Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NSZOZ DIAGNOZA MAR-TOM s.c. M. Włuka, T. Włuka

Traugutta 6

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Miłosz Łukasik Inny

  Witam! Z czystym sumieniem polecam - w niedawnym czasie dr usuwał woreczek żółciowy, wszystko sprawnie, :).,? Na wizycie prywatnej w diagnozie dr rzeczowo wytłumaczył na czym polega zabieg, odpowiadał na nurtujące pytanie, spokojny i opanowany - i rzeczowy


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Pazurek Inny

  Trafiłem do tego lekarza z dużym uszkodzeniem wątroby. Zostałem skierowany na badania przeciwciał przeciw WZW i kalprotektynę w kale oraz badania genetyczne w kierunku celiakii, wyniki nic złego nie wykazały. Do tego cały czas odczuwałem dolegliwości jelitowe, biegunki i zaparcia, zupełnie lekceważone przez pana Pazurka, jakikolwiek ból i wspomniane dolegliwości przypisuje psychice i wypisuje ciągle nospe, mimo że nie pomaga wcale. Po 2 miesiącach i stosowania leków na wątrobę, ALT i AST w normie, mimo tego ciągle czułem się źle, pan Pazurek twierdzi, że po uszkodzeniu wątroby to normalne więc uwierzyłem. Po kilku miesiącach mimo brania leków przez ten cały czas i stosowania diety ponowne uszkodzenie wątroby, tym razem podejrzenie choroby Wilsona, wykluczone przez lekarza po badaniu zawartości miedzi w dobowej zbiórce moczu. Próby wątrobowe w normie po miesiącu, mimo tego moje samopoczucie jest coraz gorsze, żołądek i jelita bolą coraz bardziej, co pan Pazurek przypisuje mojej psychice i nie dopuszcza do siebie nawet myśli, że coś złego się ze mną dzieje. Mimo wielokrotnych tłumaczeń, że to nie kwestia psychiki, bo nie żyje w żadnym stresie i po prostu czuję, że jakaś choroba mnie trawi od dawna pan Pazurek mam wrażenie, że nie słucha co się do niego mówi i nie traktuje mnie poważnie. Sugeruje mi wizytę u psychiatry i przepisuje po raz enty nospe. Odpuściłem po tej wizycie leczenie u tego człowieka, zaufałem mu sugerując się dobrymi opiniami i tego żałuję, bo straciłem wiele czasu i wycierpiałem dużo. Doprowadziłem się do stanu niedożywienia i dużego wychudzenia. Po wizycie u innego lekarza, który od razu skojarzył problemy wątrobowe z trzustką zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczne zapalenie trzustki. Zdecydowanie nie polecam, doktor nie słucha co się do niego mówi, lekceważy zły stan pacjenta i bagatelizuje objawy traktując jak hipochondryka oraz przypisuje wszysto objawom psychosomatycznym, to moje odczucia na temat umiejętności i wiedzy pana Pazurka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Pietruszyński konsultacja kardiologiczna

  Wizyta po przebytym covidzie, na pierwszej wizycie zrobione potrzebne badania, wszystko szczegółowo wyjaśnione, normalne podejście i chęć pomocy pacjentowi.
  Polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Włodzimierz Koptas Inny

  Świetny lekarz. Miły, ciepły i co najważniejsze słucha pacjenta i chce mu pomóc. Znam Pana Doktora od blisko 10 lat i jadę za nim wszędzie tam gdzie przyjmuje. Potrafi dostosować leczenie do pacjenta, przed diagnozą i ustaleniem dawkowania lekarstw przeprowadza dokładny wywiad. Odpowiada szczegółowo na zadane pytania. Jedyny lekarz, który potrafi okiełznać moją tarczycę, gdy ta szaleje. Lekarz z powołania. Oby więcej takich.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Pietruszyński Inny

  Wiedza, empatia, rzeczowość oraz zrozumienie pacjenta to podstawowe cechy Pana Doktora. Wizyta przeprowadzona bez pośpiechu ze szczegółowym wywiadem z dalszymi zaleceniami. To doktor z pasją, powołaniem, wnoszący w życie człowieka wiarę i nadzieję. Dziękuję! Polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Skowrońska - Miśkiewicz Inny

  Przed wizytą byłam trochę przestraszona ze względu na negatywne opinie, które widziałam w serwisie. Jednak pani doktor szybko rozwiała moje obawy, badanie odbyło się w miłej atmosferze, pani doktor była bardzo uprzejma, wszystko mi wyjaśniła i dostatkowo otrzymałam skierowania na badania kontrolne. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Wyrwas Inny

  Badania prenatalne wykonane jak najbardziej profesjonalnie, wszystko szczegółowo wyjaśnione, bardzo dokładny opis badania i dokumentacja fotograficzna, a przy tym wizyta przebiegająca w kulturalnej atmosferze. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Jamroz-Brzeska

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo konkretna, ale przy tym bardzo sympatyczna. Postawiła wstępną diagnozę i zleciła dalsze badania mojej córce. Zdecydowanie polecam.

  lek. Joanna Jamroz-Brzeska

  Serdecznie dziękuje za tak pozytywną opinię.
  Bardzo się cieszę, że wizyta spełniła Pana oczekiwania.
  Pozdrawiam
  Joanna Jamroz-Brzeska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Wyrwas usg prenatalne

  Witam, miałam wątpliwości po przeczytaniu kilku negatywnych opinii na temat Pan Dr ,ale na szczęście w naszym przypadku okazały się one bezpodstawne. Byliśmy z mężem na badaniu usg prenatalnym w 12 tyg.
  Pani Doktor okazała się bardzo rzeczowa, na koniec wizyty spytała czy mamy do niej jeszcze jakieś pytania. Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Z naszej strony możemy szczerze polecić badania prenatalne przeprowadzone przez Panią Doktor Wyrwas.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Cezary Chudobiński USG

  Lekarz godny polecenia w 100%. Przesympatyczny człowiek, konkretny, a zarazem delikatny. Gotowy do pomocy, rzetelny i z ogromną wiedzą. Pozdrawiam ciepło, Karolina


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania