Niepubliczny Specjalistyczny Medicus II Irena Klimczak, Małgorzata Klimczak, Jerzy Klimczak

(45 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Specjalistyczny Medicus II Irena Klimczak, Małgorzata Klimczak, Jerzy Klimczak

Bielska 37

43-400 , Cieszyn , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bolesław Kubiena

  Laryngolog, lek.

  • A

   Nie ma pojęcia o nowoczesnych metodach leczenia, brakuje mu wyrozumiałości dla pacjentów, którzy przecież różnie reagują na różnego rodzaju narzędzia medyczne wkładane im do gardła, bardzo nieprzyjemny. Omijać szerokim łukiem.


 • Krzysztof Koźlik

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • E

   Chodzę do P. Kożlika od 10 lat z moją trójką dzieci i jest to naprawdę profesjonalny lekarz i pediatra przesympatyczny uprzejmy dzieciaki go wprost uwielbiają

  • M

   Lekarz, który bez zarzutu diagnozuje. Kontakt zarówno z pacjentem, jak i z opiekunem ma rewelacyjny. To lekarz przystępny, w prosty sposób tłumaczący nawet najtrudniejsze zagadnienia. W kwestii zdrowia nie ma dla niego tematów tabu. Również konsultacje telefoniczne na wysokim poziomie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jan Schab

  Internista, lek.

  • W

   Poprzedni komentarz chyba napisał sobie sam pan doktor Schab, albo jego małżonka.
   Ja nie polecam pana doktora. Rutyniarz. Pacjenta bada wyjątkowo niechlujnie i z szybkością błyskawicy. Zapisuje mnóstwo leków. Często nietrafionych. Oczywiście leczę się u innego lekarza a do doktora Schaba chodzę po recepty i skierowania. Do napisania komentarza skłoniło mnie jednak ewidentne zaniedbanie doktora Schaba. Gdybym go posłuchał i nie zawiózł członka rodziny na SOR, to mogło by się to skończyć sepsą. To opinia trzech niezależnych lekarzy. Skończyło się na wielodniowym pobycie w szpitalu. A więc ostrzegam! A panu doktorowi radzę czym prędzej przejść na emeryturę!

  • P

   Najlepszy lekarz rodzinny w Cieszynie. Bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu, kompleksowo podchodzi do problemów każdego pacjenta, poświęcając im bardzo dużo czasu. Zawsze wysłucha pacjenta, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jest specjalistą z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem, potrafi postawić trafną diagnozę, zlecić badania, wdrożyć odpowiednie leczenie. Otacza troską swoich pacjentów i ich rodziny. Praca, którą wykonuje daje mu satysfakcję, widać to i czuć w kontaktach międzyludzkich z pacjentami i ich rodzinami. Cudowny Człowiek, wspaniały lekarz - kto miał szczęści otrzymać od Niego pomoc w chorobie, współczucie i zrozumienie, wychodzi po każdej wizycie w wiarą w dobrych lekarzy!


  • A

   bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, otwartość w objaśnianiu zakresu i celowości przeprowadzonych badań, ponadto punktualność rozpoczęcia wizyty, zabiegu ...i jeszcze fakt, który ma znaczenie dla pacjentów (pacjentek mniej ) - to piękna Kobieta. Polecam


 • Roman Basiura

  Okulista,

  • M

   Pożądny lekarz z bardzo dużą wiedzą. Doświadczony, miły, rzetelny. Zawsze wychodzę z uśmiechem i zadowoleniem z wizyty. Polecam :)


 • Renata Gorczyca

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

   Podczas pobytu w szpitalu nie znając przypadku i przebiegu choroby cofneła wszystkie zalecenia które wieczór wcześniej jako strategie leczenia ustaliła ordynator szpitala. Zarzuciła mi ze symuluje chorobę. Pomimo iż kilku lekarzy i badania jednoznacznie stwierdziło co mi jest. Kiedy zapytałam dlaczego nie przyjdzie na konsultacje specjalista z tego zakresu odpowiedziała że nie ma on na to czasu. Pani Doktor jako jedyna stwierdziła że wie co mi jest ale w żaden sposób nie zaczęła leczyć... Brak empatii oraz zrozumienia. Kontakt okropny.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Konkretna kobieta. Na wszyszki pytania i wątpliwości odpowie. Prowadziła moją ciążę. Mam ogromny dług wdzięczności. Do szpitala trafiłam w nocy po odejściu wód. Rano spotkałam doktorke na korytarzu obiecała przyjść do porodu. Faktycznie dotrzymała słowa i odebrała poród. Czułam się spokojniejsza za co jej bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Bożena Maria Radko

  Okulista,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Dobór nowych szkieł do okularów

   Nie polecam. Źle dobrane szkła do okularów. Straciłam tylko pieniądze, bo nikt mi za to nie odda. Pani doktor dobrała mi tak mocne szkła, że czułam się jak w matrixie i myślałam, że się w nich zabiję. Badanie trwało chyba 5 min na dosłownie jednej tablicy z jedną wielkością cyferek podczas kiedy inny lekarz poświęcił mi 40 min i sprawdzał na kilku różnych tablicach.


 • Joanna Swakoń

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Byłam u p. doktor raz i nigdy nie wrócę. Badanie bardzo bolesne i zakończone krwawieniem. Ból utrzymywał się następnego dnia. Mogło skończyć się źle dla mojej ciąży. Odpowiedzi zdawkowe. Wizyta krótka. Nie polecam. Kolejna wizyta odbyła się u innego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciaza

   Rewelacyjny ginekolog!!!!!! Bardzo miła osoba, ciepła, zawsze poświęci swój czas. Pani doktor prowadziła moja ciążę od początku do końca, jestem bardzo zadowolona. Przy drugim dziecku uda się do niej ponownie.Do dnia dzisiejszego jestem jej pacjentka co 3 miesiące regularnie, polecam z całego serca!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania