O nas Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika", po przekształceniu w październiku 2015 r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to prywatny podmiot leczniczy udzielający zarówno por... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.

Wolności 20

42-300 , Myszków , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.

Aleja NMP 12C

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

O nas
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika", po przekształceniu w październiku 2015 r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to prywatny podmiot leczniczy udzielający zarówno porad z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, jak i wykonujący zabiegi operacyjne w wielu zakresach. Jego uroczyste otwarcie miało miejsce 27 lipca 2001 roku, które zaszczycili swoją obecnością lokalni parlamentarzyści oraz gminne i powiatowe władze samorządowe.Placówka specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych w dziedzinie: laryngologii, laryngologii dziecięcej, ortopedii, ginekologii, chirurgii ogólnej dorosłych i dzieci, chirurgii plastycznej, a od 2009 roku okulistyki i urologii.

Poziom świadczonych usług zapewniany jest przez zespół lekarzy specjalistów i średni personel medyczny, certyfikowana aparatura medyczna oraz pozostałe wyposażenie Placówki.

W dniu 16.10.2007r. Bureau Veritas dokonało wręczenia certyfikatu jakości ISO 9001:2000 o numerze PL 7415: usługi medyczne z zakresu ambulatoryjna opieka specjalistyczna oraz chirurgia krótkoterminowa. W regionie była to pionierska placówka, która ubiegała się i pozyskała międzynarodową normę jakości w służbie zdrowia. Certyfikat systematycznie podlega wizytom kontrolnym jednostek certyfikujących, mającym na celu ciągłe doskonalenie oferowanej jakości, ciągłe jej ulepszanie, z uwzględnieniem zmieniających się standardów w służbie zdrowia. Wymieniony certyfikat obejmuje nie tylko terytorium Polski, ale wykracza poza granice naszego kraju, co nie jest bez znaczenia w przypadku pacjenta zagranicznego.

Staranie o uzyskanie certyfikatu podyktowane było troską o jakość oferowanych usług medycznych. Oczekiwania pacjentów stały się dla nas kluczową podstawą wzmożonego zainteresowania jakością.

Założenia normy ISO 9001:2000 gwarantują, że wykonanie usługi będzie się opierało na uporządkowanym procesie, niezmiennym i dającym przekonanie, że dołożono wszelkich starań prawidłowej jego realizacji.

Wszystko to gwarantuje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zachowanie standardów oraz warunków udzielania świadczeń zdrowotnych.

Stosując mało inwazyjne techniki operacyjne, głównie endoskopowe, pracując na najnowszej generacji sprzęcie medycznym, wykonywane są zabiegi operacyjne w systemie „chirurgii jednego dnia”, co umożliwia pacjentom powrót do domu w dniu zabiegu lub w dniu następnym. Po zabiegu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska.

Oferta naszego Zakładu skierowana jest zarówno do pacjentów ubezpieczonych, którym leczenie refunduje Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i do pacjentów komercyjnych. Dla tych ostatnich posiadamy w swojej ofercie możliwość finansowania ratalnego, dzięki rozpoczętej współpracy z instytucją finansową MediRaty, mogącą rozwiązać problem ze zgromadzeniem gotówki. Przy minimum formalności można uzyskać środki pieniężne przeznaczone na sfinansowanie leczenia. Często operujemy pacjentów z zagranicy, ubezpieczonych poza Polską, którzy na podstawie wystawianych przez nas dokumentów uzyskują refundację od swojego ubezpieczyciela.

Staranie Kierownictwa oraz całego personelu Zakładu o jakość świadczonych usług pozwoliły uplasować się Placówce w rankingu prywatnej służby zdrowia tygodnika „Wprost” i wydawnictwa Termedia – Najlepsze Szpitale Prywatne 2008 – na 2 miejscu na Śląsku, a 16 w Polsce (wyniki opublikowane w nr 4 z dnia 27 stycznia 2008 tygodnika „Wprost”.
Rok 2018 naszej działalności podsumowany został przez pacjentów i pozwolił nam zostać laureatem konkursu Orły Medycyny 2018. To cieszy, ale i zobowiązuje do ciągłych starań i ulepszeń w dziedzinie świadczonych usług. Starania i ciągle doskonalenie procesów zaowocowało pozyskaniem jeszcze lepszych opinii pacjentów. W ocenie końcowej dokonanej przez organizatora Plebiscytu został uwzględniony algorytm wiarygodności ocen, średnia ocen to 9/10 pkt. Uzyskany wynik przełożył się na I miejsce w roku 2019 w mieście Myszków. Będziemy dążyć do eskalacji wyniku. Cały czas dokładamy starań, by poszerzać ofertę świadczonych usług. Wznowiliśmy usługi poradni dermatologicznej, rozpoczęliśmy udzielanie porad specjalistycznych w zakresie reumatologii.

Nasz sprzęt

 • usg, usg Doppler, Ekg, audiometr, tympanometr, unit laryngologiczny, videolaryngoskop, endoskop, diatermia, autokeratorefraktometr, sprzęt endoskopowy ortopedyczny, laryngolgiczny, chirurgiczny, dermatoskop, laparoskop, fakoemulsyfikator, monitor okulistyczny, sprzęt do operacji halluksów, laparoskop, otoskop, anoskop, defibrylator, sprzęt anestezjologiczny, i inne

Zabiegi

 • laryngologiczne, ortopedyczne, urologiczne, chirurgii ogólnej dorosłych i dzieci, ginekologiczne, okulistyczne, chirurgii plastycznej

Badania

 • doppler kończyn dolnych z wizytą specjalistyczną w zakresie chirurgii naczyń, Pakiet fiberoskopowy - badanie endoskopem giętkim (fiberoskopem) zalecane szczególnie u dzieci (ocena jamy nosowej, nosogardła, migdałka gardłowego, krtani), Pakiet endoskopowy - badanie endoskopem sztywnym (ocena jamy nosowej, ujść zatok, nosogardła, krtani)

Choroby

 • zaćma, przepuklina, przegroda nosa, endoskopowe zabiegi zatok FESS, trzeci migdał, migdałki podniebienne, usunięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo, artroskopia kolan, palec zatrzaskujący, usunięcie zespolenia, halluksy, uwolnienie przykurczu DUPUTRYENA,

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
383 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Wszystko ok. Doktor dokładnie opisał możliwe badania, oraz wyjaśnił jak będzie wyglądało leczenie. Jestem zadowolony z wizyty.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Łucki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Na razie to wstępna wizyta, po której umówiłam się na zabieg powiększania piersi. Pan doktor bardzo szczegółowo opisał zabieg i dobranie implantów również logiczne do budowy mojego ciała. Teraz z niecierpliwością czekam na zabieg i rezultaty po. Jestem już po powiększeniu piersi i w końcu jestem szczęśliwa. Ból nawet nie był taki zły, jak to się mówi do zniesienia. Polecam jak najbardziej.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Grażyna Wojtynek konsultacja chirurgiczna dzieci

  Super lekarka z podejściem do dzieci pełen profesjonalizm bardzo polecam ta lekarkę jestem bardzo zadowolona

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jasno wyjaśnione wszystko . Pan Molga jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem o czym przekonaliśmy się nie raz. Polecam !!!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Duże zaangażowanie, miła atmosfera, wszystko szczegółowo wyjaśnione, dobre podejście do pacjenta. Polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnione leki przepisane teraz czekamy na efekty :) polecam lekarza

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Wizyta przebiegła profesjonalnie w miłej atmosferze. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Doktor o dużej kulturze osobistej. Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Zbigniew Łucki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Mogłam zadać tyle pytań ile tylko potrzebowałam. Zabieg spod ręki Pana doktora przede mną, postanowiłam oddać się w jego ręce.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Rokicki konsultacja ortopedyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, ponieważ zawsze podchodzi profesjonalnie i z zaangażowaniem do do pacjenta. Pan dr ma również bardzo dobre podejście do małych dzieci. Serdecznie polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Maciej Molga konsultacja laryngologiczna

  Wspaniały kontakt z lekarzem. Wszystko wyjaśnione od a do z. Szczegółowe badanie. Punktualność. Uśmiech i ludzkie traktowanie pacjenta.

  Nie mogłam trafić lepiej!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz