Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital w Szprotawie

Henrykowska 1

67-300 , Szprotawa , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Kupis

  Chirurg,

  • Z

   Świetny chirurg profesjonalista w leczeniu chorób narządów wewnętrznych leczył u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego czuję się teraz dobrze dolegliwości ustąpiły.


 • Włodzimierz Janiszewski

  Internista, Reumatolog,

  • M

   Uważam że Pan Janiszewski jest znakomitym fachowcem w swojej dziedzinie. Poza tym jest miłym i zrównoważonym człowiekiem od którego można sie wiele nauczyć. Gdyby każdy podchodził do swoich obowiązków tak jak Pan Janiszewski to ludzie / pacjenci szybciej by dochodzili do zdrowia:) Pozdrawiam i polecam tego człowieka , który całe życie poświęcił służbie dla ludzi wypełniając przysięgę Hipokratesa. Ignacy Marek Luks

  • F

   LEKARZ Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ I BARDZO DUŻĄ WIEDZĄ, DOBRE PODEJŚCIE DO PACJĘTA,


 • Jacek Samor

  Pulmonolog,

  • E

   witam uważam tego lekarza za bardzo niekompetentnego człowieka starszych ludzi ma za nic odsyła do domu nic go nie obchodzi nigdy bym nie poszła do niego jako do specjalisty zdecydowanie go odradzam
   anna g


 • Wojciech Bobkiewicz

  Alergolog, Pediatra,

  • A

   Bardzo dobry specjalista , który po raz drugi pomógł mojej córce i nie była to alergia ,zastosował odpowiednie leczenie ,a nie było lekko bo córka trafiła do niego po poważnych powikłaniach źle leczonej infekcji.Jestem mu za to bardzo wdzięczna .

  • G

   sympatyczny czlowiek i bardzo dobry lekarz u ktorego lecze sie cale zycie choc dzieckiem juz nie jestem( 23lata).nie rozumiem skad te negatywne opinie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Lechowska

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Szprotawie

   Cudowna Pani doktor!!! Trafiłam, ze względu na potrzebę pilnej konsultacji w ciąży: dokładny wywiad,dokładne i szczegółowe badanie USG, Pani doktor miła i przesympatyczna, rozwiała wszystkie wątpliwości. Chętnie wrócę!

  • A

   Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, wyluzowana, gdyby nie Pani doktor, to pewnie jeszcze długo, długo bym nie wiedziała, że hoduję w sobie torbiel. Nie pozostaje Mi nic innego, jak tylko z całego serca podziękować :)

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Jacek Miszkowski

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Jeśli sięgniemy pamięcią do fascynującej ś. p. osoby doktora Zbigniewa Religi - kardiochirurga urzeczonego pracą zawodową, oddanego całym sercem swej pracy i pacjentom - to takim samym człowiekiem poświęcającym każdą sekundę swego życia jest dr Jacek Miszkowski, chirurg poświęcający całe swoje życie zawodowi, człowiek zawsze wierny przysiędze Hipokratesa. Swe bezgranicznie poświęcenie doceniają pacjenci Pana Doktora wystawiając wyłącznie pozytywne oceny pracy chirurga. To dzięki sumiennej, rzetelnej pracy, wrażliwej naturze dra Jacka Miszkowskiego wiedzie prym, zajmując I miejsce w rankingu "Najlepszy chirurg Gryfowa" w abc Zdrowia uzyskując 100 % pozytywnych ocen pracy. Mam
   nadzieję, że dzięki poświęceniu i umiłowaniu swej pracy zadowoleni pacjenci obejmą jeszcze większy zasięg! Zdecydowanie polecam każdej niezdecydowanej osobie wizytę u chirurga doktora Jacka
   Miszkowskiego, bo tak indywidualnego i
   życzliwego podejścia do pacjenta dawno nie
   doświadczyłam. Oby takich cudownych
   profesjonalistów można było spotkać w każdym zawodzie. Jest to lekarz rzeczowy, kompetentny, profesjonalny a nade wszystko pełen empatii, wrażliwości. Oby takich cudownych profesjonalistów można było spotkać w każdym zawodzie! Lekarz godny zaufania. Wzorowo przeprowadza operacje chirurgiczne, badania endoskopowe, USG. Prowadząc badania bacznie obserwuje reakcje pacjenta. Bada wnikliwie, ostrożnie, bez pośpiechu. Szybko i trafnie stawia diagnozy. W mojej wątrobie chirurg dostrzegł niewielkie torbiele, które na szczęście nie wymagają operacji. Brawo. Po wykryciu zmian chorobowych chirurg udziela porady o dalszym leczeniu dolegliwości. Lekarz z powołaniem, uwielbieniem swej pracy. Pacjent bez obawy oddaje się w ręce tego chirurga - ufając Jego doświadczeniu i wiedzy. Lekarz poważnie podchodzi do każdego problemu zdrowotnego. Emanuje rozważnymi decyzjami dotyczącymi leczenia dolegliwości bądź zastosowania operacji chirurgicznej. Odpowiedzialny i konsekwentny w działaniu. Mistrz skalpela. Podręcznikowo przeprowadza zabiegi, operacje chirurgiczne. Po plastyce przepukliny pachwinowej od razu mogłam wykonywać różnorodne czynności i prace. Człowiek empatyczny i kreatywny. Doskonały specjalista. Wspaniały chirurg o gołębim sercu. Bardzo konkretny fachowiec. Lekarz, który rzeczowo wyjaśnia, tłumaczy wszystkie nurtujące pacjenta wątpliwości. Czyni to cierpliwie, bez pośpiechu, bez zerkania na swój zegarek. Nie pozostaje obojętny na ból, obawy, strach czy złe samopoczucie chorego. Fachowość na najwyższym poziomie. W dzisiejszych, komercyjnych czasach taki lekarz to prawdziwy skarb, prawdziwa rzadkość!!!!!! Profesjonalista z najwyższej półki.Gorąco polecam tego specjalistę każdej wątpiącej osobie. Składam głębokie ukłony w stronę doktora Jacka Miszkowskiego, bo to mistrz w swoim fachu. Prawdziwy profesjonalista z powołania a przy tym skromny, porządny człowiek, któremu zawsze na sercu leży dobro pacjenta.

  • R

   Miałam zabieg u doktora i niekiedy jak coś boli to do niego na usg :cóż:mogę powiedzieć: Ciepły człowiek profesjonalista jako lekarz Serdecznie polecam! !!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wiadomski

  Chirurg, Urolog,

  • H
   Lokalizacja: Klinika Wiśniowa

   Doktor bardzo uprzejmy i konkretny. Wszystko co trzeba było to wytłumaczył również pod względem anatomicznym. Polecam

  • Lokalizacja: Klinika WiśniowaUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Tego lekarza poznałem go w Centrum Specjalistycznym Urolog na Anieli Krzywoń w Zielonej Górze we wrześniu 2010.
   Gdy miałem pierwszą agonię nerki to polecił założyć cewnik DJ w celu jej ratowania, a tym samym przyczynił się do jej ożywienia
   Zawsze mnie wysłuchiwał i wysłuchuje informacji o moim stanie zdrowia i oswoił mnie z zabiegiem URS, który przeprowadzał 11 stycznia 2017 tłumacząc na czym polega.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Kierkus

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, z ostrym bólem prawego jajnika. O czym poinformowałam lekarza przed badaniem USG. Lekarz zbagatelizowali to co do niego mówiła, oraz wyniki które miałam. Powiedział, że na Usg nie widać nic i on nie wie czy ta ciąża była czy nie czy jest czy się wchłonęła trzeba czekać na wyniki badań i koniec. Nie zrobił żadnej dokumentacji zdjęciowej. Powiedział, że lewy jajnik jak już może wykazywać ciąże. A jak powiedziałam, że od mam ostry ból prawego jajnika to zadrwił ze mnie do pani doktor : „Niech Pani doktor zobaczy pacjentka przyjechała i nawet wie ze to jajnik i do tego prawy”. Zero kompetencji, brak zaangażowania w sprawy pacjenta. Na drugi dzień bardzo krótko podsumował to Ordynator oddziału!
   Nie życzę nikomu, aby trafił w ręce lekarza Kierkusa i to w dodatku na weekend

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wysokie ciśnienie w ciąży

   Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność przez całe swoje życie. Do szpitala 105 w Żaganiu trafiłam w ciąży z powodu wysokiego ciśnienia 160 /100 w 21 tygodniu. Lekarz przyjmując mnie na oddział wykonał jedynie badanie szyjki macicy. Nie sprawdził nawet na usg mojego dziecka. Zdziwiony i oburzony dlaczego dostałam skierowanie do szpitala skomentował moje przyjście głupim pół żartem cytuje '' No wie Pani to dopiero 21 tydzień takich ciąży się nie ratuje''. Niemiły i do tego w ogóle nie słucha pacjentek. Na wszystkie moje pytania i odpowiedzi reagował oburzeniem. Najlepiej chyba byłoby gdybym wcale się nie odzywała. Lekarze którzy przejęli po doktorze zmianę dopiero wdrożyli odpowiednie badania i leczenie. Gorąco nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu