Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Uzdrowisko-Rabka

(79 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Uzdrowisko-Rabka

Orkana 49

34-700 , Rabka-Zdrój , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Pawlik

  Psycholog,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   ,,Witam".
   Pan Rafał prowadził moją terapię od 2006r aż do dzisiaj w Punkcie Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie,dalej te spotkania kontynuuję.
   Jestem zadowolona z tych wizyt indywidualnych jak i grupowych,dzienki nim i panu Rafałowi jego zaangażowaniu stałam się inną osobą-silną ,pewną siebie,uśmiechniętą której po prostu chce się żyć.Wszystkie te spotkania były i są pełne zrozumienia,dialogu opartym na sposobie radzenia i wyjścia z opresji w trudnych chwilach kiedy człowiek umie sobie poradzić w pewnych sytuacjach rodzinnych ,A także wiary w siebie swoje możliwości z nadzieją na lepsze dziś ,jutro i to że mogę zmienić coś w swoim życiu.
   To właśnie to podtrzymywało mnie na duchu kiedy chciałam się poddać,na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
   Polecam Pana Rafała wszystkim będącym w kryzysie życiowym i borykającymi się z problemami w związku.Jest wspaniałym psychologiem i terapeutą,ale głównie człowiekiem lubiącym swój wykonywany zawód i znający się na rzeczy.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek Rozwoju Osobistego MEM, Gabinet TerapeutycznyUsługa: konsultacja psychologiczna

   Lekarz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Punktualny, miły i naprawdę trafia z diagnozą. Polecam serdecznie wszystkim ! .

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Leszek Gawron

  Ginekolog,

  • X

   Nie polecam szczególnie na pierwsze wizyty. Pan doktor dobrze nie tłumaczy co się dzieje, atmosfera panuje raczej napięta i może stresować młode dziewczyny. Nie dowiedziałam się wiele na temat tego co mi jest. Natomiast bada delikatnie i wydaje się, że dokładnie.

  • P

   Pan doktor bardzo miły uprzejmy, nie trzeba sie dopytywać , on sam wszystko tłumaczy i poświeca dużo czasu pacjentom. Jest również delikatny jeśli chodzi o badania, Nie czuję się przy nim krempacji . Bardzo polecam tego specjaliste.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu