Neurolog

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Neurolog

ul. Os. Zachód A 17

73-110 , Stargard Szczeciński , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Dorota Mikulska

  Neurolog,

  • Pani Małgorzata DorotaMikulska wie jak podejść do pacjęta, uważnie wysłucha ,przeisze to co potrzeba,i do tego jest piękna.


 • Bożena Katarzyna Kostecka

  Neurolog,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Piszę tę opinię w imieniu mojego Taty, bo jestem zszokowana przebiegiem wizyty u Pani Doktor. Mój Tata spadł z 3metrowej drabiny i uderzył głową o beton. Wypadek skutkował ręką w gipsie, 12 szwami na czole, licznymi stłuczeniami, rehabilitacją na ręce i kolana. Zwrócił się do Pani Dr z prośbą o skierowanie na tomografię, którą wcześniej chciał wykonać odpłatnie prywatnie, ale zgodnie z przepisami nie jest to możliwe bez skierowania (chodzi m.in. o sporą jednorazową dawkę promieniowania). Dr odmówiła wypisania skierowania na badanie, mimo że opowiedział o wypadku i dodatkowo skarżył się na szumy i bóle głowy których przed wypadkiem nie doświadczał. Pani Dr uparcie twierdziła, że przy prywatnym badaniu skierowanie nie jest potrzebne (co nie jest prawdą), następnie powiedziała, że "u niektórych starszych osób(Tata ma 55lat..) tak bywa i zalecam wtedy leczenie behawioralne. Niech sobie pan puści głośniej radio, to przestanie pan słyszeć szumy". Sposób w jaki mój Tata został potraktowany, czyli odmowa udzielenia pomocy oraz wykazanie braku szacunku do pacjenta przeraził mnie na tyle, że uznałam iż należy się podzielić tą relacją z innymi Pacjentami.

  • P

   Dziwi mnie, że nie ma żadnych opinii o tak dobrym lekarzu. Do dr Kosteckiej trafiłem z urazem szyi, w trakcie wizyty zrobiono dokładny wywiad, a także przebadano mnie pod kątem ubytków neurologicznych. Pani Kostecka cierpliwie mnie wysłuchała i odpowiedziała na wszystkie pytania (nie byłem poganiany mimo, że wizyta na NFZ). Na koniec otrzymałem receptę na leki i skierowanie na odpowiednie zabiegi. Polecam z czystym sumieniem - dobrych lekarzy powinno się wspierać!