Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL HAIR

(29 opinii)

Medical Hair Poland powstała w 1995 roku jako polsko-niemiecka joint-venture. Firma korzysta z dwudziestoletnich doświadczeń Medical Hair GmbH ze Stuttgartu, stosując identyczne metody przeszczepu wło... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL HAIR

Arabska 5, Praga-Południe

03-977, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 609...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL HAIR

Braci Wieniawskich 12B

20-844, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 609...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medical Hair Poland powstała w 1995 roku jako polsko-niemiecka joint-venture. Firma korzysta z dwudziestoletnich doświadczeń Medical Hair GmbH ze Stuttgartu, stosując identyczne metody przeszczepu włosów. Znaczną część personelu medycznego kliniki niemieckiej stanowili Polacy. Fakt ten pozwolił na kontynuowanie tej działalności w kraju na równie wysokim poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach transplantacji włosów. Medical Hair jest prekursorem przeszczepu pojedynczych mieszków włosowych. Specjalizujemy się również w operacyjnym uzupełnianiu ubytków włosów po naświetleniach, pokrywamy blizny i poparzenia na głowie, a także uzupełniamy i odtwarzamy brwi.

Posiadamy osiem klinik operacyjnych w Polsce oraz dwadzieścia cztery oddziały konsultacyjne w największych miastach kraju. Organizujemy bezpłatne konsultacje z udziałem osób po przeszczepie. Dla naszych pacjentów powstał system kredytowy pozwalający na dogodniejsze rozłożenie płatności.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w operacyjnym uzupełnianiu ubytków włosów w przypadku łysienia,uzupełniamy włosy po naświetleniach, pokrywamy blizny i poparzenia na głowie, a także uzupełniamy i odtwarzamy brwi.

Organizujemy bezpłatne konsultacje z udziałem osób po przeszczepie.
Dla naszych pacjentów powstał SYSTEM KREDYTOWY pozwalający na dogodniejsze rozłożenie płatności.

Nasz sprzęt

 • najnowocześniejsze urządzenie do mechanicznego pobierania mieszków włosowych – Follikular Unit Extractor
 • przyrządy umożliwiające przeprowadzenie zabiegu metoda STRIP

Zabiegi

 • transplantacja włosów
 • uzupełnianie i odtwarzanie brwi

Badania

 • diagnostyka

Choroby

 • łysienie,chirurgiczne odtwarzanie brwi,operacyjne uzupełnianie ubytków włosów po naświetleniach,poparzeniach

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Czelej

  Dermatolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: Zwykła wizyta

   Pani doktor bardzo rzeczowa sympatyczna ,wizyta spokojna przebiegala bez pospiechu, zrozumiale przekazane informacje .wyczuwalne duże zaangażowanie i empatia.Polecam

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Medical Esthetic LublinUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Wizyta przebiegła bardzo zadowalająco. Pani Doktor jest bardzo miła, delikatna, widać, że posiada ogromną wiedzą i doświadczenie. Pani Doktor udzieliła wyczerpującej odpowiedzi na każde moje pytanie, bardzo rzetelnie dobiera odpowiednie leczenie (w moim przypadku nie było to łatwo ponieważ mam przeciwskazania z powodu innych chorób…), z wizyty wychodzi się zadowolonym i poczuciem że jest się w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze, gorąco polecam wszystkim :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Wojciech Chromiński

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"

   miałam operację powiększenia piersi 5. 07 jak narazie jestem zadowolona. lekarz jest bardzo sympatyczny nie bajeruje tylko mowi wszytko jak jest końcowy efekt za 3 miesiąca ale myślę że będzie ok. polecam

  • I
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL HAIR

   W kwietniu 2017 roku doktor Wojciech Chromiński wykonywał u mnie plastykę brzucha. Krok po kroku poinformował mnie o przebiegu zabiegu, jak również ewentualnych powikłaniach. Z cierpliwością odpowiadał na każde moje pytanie.Doktor jest bardzo rzeczowy i konkretny. Operacja przebiegła zgodnie z zapowiedziami. Na końcowy efekt nalezy poczekać około 6 miesiecy, ale już po miesiącu jest extra. Blizny ładnie sie goją, wróciłam do pracy i na siłownię. Jestem ogromnie zadowolona. Nareszcie mogę nosić dopasowane sukienki, znajomi od razu zauważyli różnicę. Z czystym sumieniem polecam zarówno doktora Chromińskiego, jak i cały personel Medicosu.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania