Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Centrum Rehabilitacji Urszula Hura

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Centrum Rehabilitacji Urszula Hura

Wańkowicza 5

10-900 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Hura

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • P

   Doskonale zorganizowane i prowadzone Centrum , bardzo potrzebne mieszkańcom Olsztyna.

  • A

   Trafiłem do centrum po nieprawidłowym zrośnięciu zlamanej ręki. Od recepcji, poprzez Panią Lekarz i nastepnie Panie Kierownika zakladu Fizjoterapii i jej zastepczynię spotykałem osoby usmiechnięte, życzliwe i skore do niesienia pomocy. Nie ograniczano sie do sztywnego czasu zabiegów; jak było wiecej czasu, prowadzono dodatkowe ćwiczenia. Tak traktowani byli wszyscy, od małej dziewczynki, po zgrzybiałe staruszki, dla których pobyt w centrum był i zabiegiem zdrowotnym i rozrywką. Pani Patrycja Leśniewska i Pani Iwona Buhaj przyjmowaly je z życzliwością, pomimo o kilka godzin wczesniejszego przybycia na zabiegi. Biorąc pod uwagę fakt, że zabiegi byly bardzo skuteczne nie mam słów wdzięczności dla nich a pani doktor Urszuli Hura gratuluję umiejetności doboru profesjonalnych, doskonale wykształconych pracowników i zmysłu organizacyjnego, pozwalajacego tak doskonale zorganizować i prowadzić Centrum , bardzo potrzebnego mieszkańcom Olsztyna.


 • Joanna Dzikowska-Dałek

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • A

   Pani dr Joanna Dałek jest wspaniałym lekarzem. Kompetentnym, życzliwym i pełnym ciepła dla "różnych połamańców". Znajomość zawodu pozwala jej na zastosowanie skutecznej terapii, co sam znam z autopsji. Życzę każdemu spotkania w przypadku nieszczęścia takiego lekarza.

  • A

   Miałem przyjemność spotkać panią Doktor podczas badania i ustalania zabiegów rehabilitacyjnych złamanej ręki. Wyjatkowa uprzejmość, kompetencja i życzliwość to cechy Pani Doktor. Życzę wszystkim spotkania w nieszczęściu takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Patrycja Leśniewicz

  Fizjoterapeuta,

  • G

   Jest doskonale przygotowana do niesienia pomocy potrzebujacym pacjentom. Życzliwa, miła i pełna zrozumienia, stwarza atmosferę sprzyjającą leczeniu. Polecam Panią Leśniewicz i polecam Centrum Rehabilitacji gdzie pracuje.


 • Alicja Hryniewicka

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W moim przypadku nie dysponowała czasem na miarę moich oczekiwań. Przyszłam z dwoma problemami ale lekarka stwierdziła ze na jednej wizycie może dać zalecenia tylko do infekcji bo max 15 min a z innym problemem muszę się umówić na inna wizytę. Dodatkowo przepisała lek, który okazał się na receptę, jednak recepty nie wystawiła. Generalnie jestem niezadowolona z wizyty i nie polecam tej lekarki.

  • S

   To prawda,że Pani Hryniewiecka jest przemiłą osobą i ma dobry kontakt z dziećmi, ale... nasze doświadczenie jest niestety inne. Od ponad miesiąc z cotygodniową wizytą jeździliśmy z córką na badania. Pani doktor niestety nie zdiagnozowała krztuśca, dodatkowo przepisywała leki, które polecała jako bez recepty, te zaś okazywały się być sprzedawane na receptę. Drugim razem leki, zalecane w ml a w aptekach sprzedawane w aerozolu ( nie wystepują w innej postaci). Przenieśliśmy nasze karty do innej przychodni i dzięki temu nasze dziecko czuje się lepiej. Nie chcę powiedzieć złego słowa na Panią doktor, ale tyle pomyłek nie może być zbiegiem okoliczności, a chodzi o zdrowie dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwona Buhaj

  Fizjoterapeuta,

  • L

   Najlepszy fizjoterapeuta w Olsztynie, Pani Iwona jest przemiła, kompetentna i profesjonalna, a to najlepsze połączenie. Polecam

  • A

   Pani Iwona jest osobą bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną. W połączeniu z kompetencjami, profesjonalizmem i zamiłowaniem do wykonywanego zawodu oraz urodą jest predysponowana do niesienia pomocy innym. Na wszystkich "połamańców" doskonale oddziaływuje, dla każdego znajdzie ciepłe słowo i pomoże w nieszczęściu.
   Myślę, że inni pacjenci Pani Magister też dopiszą się do mojej opinii.