Nowadent Centrum Stomatologii, Implantologii i Okulistyki

Nowadent Centrum Stomatologii, Implantologii i Okulistyki

O nas

Centrum powstało z myślą o kompleksowym leczeniu stomatologicznym zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług Centrum Nowadent zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt leczniczy i diagnostyczny. Pracujący w Centrum lekarze uczestniczą w licznych kursach i szkoleniach doskonalących krajowych i zagranicznych w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną ze szczególnym naciskiem na profilaktykę. Wszystkie etapy leczenia zostaną przeprowadzone bezboleśnie, w przyjemnej atmosferze w dogodnym dla Państwa terminie, a personel Centrum Stomatologii i Implantologii Nowadent poświęci Państwu całą swoją uwagę, wiedzę i doświadczenie. Usytuowanie Centrum Stomatologii - Katowice - Os. Tysiąclecia pozwoli Państwu na dogodny dojazd, a klimatyzowane gabinety zapewnią w pełni komfortowe warunki leczenia.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Rtg

Opinie o lekarzach z tej placówki (128)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Kokot konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo dokładnie wykonane badanie wzroku.
  Pani Dr z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Miła atmosfera. Dokładnie omówiony plan leczenia. Punktualnie. Polecam :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Mazur konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz, który ma wielkie doświadczenie i wiedzę w swojej specjalizacji. Dobrze mnie zdiagnozował i dostrzegł inne nadchodzące kłopoty z oczami. Doradził i przepisał lekarstwa.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jacek Śniatowski Konsultacja stomatologiczna

  Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Najpierw wywiad i niestety jednak zabieg, który okazał się nie aż tak straszny. Myślałem, że uniknę rwania.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Nowiński chirurgia stomatologiczna

  Doktor Nowiński jest wspaniałym stomatologiem. Ratuje moje zęby. Właśnie zaproponował nowe rozwiązania i zdecydowałem się na implanty. Jestem po pierwszym zabiegu. To prawdziwy artysta.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jacek Śniatowski Konsultacja stomatologiczna

  Super spokojne podejście do tak wystraszonej pacjentki jak ja. Dokładnie przeprowadzony wywiad upewnił mnie, że jestem w dobrych rękach. Zabieg odbył się niemal w miłej atmosferze. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania