Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NSZOZ DIAGNOZA MAR-TOM s.c. M. Włuka, T. Włuka

Traugutta 6

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Bamberski

  Onkolog, Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Chirurgia i Onkologia Marek BamberskiUsługa: Zwykła wizyta

   Wspaniały lekarz wszystko wyjaśni miła atmosfera podchodzi do pacjenta bardzo rzeczowo Polecam z czystym sumieniem

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Chirurgia i Onkologia Marek BamberskiUsługa: dermatoskopia

   Bardzo rzeczowe, zaangażowane podejście do tematu wizyty. Wyczerpujące wyjaśnienia udzielone w przyjaznej atmosferze. Dziękuję oraz szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Koptas

  Chirurg, Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Lekarz wyjaśnił mi celowość i sposób zabiegu. Zwięźle i zrozumiale. Tak powinien postępować każdy lekarz.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów OnlineUsługa: konsultacja online

   Pełen profesjonalizm, fachowa i szczegółowa porada. Pan doktor nie ominął żadnego szczegółu w wywiadzie by pomóc w diagnozie i pokierowania dalej mojej osoby. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Robert Pietruszyński

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: FMC Centrum Medyczne - RehabilitacjaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Lekarz który realnie pomaga Pomógł mi pozbyć się duszności podczas leżenia Do tego jest serdecznym człowiekiem Dziękuję i polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NeomedicalUsługa: próba wysiłkowa

   Nie polecam. Na wizytę czekałam ponad godzinę, bo Pan Doktor umówił sobie w tym samym czasie innego "swojego" pacjenta. Cena wyższa o 100 zł od tej podanej na stronie Znanylekarz. Badanie przebiegło standardowo, ale opinia Pana Doktora kto mnie tu skierował i po co nie była na miejscu.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Andrzej Kałużny

  Ortopeda,

  • C

   Jest dobry,w trudnych chwilach w trakcie operacji podejmuje szybkie decyzje,nie lubi jak pcjęt niepytany zabiera głos

  • B

   bardzo dobry ortopeda, życiowy, po kilku latach chodzenia od ortopedy do ortopedy w końcu prawidłowo zdiagnozował moją dolegliwość i w końcu wyleczył mi kolano, niestety to było leczenie bezoperacyjne i informował, że może wrócić, jeśli za szybko wrócę do spotu i tak też jest.... teraz czeka mnie artroskopia...


 • Katarzyna Wińczyk

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • S

   Trudno jest dostać sie do endokrynologa i głównie dlatego chodzę na wizyty prywatne. Nie mieszkam w Łodzi, a pani doktor przyjeżdzą raz w miesiącu. Trudno jest mi oceniać, bo moje wizyty własciwie ograniczaja się do konsultacji za które jestem zmuszona płacić.
   Pani doktor przyjeżdża zawsze bardzo spóźniona. Bywa, że godzinę czy półtora. Zawsze w poczekalni oczekuje kilkanaście osób. Zwykła ludzka przyzwoitoś nakazuje by za opóżnienie przynajmniej przeprosić, ale chyba tylko jeden raz zdarzyło się to. Z tego co zauważyłem arogancja pani doktor własnie na tym polega, że nie szanuje czasu swoich pacjentów. Zgadzam sie natomiast z opinią, że jest to typ lekarza niezbyt komunikatywnego i z trudem dzielacego się informacjami z pacjentami.

  • G

   Nie polecam osobom o wrażliwej psychice. Protekcjonalny ton, fatalna komunikacja z pacjentem. Skupia się wyłącznie na ograniczeniach płynących z choroby. Broń Boże ucieszyć się, że jest lepiej, bo zaraz wyjaśni Ci, że to może być tylko chwilowe. Niestety na wizytę prywatną do dobrego specjalisty czeka się sześć miesięcy, więc kontynuuję leczenie u niej, ale kiedy wychodzę z jej gabinetu mam poczucie inwalidztwa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zofia Fornalska

  Neurolog, dr n. med.

  • M

   Fatalnie mnie obsłużyła ta pani. W przychodni na Bazarowej wyczekałam się z bólem głowy 3 miesiące na wizytę. A ona popukała mnie w kolano, wystawiła zaświadczenie do lekarza kierującego, że neurologiczne jest w wszystko w porządku i jednocześnie wypisała receptę na silne leki przeciwbólowe i antydepresyjne. Po co mi te leki skoro rzekomo nic mi nie jest? Nie wiem! Nie polecam


 • Miłosz Łukasik

  Chirurg, dr n. med.

  • A

   znakomity chirurg i ordynator. Doskonale opanowany i jednocześnie bardzo wrażliwy na sprawy pacjentów.
   Oby wszyscy w tym zawodzie prezentowali ten poziom . Cieszę się , że miałem zaszczyt być operowany na
   oddziale kierowanym przez Pana Dr Łukasika .

  • A

   Ja nie mam slow uznania! Jesli chodzi o wiedze, kompetencje! Nie mnie oceniac tak wspanialego czlowieka! Moim zdaniem - SUPER - WYJATKOWY lekarz z powolania! Wie wszystko!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Lech-Marańda

  Internista, Hematolog,

  • P

   Wspaniala,przemila Pani Profesor , super tlumaczy wszystko wyjasnia , ma czas dla pacjenta .
   30 minut wizyta na spokojnie wszystko wyjasnila , serdeczna mila bardzo .
   Polecam kazdemu wizyte u Pani Profesor . Tak serdecznych lekarzy nie czesto mozna spotkac.

  • A

   Przesympatyczna Pani doktor! Bardzo kompetentna. Interesuje się losem pacjenta i stara się dokładnie doszukać przyczyny danych dolegliwości. Wizyta prywatna w Pabianicach, było warto!


 • Piotr Grzelak

  Radiolog, dr n. med.

  • P

   Jestem biegaczem. Mój fizjoterapeuta był prawie pewien, że mam złamanie przeciążeniowe kości podudzia. Stwierdził to na podstawie wywiadu i prostych testów manualnych. Ażeby się upewnić wysłał mnie na USG. Dr Grzelak stwierdził, że zarys powierzchni kostnych jest prawidłowy i nie widzi żadnych zmian na kości. Odkrył za to stan zapalny żyły. Powiedział, żeby smarować przez 4-5 dni maścią i spróbować się wtedy przebiec. W/g niego to nic poważnego. Jeśliby po tych 5 dniach nie przeszło, mam iść do chirurga. Mojemu fizjoterapeucie coś jednak nie pasowało, więc zlecił kolejne USG (także u lekarza sportowego). Tamten już po kilku sekundach stwierdził "Jakie piękne przewlekłe złamanie..." i ręce mu opadły, jak przeczytał o tym zapaleniu żyły. Miałem szczęście, bo inaczej nie wiem jakby się to skończyło. Jeśli lekarz sportowy błędnie diagnozuje tak powszechny uraz biegaczy - to ja się boję. Diagnozę najlepiej potwierdzić u jeszcze jednego lekarza.

  • M

   Dr Piotr Grzelak to najbardziej profesjonalny lekarz jakiego znam. Niesamowicie oddany pracy, niesamowicie oczytany i to widać w każdym badaniu przez Niego przeprowadzanym. Dokładnie przeprowadzane badania, szczere wyjaśnienia i otwartość dla pacjenta i lekarzy czy studentów, z którymi współpracuje, mistrzostwo wykonania jeżeli chodzi o przeprowadzanie badań dopplerowskich czy innych badań radiologicznych.Świetny mówca, który w prosty sposób potrafi wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Sumienny, pracowity, oddany pracy i pacjentom, właściwy lekarz na właściwym stanowisku. Polecam wszystkim z całego serca :-) Ocena bardzo dobry to naprawdę mało powiedziane....


 • Katarzyna Wyrzykowska-Rabe

  Dermatolog,

  • A

   Pani doktor jest świetnym fachowcem, jest niezwykle uprzejma, potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć. Leczę się u pani doktor od kwietnia 2015r na łysienie, dzięki pani doktor wiem że mogę na nowo mieć włosy :) Szczerze polecam każdemu :)


Powiązane wyszukiwania