą jakość obsługi - od momentu pierwszego kontaktu.

Nasz sprzęt

 • Fototerapia - lampy

Zabiegi

 • Fototerapia

Badania

 • Diagnoza psychologiczna
 • Diagnoza zaburzeń psychicznych
 • Diagnoza psychologiczna dziecięca

Choroby

 • Poradnia Depresji
 • Poradnia Zaburzeń Snu
 • Poradnia Zaburzeń Odżywiania (Anoreksji i Bulimii)
 • Poradnia Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
 • Poradnia Nerwic i lęku
 • Poradnia Leczenia Natręctw
 • Poradnia Leczenia Psychoz
 • Poradnia Psychogeriatrii i Zaburzeń Pamięci
 • Centrum Psychoterapii
 • Psychiatryczne Centrum Orzecznictwa i Zaświadczeń
 • Poradnia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA / DDD)
 • Poradnia Uzależnień
 • Poradnia Psychoonkologii
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Ciąży i Połogu (Tokofobii i Depresji Okołoporodowej)
 • Poradnia Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder)
 • Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia
 • Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego
 • Poradnia dla Rodzin Osób Chorych
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • Poradnia Leczenia Traumy i PTSD
więcej

Zdjęcia

Filmy

NZOZ Centrum Terapii Dialog ma już 10 lat (2017 r.)

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Iwona Gawron-Haduch Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor, mój 9 letni syn jest jej pacjentem, ponieważ ma zespół Aspergera. Już po drugiej wizycie widoczna była poprawa u dziecka, dzięki zaleceniem Pani Doktor. Profesjonalnie dobrany lek oraz terapia bardzo nam pomogła. Po krótkim czasie odstawiliśmy lek i na dany czas korzystamy tylko z terapii on line. Jestem bardzo zadowolona. Polecam z czystym sumieniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Magdalena Grusiecka Inny

  Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, ma dla mnie ogromne znaczenie.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Laszuk-Laskowska Inny

  Już od dawna potrzebowałam terapii żeby uporać się z własnymi demonami i pogodzić z przeszłością. Trudny poród spowodował że coś we mnie pękło i dzięki czujności mojej położnej trafiłam pod opiekę Pani Ani. Na początku nie byłam przekonana że terapia coś przyniesie bo już wcześniej korzystałam z usług psychologa. Mimo wszystko podjęłam próbę. Zrobiłam to dla mojej córki. Pani Ania pomogła mi dotrzeć do sedna problemu i uzbroiła w narzędzia dzięki którym powoli odzyskuję władzę nad swoim życiem. Jestem już po zakończonej terapii i to nie jest tak, że wszystko już kolorowe ale teraz wiem jak sobie radzić. Polecam Panią doktor w 100%


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Magdalena Grusiecka Inny

  Pani Doktor zrobiła mi botoks żwaczy, dzięki niej pozbyłam się bruksizmu i moje życie zyskało nową jakość. W końcu nie boli mnie szczęka ani głowa, nie ścieram zębów. Stomatolog pochwalił skuteczność zabiegu. Dodatkowo od Pani Doktor dostałam bardzo wartościowe rady odnośnie pielęgnacji mojego typu cery. Bardzo polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dominika Pawłowska-Mróz Inny

  Pani doktor bardzo konkretna i zaangażowana. Niestety problemem była punktualność i przekładanie wizyt na inny dzień lub godzinę, co było zakomunikowane niestety dopiero w dzień wizyty, co przeważyło nad zmianą lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Buras konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Trafiłam na Panią doktor w momencie, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia, oraz byłam już w trakcie leczenia u innego lekarza. Musiałam wyjaśnić od początku historię mojej choroby co było dla mnie jak się okazało dalej bardzo niekomfortowe. Pani doktor jest niezwykle empatyczną osobą, która dodatkowo wyjaśniła mi wiele kwestii związanych z lekami jakie powinnam brać oraz rozwiała wszelkie wątpliwości jakie miałam dot. mojego leczenia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Buras konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Pani doktor Aleksandra jest profesjonalna, skupiona, uważna, zaangażowana, stawia trafne pytania, przeprowadza wnikliwy wywiad lekarski, ma wieloletnie doświadczenie. Zaimponowała mi precyzyjnie i trafnie dobrana farmakologia, dawki, godziny, kombinacje leków. Pani doktor jest niezmiernie miła, poświęca dużo swojego czasu, jest bardzo empatyczna, dba o optymalnie dopasowane leki, tak aby zminimalizować skutki uboczne indywidualnie dla pacjenta. Polecam gorąco.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Buras

  Śmiało mogę napisać, że dzięki Pani doktor wygrałem nowe życie.
  Cieszę się że trafiłem na tak dobrego specjalistę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Błachut - Cholewa

  Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, szczegółowo, z zaangażowaniem i empatią omówiła problem, starając się zmotywować do rozwiązania go nie tylko poprzez leczenie farmakologiczne.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Iwona Gawron-Haduch Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor i dziękuję Pani Doktor za to, że leczy moje dziecko. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do leczenia, jest ciepłą i empatyczną osobą i bardzo pomaga, wręcz czyni cuda. Bardzo dziękuję Pani Doktor za okazywane wsparcie i pomoc mnie jak i mojemu dziecku. Jeszcze raz z całego serca polecam Panią Doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz