O nas

NZOZ Centrum Terapii Dialog – Twoje wsparcie w zdrowiu psychicznym

Centrum Terapii Dialog to wysokospecjalistyczny ośrodek psychiatryczno-psychologiczny, w których od lat pomagamy pacjentom odzyskać równowagę i komfort życia. Łączymy wiedzę najlepszych lekarzy psychiatrów z empatią doświadczonych psychoterapeutów.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • 98% zadowolonych pacjentów – tak oceniają nas osoby, które skorzystały z naszej pomocy.

  • Ponad 2000 pozytywnych opinii na portalu ZnanyLekarz.

  • Wielokrotnie nagradzana jakość – trzykrotny zdobywca certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” oraz prestiżowej Złotej Synapsy za innowacyjność.

  • Dostępność 24/7 – szybkie zapisy online przez całą dobę.

__________________________________________________

Nasza oferta i specjalizacje

W ramach Centrum Terapii Dialog prowadzimy unikalne Wysokospecjalistyczne Poradnie, gdzie eksperci skupiają się na konkretnych trudnościach:

  • Zdrowie psychiczne: Poradnie Depresji, ADHD u dorosłych, Zaburzeń Snu, CHAD, Psychoz oraz Nerwic i Lęku.

  • Wsparcie specjalistyczne: Poradnia Seksuologiczna, Zaburzeń Odżywiania oraz Dysmorfofobii.

  • Dialogi Terapeutyczne (ul. Nowogrodzka 68 i ul. Puławska 12a): Centrum dedykowane wyłącznie konsultacjom psychologicznym, psychoterapii (indywidualnej, grupowej, par i rodzin) i interwencjom kryzysowym.

  • Psychologia Pracy: Profesjonalna pomoc w zakresie wypalenia zawodowego.

__________________________________________________

Znajdź nas blisko siebie

Dbamy o Twój komfort, dlatego jesteśmy dostępni w kluczowych lokalizacjach Warszawy: Centrum (Nowogrodzka 68 i Wspólna 70) | Mokotów (Puławska 12a, Bukowińska 26B) | Wola | Żoliborz | Wilanów | Gocław | Śródmieście | Ursynów | Powiśle

Nasza misja: Niezależnie od tego, jak trudna wydaje się Twoja sytuacja, nasi zweryfikowani specjaliści są gotowi, by przeprowadzić Cię przez proces zmiany i leczenia.

__________________________________________________

Jak się zapisać?

Wybierz dogodny termin i zarezerwuj wizytę już teraz przez profil ZnanyLekarz lub naszą stronę: www.dialogonline.pl | www.psychiatrzy.warszawa.pl

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychologia

Psychologia

psychiatria

Psychiatria

psychiatria dziecięca

Psychiatria dziecięca

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

neurologia

Neurologia

pediatria

Pediatria

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (326)

326 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Krótko ale konkretnie, na wizytę przyszłedłem przygotowany z historią leczenia, co usprawniło podjęcie leczenia. Lekarz wysłuchał, wytłumaczył i zadziałał.

     • dr Marek Grochowski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)  • 

    T

    Very empathetic and warm towards me and understanding. Willing to listen and understand when I didn't understand myself. The visit was a very good experience.

     • lek. Magdalena Maliszewska psychiatric consultation in English online  • 

    Ł

    Jestem bardzo zadowolony z konsultacji! Pani doktor bardzo profesjonalnie przeprowadziła wstępny wywiad, zapoznała się wcześniej z moją dokumentacją, profesjonalnie i dokładnie wyjaśniła wszystko co muszę wiedzieć odnośnie leczenia oraz odpowiedziała na moje pytania. Wszystko w bardzo miłej atmosferze.

     • lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)  • 

    A

    Pani doktor jest empatyczna, wyrozumiała, podeszła do mnie z uważnością, czego bardzo potrzebowałam. Poczułam się zaopiekowania. Nie oceniała mnie, a słuchała i mówiła do mnie. Polecam współpracę z całego serca.

     • dr Katarzyna Popielarska Inny  • 

    S

    Pani doktor nie pojawiła się na umówionej konsultacji, nie raczyła mnie nawet poinformować, że wizyta się nie odbędzie. 1,5 h siedziałam przed telefonem, czekając na połączenie z panią doktor. Straciłam czas i możliwosc porozmawiania w tym dniu z kimś innym, bardziej odpowiedzialnym.

     • lek. Aleksandra Jaworska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)  • 

    D

    Z pełnym przekonaniem polecam Panią Doktor każdej osobie poszukującej kompetentnego, odpowiedzialnego i empatycznego psychiatry. To bardzo profesjonalna Doktor, której można zaufać i przy której odzyskuje się nadzieję na poprawę jakości życia i zdrowia.

    Pani Doktora profesjonalnie i życzliwe prowadzi moje leczenia. Lekarz wnikliwie analizuje mój stan, dokładnie tłumaczy wdrożoną metodę leczenia, możliwe działania niepożądane leków, dzięki czemu mam poczucie bezpieczeństwa i realnego wpływu na proces leczenia. Wizyty prowadzi w spokojnej, empatycznej atmosferze, bez pośpiechu. W trakcie całego procesu leczenia czuję, że mam obok siebie zaangażowaną Doktor, która szczerze troszczy się o moje dobro jako pacjenta.

     • dr Dominika Pawłowska-Mróz Inny  • 

    A

    Pani Doktor bardzo spokojna, z dużą umiejętnością słuchania … a jednocześnie umiejętnie wplatająca istotne na pierwszej wizycie pytania. Nie czułam się jednak przepytywana czy oceniana. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i zakończyła się jasnymi wytycznymi na koniec. Polecam.

     • lek. Magdalena Maliszewska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)  • 

    A

    Niestety, nie jestem zadowolona z wizyt u tej pani. Wbrew temu, co pisały poprzednie osoby muszę napisać swoją opinię - uważam że pani doktor NIE słucha. Mimo że wyraźnie powiedziałam o atakach paniki które nie przeszły a dawka leku ( teraz wiem że najmniejsza 5z możliwych i powinna być zwiększana) pani ta zbagatelizowała i śmiała się z objawu dla mnie niezwykle wstydliwego. Zmieniłam psychiatrę i już teraz widzę poprawę dzięki nie tylko zwiększonej dawce-leku przeciwlękowe go ale u realcji z nowym psychiatrą. Tu nie chodzi nawet o jakieś super łagodne podejście - rozumiem że różni są psychiatrzy ale o profesjonalizm i zwykłą empatię. Kompletnie nie rozumiem dlaczego ta pani kiedy mówiłam jej i najtrudniejszych i wstydliwych dla mnie objawach reagowała śmiechem. Bardzo mi przykro.

     • dr Dominika Pawłowska-Mróz Inny  • 

    dr Dominika Pawłowska-Mróz

    Szanowna Pani,
    z dużą uważnością zapoznałam się z Pani opinią i chcę jednoznacznie podkreślić, że nigdy nie wyśmiewam pacjentów, nie reaguję śmiechem na zgłaszane objawy i nie bagatelizuję słów pacjentów. Takie zachowanie byłoby sprzeczne z zasadami mojego zawodu oraz moimi wartościami.
    Decyzje dotyczące dawkowania leków są zawsze podejmowane indywidualnie, z uwzględnieniem bezpieczeństwa pacjenta oraz obowiązujących standardów leczenia. Niska dawka początkowa bywa świadomym i celowym elementem procesu terapeutycznego, a nie bagatelizowaniem objawów.
    Rozumiem, że relacja z lekarzem nie zawsze odpowiada oczekiwaniom pacjenta, a zmiana specjalisty bywa pomocna — najważniejsze jest, że odczuwa Pani poprawę.
    Życzę Pani dalszej poprawy zdrowia i spokoju w procesie leczenia.


    M

    Wiedza plus naprawdę ludzkie podejście. Serdecznie polecam

     • dr Dominika Błaszczyk Inny  • 

    J

    Opłacona pilna wizyta psychiatryczna online z Dominika Pawłowska-Mróz nie została zrealizowana. Dołączyłem do spotkania w trakcie trwania wizyty i oczekiwałem wiem, jednak nie doszło do żadnej rozmowy ani faktycznego udzielenia świadczenia.

    W momencie znacznego pogorszenia mojego stanu psychicznego szczególnie dotkliwy był brak jakiejkolwiek próby kontaktu ze strony Pani Doktor. W psychiatrii, zwłaszcza przy wizytach pilnych, minimalna komunikacja z pacjentem powinna być standardem.

    To doświadczenie było dla mnie bardzo obciążające i podważyło moje zaufanie do podejścia Pani Doktor do pacjentów w kryzysie.

    Wizytę online umówiłem w Centrum Terapii Dialog. Placówka nie chce zwrócić pieniędzy za niedobytą wizytę.

     • dr Dominika Pawłowska-Mróz konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)  • 

    dr Dominika Pawłowska-Mróz

    Szanowny Panie,

    przykro mi, że zdecydował się na wystawienie mi negatywnej opinii, mimo że zaplanowana konsultacja online nie odbyła się.

    Chciałabym jednoznacznie zaznaczyć, że w dniu wizyty byłam obecna pod wskazanym linkiem przez cały czas trwania umówionej konsultacji i pozostawałam gotowa do jej przeprowadzenia. Z systemu przychodni wynika również, że wiadomość SMS zawierająca link do spotkania została prawidłowo dostarczona. W związku z tym trudno mi odnieść się do oceny wizyty, która faktycznie nie doszła do skutku z powodu nieobecności pacjenta.

    Jeśli wystąpiły u Pana jakiekolwiek trudności techniczne lub inne okoliczności, które uniemożliwiły Panu dołączenie do spotkania, zachęcam do kontaktu z rejestracją placówki w celu ich wyjaśnienia: rejestracja@terapiadialog.pl. Pozwoli to rzetelnie ustalić przebieg zdarzeń.

    Z poważaniem
    dr Dominika Pawłowska-Mróz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz