Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

Ortopedia

07.11.2013r. Podczas uroczystej Gali Jakości na olsztyńskim zamku wręczono statuetki i wyróżnienia XIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz IX edycji konkursu Najlepszy Produkt i U... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

07.11.2013r. Podczas uroczystej Gali Jakości na olsztyńskim zamku wręczono statuetki i wyróżnienia XIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz IX edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur.

Nagrody przyznawane podczas corocznej Gali Jakości to największe wyróżnienia, jakie samorząd województwa przyznaje firmom i instytucjom za doskonałe zarządzanie oraz wysokiej jakości produkty i usługi, które wyróżniają się na ryku lokalnym i nie tylko. Dla NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest to forma podniesienia prestiżu i promocji, a dla naszych Pacjentów- dyplom i statuetka są gwarancją, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie."Olsztyńscy Ortopedzi" zostali laureatami VIII edycji konkursu jakości Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur 2012, w którym usługa „Kompleksowe leczenie i diagnostyka schorzeń narządu ruchu” otrzymała Statuetkę w kategorii Usługa medyczna przychodnie.

NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek ortopedycznych na terenie Warmii i Mazur. Najnowszej generacji sprzęt, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa to wszystko jest zrobione w trosce o wysoki standard usług oferowanych dla Pacjenta. W Przychodni swoje usługi oferują najwyższej klasy specjaliści oraz perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny.

Nasza Firma powstała w 2001 roku. Już od początku istnienia spółki jednym z naszych głównych celów było stworzenie poradni ortopedycznej, kompleksowo diagnozującej i leczącej narządy ruchu. W listopadzie 2010 r. została otwarta nowoczesna przychodnia, jedyna o takim standardzie w całym naszym województwie.

Dzięki nowej siedzibie firmy zarówno konsultacja specjalisty, badania obrazowe (rtg, usg), jak i rehabilitacja świadczone są w jednym miejscu. Otrzymają więc Państwo kompleksową usługę realizowaną w jednej lokalizacji, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Wszyscy nasi pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, w pomieszczeniach o wysokim standardzie, wyposażonych w klimatyzację, w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz ze wszystkimi atestami. Gwarantujemy krótki, nawet jednodniowy czas oczekiwania na wizytę, szeroki asortyment świadczonych usług oraz najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów z kilkunastoletnim stażem. Specjalizujemy się w ortopedii i traumatologii (leczenie urazów w tym sportowych).

Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu (min. bóle kręgosłupa, przewlekłe schorzenia stawów kolanowych i biodrowych, schorzenia przeciążeniowe), konsultacje ortopedyczne oraz fizjoterapię. W ofercie mamy również ortopedię dziecięcą, chirurgię, endokrynologię oraz pomoc psychologiczną.

Nasi lekarze specjaliści wykonują zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii kręgosłupa, artroskopii, endoprotezoplastyk stawów kolanowych i biodrowych.
Prowadzimy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Jednego Dnia.

Zespół lekarzy tworzą specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzają poprzez uczestnictwo w licznych stażach, konferencjach i sympozjach w kraju jak i za granicą.

Z usług naszych korzystają zarówno osoby prywatne jak i kluby sportowe.
Respektujemy i stosujemy normy WHO (World Healt Organization).

Zapewniamy miłą i sprzyjającą leczeniu atmosferę. Gwarantujemy pomoc w trudnych i skomplikowanych przypadkach.

Nasza oferta

Kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu
Konsultacje ortopedyczne
Chirurgia Urazowo-Ortopedyczna Jednego Dnia
Kinezyterapia i fizykoterapia
Pracownia USG i RTG
Ortopedia dziecięca
Psychologia
Chirurgia
Rehabilitacja

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Sprzęt do zabiegów fizjoterapeutycznych (m.in. aparat do fali uderzeniowej)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Gabinety

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

  Herdera 10

  10-691, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 895...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Siergiej

  Ortopeda, lek.

  • Bardzo fajny lekarz ! Byłam u wielu lekarzy ale pan Siergiej jako jedyny dokładnie mnie zbadał nie to co inni lekarze. Pokazał mi na czym polega moja choroba, również pokazał mi jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby wrócić do formy. Po tygodniu jeździłam już na treningi siatkówki które bardzo kocham ! Polecam serdecznie! Dziękuję ślicznie !

  • K

   Doktor Sergiej jest nie tylko świetnym specjalistą, ale przede wszystkim lekarzem troszczącym się o dobro pacjentów. W szpitalu leżałam dwa razy. Miałam operowane haluksy. Byłam pod opieką doktora Sergieja od samego początku i bardzo się z tego powodu cieszę. Wytłumaczył mi bardzo szczegółowo na czym będzie polegała operacja, jakie są za i przeciw, reagował w sytuacjach, gdy inni lekarze pełniący dyżur mówili: 'musi boleć, trzeba wytrzymać'. Stópki wyglądają ślicznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Gorąco polecam. Nie spotkałam lepszego lekarza :) KP

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Antoni Kołakowski

  Ortopeda,

  • M

   Kilka lat temu, po ciężkim wypadku, skazał moją rękę na amputację. "Nikt i nigdzie nie zrobi nic innego" - taka była Jego diagnoza. Nie zrobił podstawowych badań, nie zlecił rehabilitacji, nie pomógł w załatwieniu transportu do Kliniki, która podjęła się leczenia. Za Jego plecami stał wtedy w szpitalu baner, że mamy 5-tą ortopedię w kraju. Dzisiaj moja ręka jest w 80% sprawna. Na własny koszt pojechałam na drugi konec Polski. Moja rekomendacja - jak najdalej od Niego.

  • Bardzo dobry specjalista zlota raczka, wiadomo szkola pr. Boloczki,polecam.

   Viki

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Waldemar Michalak

  Ortopeda,

  • J

   Wspaniały fachowiec, wszystko wyjaśnia, omawia, rozwiewa wątpliwości. Operuje z doskonałymi rezultatami. A przede wszystkim jest bardzo kontaktowy i uprzejmy. Miałam szczęście, ze na Niego trafiłam ze swoją łąkotką. Dzięki artroskopii wykonanej przez Pana Michalaka znów chodzę i śpię bez bólu. Ortopeda, którego można polecać wyłącznie przyjaciołom!

  • R

   Specjalista rewelacja.
   Od wielu lat leczę się bezskutecznie , lekarzy miałem na pęczki, ale dopiero Pan dr. Michalak przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia (nie mylić z NFZ :) ). Bardzo dobry lekarz, bardzo sympatyczny człowiek. Polecam z całego serca.

   Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Robert Budkiewicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • wspanialy lekarz operawal mnie kregoslup.Jestem dwa lata po operacji czuje sie wspaniale.Doktor jest bardzo pogodny ma wspaniale podejscie do pacjeta polecam kazdemu tego Learza jako bardzo dobrego fachowca.pozdrawiam Pana Doktora pacjent z Ostroleki

  • P

   Witam. Miałem operację na kręgosłup lędzwiowy (stabilizacja i wymiana dysku) rok temu i jak do tej pory jest wszystko dobrze. Operacja odbyła się dwa tygodnie po wizycie w gabinecie doktora. Tydzień po niej moglem się poruszać praktycznie bez bólu. Pozdrawiam i Zdecydowanie polecam dr. Budkiewicza.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Robert Surus

  Ortopeda,

  • P

   Świetny specjalista dzięki niemu realizuję swoje cele w życiu. To nie tylko bardzo dobry lekarz, a zarazem wspaniały człowiek !!!

  • W

   Gorąco polecam.. :) Miły uprzejmy człowiek ,a przede wszystkim pomocny. Bada szczegółowo,wywiad też wspaniały. Ogólnie bardzo dobre podejście do pacjenta.
   Pozdrawiam P. Roberta :)

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Wojciech Remiszewski

  Ortopeda, lek.

  • F

   Rzeczowy i kompetentny lekarz. Wyraźnie czuć powołanie i zrozumienie pacjenta. Pomimo wielu obaw przed operacją czułam się potraktowana profesjonalnie i z dużą troską. Bardzo polecam każdemu taką opiekę lekarską.

  • Drogi Panie Doktorze !
   Wdzięczność moja nie ma granic za Pańską pomoc, jaką otrzymałam w czasie zabiegu i pobytu w szpitalu. Dzięki Pańskiej fachowości i zrozumieniu dla czyjegoś cierpienia, życie moje stało się sprawniejsze. Błogosławię Pańskie Ręce, które tego dokonały i wielki talent medyczny. Wdzięczna pacjentka Anna Ptaszyńska.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Tomasz Niedźwiecki

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"Usługa: uraz knykci

   Doskonały specjalista w zakresie doradztwa pourazowego palców. Zastosował niezwykle efektywne leczenie po urazie na siłowni. Atmosfera bardzo sympatyczna, bardzo polecam!

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

   Od dłuższego czasu zmagałem się z bólem pleców, z którym nie radzili sobie inni lekarze. Pan Doktor zlecił kompleksowe badania, zalecił rehabilitację i poprawę kondycji fizycznej. Pan Doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą i polecam go wszystkim którzy zmagają się z bólem pleców. Atmosfera bardzo sympatyczna.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"
Ortopedia

Telefon do umawiania wizyt

895239090918